Paris Academy of Art

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

106196_rsz_106139_img_6151.jpg

Prezentace - Závazek

Paris Academy of Art je umělecký institut věnovaný vysoce realistickým malířským a kresebním technikám.

Akademie je otevřená všem, kteří bez ohledu na věk, národnost nebo zázemí chtějí získat dovednosti potřebné k tomu, aby se dosáhlo realistického malování nebo kresby.

Přihlásením se do Paris Academy of Art sledujete ty slavné kroky a pokračujete v náročné a náročné umělecké tradici založené na excelence. Stejně jako v jiných uměleckých disciplínách vyžaduje kresba a malba přesný a důkladný výcvik, vedený nejlepšími umělci. Paris Academy of Art nabízí soustředěné prostředí zaměřené na excelenci, které podporuje trénink.

Rovněž zdůrazňuje vztah mezi profesorem a žákem a pomáhá studentovi dosáhnout pokroku za nejlepších podmínek. Velikost tříd na Paris Academy of Art je malá a každý student je individuálně pod dohledem.

Do konce své doby na Paris Academy of Art budou mít studenti potřebné dovednosti pro práci v různých oblastech, jako je kino, animace, videohry a ilustrace. Mohou se také rozhodnout pracovat jako nezávislí umělci. Ať už je to jakákoliv volba, Paris Academy of Art jim poskytne nástroje, které potřebují k dosažení svého cíle.

Historie - renesance

Během devatenáctého století byla Pařížská škola výtvarných umění nezbytná pro učně umělce. Poučili se tam pouze na kreslení, takže se studenti také zapsali do soukromých akademií, kde by praktikovali výcvik z živých modelů a dokončili svůj výcvik v malířství a sochařství.

Začátek dvacátého století znamenal vznik moderního umění a odmítnutí přísných pravidel vyučovaných v akademiích. Tváří v tvář této nové situaci akademie odmítly. Naštěstí mnoho studentů, kteří vycvičovali v těchto akademiích, pocházelo ze zahraničí, zejména ze Spojených států. Někteří z nich byli schopni založit studia ve svých domovských zemích, a tak udržovali akademickou techniku.

Během osmdesátých let se někteří anglosasští umělci vrátili do Evropy a založili školy, a tak přivedli výuku akademické realistické kresby a malby zpět do Evropy.

Ale žádná z těch škol nebyla v Paříži! Paris Academy of Art proto chce přivést do Paříže rozsáhlou akademii a pokračovat ve výuce, která představuje základní kámen našeho uměleckého dědictví.

106197_rsz_106141_img_4903.jpg

Metoda - dokonalost

Naše metoda je postupná a intenzivní a následuje to, co bylo použito v pařížských studiích z devatenáctého století.

Vybíjí studenty, aby se překonali sami sebe, což jim umožnilo získat důvěru, kterou potřebují, aby měli kariéru jako umělec na vysoké úrovni.

Je založen na čtyřech základech:

  • výuka základů malířství a kreslení tím, že spoléhá na mistry italské renesance;
  • individuální dohled: každý student má prospěch z personalizovaného dohledu, je nezbytné pozorovat a analyzovat práci ostatních;
  • řízený postup: každý krok v procesu učení, definovaný předem s instruktory, musí být získán předtím, než se dostanete k dalšímu kroku;
  • pohon a touha pracovat: studium je na plný úvazek (více než šest hodin denně, pět dní v týdnu) a umožňuje studentům rozvíjet sebe-disciplínu, která bude nezbytná pro jejich budoucí profesní život.

Místa

Bois-Colombes

Adresa, 1. řádek
Rue Raspail,78
92270 Bois-Colombes, Île-de-France, Francie