SupBiotech Paris

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sup'Biotech je soukromá biotechnologická strojírenská škola se sídlem v pařížské metropolitní oblasti. Studenti Sup'Biotech dělají inženýrské a vědecké práce včetně přednášek, laboratorních prací a dlouhodobých tvůrčích projektů. Na rozdíl od mnoha jiných škol zaměřených na STEM, Sup'Biotech také zdůrazňuje průmyslové know-how a nabízí skutečně preprofesionální kurikulum. Absolventi Sup'Biotech získávají nábor špičkových firem v oblasti biotechnologií, jako jsou L'Oreal, Sanofi, Watchfrog, Nestlé a nespočet dalších. Prakticky všichni absolventi Sup'Biotech najdou zaměstnání nebo pokračují ve vyšších studiích a jedinečná kombinace vědeckých a manažerských dovedností Sup'Biotech je pro zaměstnavatele všeho druhu velmi cenná.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Nabízíme zahraniční, postgraduální, studijní pobyt v zahraničí a letní programové kurzy pro zahraniční studenty. Studenti mohou začít od 1., 2., 3., 4. nebo 5. roku; kurzy prvního a druhého roku se vyučují v angličtině nebo ve francouzštině, zatímco třetí, čtvrtý a pátý rok se pořádají v angličtině. Absolventi získávají rychlý přístup k vedoucím pozicím ve Francii i v zahraničí v oborech jako je zdraví a farmaceutika, inovace ve zpracování potravin, kosmetika, bioinformatika nebo životní prostředí. Program je postaven na modelu francouzských škol strojírenství akreditovaných CTI: cyklus nadace (2 roky), po němž následuje cyklus inženýrství (3 roky).

120321_PhotoSummer.jpg

Učební plán Sup'Biotech je multidisciplinární rovnováha mezi přírodovědnými a inženýrskými předměty (přednášky, praktická laboratorní práce a projekty), manažerské dovednosti, průmyslové know-how. Naši studenti se také dozvědí o domácích a mezinárodních biotechnologických trzích. Profesoři Sup'Biotech pocházejí z různých školících a vzdělávacích prostředí, jako jsou univerzity, výzkumná střediska a průmysl. Angličtina se používá v celém našem programu; naše postgraduální kurzy jsou vyučovány v angličtině a třídy jsou k dispozici výhradně v angličtině od třetího roku. Studenti Sup'Biotech jsou připraveni na širokou škálu povinností v různých biotechnologiích a mezinárodních korporacích, kteří pracují v oblastech jako je zdraví, kosmetika, životní prostředí, farmaceutický průmysl a zemědělství.120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Jak bylo uvedeno výše, pětiletý program Sup'Biotech zahrnuje dva studijní programy, které odpovídají novým evropským standardům. Náš tříletý bakalářský program vede k získání bakalářského titulu ze Sup'Biotech. V našem postgraduálním programu si studenti vyberou možnost, jako je výzkum a vývoj, výroba nebo prodej a marketing. Po ukončení našeho dvouletého postgraduálního studia získají studenti diplom z inženýrství v oboru biotechnologie, který odpovídá magisterskému titulu.

UPOZORNĚNÍ:

Sup'Biotech nemá stipendia k dispozici.

Jsme však rádi, že můžeme podpořit všechny žádosti o státní stipendia, které naši studenti chtějí předložit francouzské vládě nebo charitativním institucím.

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium