Sorbonne-Assas International Law School - Paris

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Paris 2 Pantheon-Assas University je dědicem bývalé Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od 13. století. Univerzita je celostátně i mezinárodně uznávána jako jedna z nejlepších francouzských univerzit v oboru práva, která se zavázala zajistit nejvyšší úroveň excelence ve všech oblastech práva.

Ať už v Dubaji, Paříži, na Mauriciu nebo v Singapuru, všechny programy vyučují v angličtině profesoři práva z pařížské univerzity 2 Pantheon-Assas a odborníci působící v právní oblasti pocházející z Francie, Evropy, Asie a Afriky. Všechny programy se silně zaměřují na případové studie a prohlubování klíčových předmětů v průřezové a multidisciplinární perspektivě.

Program LL.M (dodávaný v Paříži) připravuje studenty a odborníky na zvládnutí důležitých přeshraničních fúzí nebo finančních transakcí, financování, restrukturalizace, LBO, finančního inženýrství a průmyslových projektů. Tyto transakce jsou fascinující, protože vyvolávají mnoho obtíží a vedou k přijetí inovativních řešení. Jejich studie a analýza právních, finančních a účetních problémů, které vyvolávají, jsou obzvláště formativní. Studenti a odborníci se budou zabývat různými úhly pohledu a velmi interaktivním způsobem, smlouvami, zárukami, financováním nebo řešením mezinárodních obchodních sporů, aby uvedli klíčové oblasti.

Místa

Île-de-France

Adresa, 1. řádek
Place du Panthéon,12
75005 Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: