Orchestra Pro

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Současná vizi výuky založená za dva roky


Multidisciplinární škola založená na reality uměleckých děl


Orchestra Pro je multidisciplinární umělecká škola jedinečná v Marseille, kde se učení zpěvu , tanec a drama je považováno za průřezové a neoddělitelné způsoby technických obchodů a živé produkce .


Profesionální výcvik jedinečný ve Francii


Přístupem k uměleckým, technickým a administrativním myšlenkám tří disciplín nabízí škola odborný výcvik jedinečný svým druhem .

Prostřednictvím různých workshopů se studenti účastní neustálé mechaniky výroby a tvorby . Pozvaní, aby byli neustále v akci, se stali opravdovými umělci.


Zajištění vysoké úrovně učení


Vedený Benjamin Balensi, talentovaným hudebníkem a klavíristou, škola nabízí vysokou úroveň , náročnou výuku při poslechu studentů.

Výuka divadla, tance a zpěvu, koncipovaná v příčném směru, umožňuje studentům, aby se stali kompletními umělci, schopnými splnit mnoho očekávání profesionálů na jevišti .


Požadující učitelé a mluvčí


Vedené vzdělávacím týmem složeným ze zkušených odborníků a renomovaných řečníků , každý student rozvíjí svou vlastní uměleckou identitu. Ve svém pólu (zpěv, tanec nebo divadlo) absolvuje trénink, který vyžaduje hluboký závazek a stálost práce, jehož postup se rozšiřuje o dva roky .


Otevření rozsáhlé profesionální sítě


Orchestra Pro je skutečnou podporou každého tvůrce. Jeho profesní ambice doprovází rozsáhlou profesionální síť vyžádanou všemi pedagogickými pracovníky, trvalou následnou činnost a přizpůsobené poradenství .

Po dokončení svého výcviku je schopen nasadit rozsah svého talentu, aby se mohl létat.

Místa

Marseille

Adresa, 1. řádek
8 rue Saint Sébastien
13006 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie