Sup’Biotech Paris

Úvod

Read the Official Description

Sup'Biotech studenti dělat techniky a vědy celoroční včetně přednášky, laboratorní práce a dlouhodobé kreativní projekty. Na rozdíl od mnoha jiných v STEM orientovaných škol, Sup'Biotech rovněž zdůrazňuje průmyslové know-how a nabízí skutečně preprofessional osnovy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Vidět Summer courses » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Letní Programy: Věda Jídla A Kmenových Buněk Inženýrství

Campus forma Denní studium 3 - 3 týdnů June 2019 Francie Villejuif

Sup'Biotech je soukromá biotechnologická inženýrská škola se nachází v metropolitní oblasti Paříže. Jsme jediná instituce ve Francii nabídkových letních kurzů vztahujících se k biotechnologii, a děláme vše, co můžeme zajistit studentům získat maximální kulturní a profesionální obohacení během naší 3-týdenní letní kurzy v potravinářské vědy a kmenových buněk inženýrství. [+]

Letní program u Sup'Biotech

Sup'Biotech je soukromá inženýrská škola umístěná v pařížské metropolitní oblasti, která se specializuje na různé vznikající oblasti biotechnologie. Sup'Biotech je součástí clusteru IONIS Institute of Technology.

Jedná se o jednu z nejlepších biotechnologických škol ve Francii a je součástí IONIS, přední francouzské vyšší soukromé vzdělávací skupiny. Její studenti jsou na špičkových pozicích v řadě průmyslových odvětví, včetně odvětví zdravotnictví, bioinformatiky, farmaceutického průmyslu a kosmetiky, ekologického průmyslu a agropodnikání.

Letní programy 2018

Kmenových buněk inženýrství ... [-]


Videos

Discover Sup'Biotech

Sup'Biotech fête ses 10 ans avec ses étudiants

Inside Sup’Biotech