Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme?

Urychlovač pro kreativní kariéru

Otevřená konstrukce škola se narodil ze zasedání zapálených lidí a vzdělávací profesionálové zabývající design. S Icademie, distančního vzdělávání skupina, která vyvinula solidní odborné znalosti v oblasti smíšených distanční vzdělávání a inicioval školu designu v roce 2014, máme stejnou DNA: inovace a vize nové otázky výchovy v době digitální revoluce.

naše mise

Otevřená konstrukce škola vás naučí dovednosti, které potřebujete, aby posílily své podnikání, splňovat vaše kariéru, otevřít nové příležitosti, vstoupit nebo vytvořit spouštěcí ... Naším posláním mimo vlak vás, je doprovázet vás k úspěchu svého projektu návrhu až po:

Nový on-line výuku modelu, který kombinuje e-learning a zvláštní okamžiky na tvář (školách designu v dílnách partnerů). Modulární řešení, přístup dovednosti založené, prosazovat interoperabilitu a mezioborových v různých oblastech designu. Programy zaměřené na inovace, slibný výklenky a rozvíjející se obchodní potřeby. Doprovodné designéři odborníci ve svém oboru a činnosti, které bude řídit a radit studenta v procesu učení.

Naše hodnoty: Inovace, Otevírání, internacionalizace

V technologickém světě v pohybu, jsme se rozhodli umístit sebe v rozvíjejících se použitích zprostředkovat všechny naše budoucí studujících vědomím, že jim pomůže udělat krok dopředu na výzvy digitální tvorby zítřka ,

Se společným přáním odhalit ke každému jeho vlastní potenciál, transformaci a usměrňovat kreativní příležitosti; s naučnou turné k usmíření (mezi mentorů, podniků a studenty, při současném respektování rozmanitosti profilů), děláme tyto svobody, které tvoří náš otevření, které je srdcem našeho vzdělávacího projektu. Tento závazek vedl k přehodnocení organizaci výuky ve světle nových digitálních příležitostí.

Naše strategické aliance excelence, zejména prostřednictvím sítě Pearson Education nám umožní pracovat v logice internacionalizace, navrhuje anglosaskými diplomů uznávaných na mezinárodních trzích, což vede ke stíhání studia Level II (Bac 3) ve vysokých školách / univerzitách v téměř 100 zemích (včetně Francie).

Realita a Employablité

S úložiště ověřených programů a učil v nejprestižnějších univerzit / mezinárodních škol v rámci odpovědnosti Pearson Education a Ofqual (anglický ekvivalent francouzského RNCP), Open Design School zaručuje kvalitu výcviku vydané celkový profesionální ponoření (tvůrčí kalhotky, "Design výzvy" kolem výběrových řízení, obchodní koučování, ...). Tak, naše touha je dát těm, kteří nám věřit, že klíčem k transformaci jejich kariéry a možná i svůj život, dnes a zítra.

Váš Learning Environment

obsah

Během videa: exkluzivní videa kurzy, jež odborníky a designéry. On-line kurzy: Kurzy strukturovaného linii a bohaté multimediální prostředky, mezi něž patří interaktivních cvičení a soubory pro své praktické činnosti a hodnotících tématech. E-Books: Souhrn e-book pro každý modul, mezi něž patří základní pojmy, které si můžete opatřit poznámkami a sbírku výňatky z příruček. Cvičení: Cvičení pečlivě rozděleny mezi nejprofesionálnější a efektivního trhu. English online: anglicky: kompletní průběh modernizace a učení online encyklopedii, můžete sledovat po celou dobu vaší cesty.

Richmedia Samozřejmě, interaktivní a otevřené. Ty jsou zdarma k obohacení a sdílení.

Vaše kurzy jsou kloubově kolem různých zdrojů a vzdělávacích aktivit online, které můžete sledovat kdykoli na chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku.

aktivity

Virtuální třída: Váš přímý virtuální učebna pro Váš životopis, vaše potřeby a svůj rozvrh. Masterclass: Čtvrtletní on mistrovských: profesionální drží virtuální učebny po dobu několika týdnů a sdílí své zkušenosti a znalosti jejího umění. Žít Konference: živá konferenci každý měsíc: profesionální nebo společnost přijde o projektu, prokázat svou odbornost on-line po dobu 60 nebo 90 minut, a umožňuje komunikovat. Tyto konference jsou pak k dispozici v odvetě. Works a praktické předměty: samoopravné a self-adaptivní cvičení. Pracovní postupy a projektech ve formě kreseb, počítačových souborů, fotografií, naskenovaných obrázků nebo snímky obrazovky a uložit na platformě ve své "Cesta desky" pro jejich vzdělávací opravuje peer nebo svých učitelů. Workshopy: The Termín "fyzický" dílny nebo "digitální" v pravidelných intervalech ve vaší Samozřejmě, že tyto odrazové dílny a výroba pod dohledem profesionálů vám umožní pracovat ve fyzické společném režimu (workshopu organizovaného s designovým partnerskými školami) nebo móda "kolaborativní 3,0" prostřednictvím inovativního zařízení.

Budete postupovat podle cvičit sám nebo s ostatními.

Žijete zvláštní okamžiky dát do individuální nebo kolektivní praxi, ale také on-line semináře ve školách designu partnerů.

v rámci Společenství

Communautez: interakci a communautez s jednoduchými a uživatelsky přívětivé nástroje, které vám umožní neustále vyměňovat mezi vrstevníky, se svými lektory a učiteli. Síť: Sestavte si svůj síť kolem výměn a privilegovaných vztahů se společností v průběhu vzdělávacího spolupráce, projekty, soutěže, zaměstnání nebo setkáních organizovaných školou. Collaborative: Tým budova bez hranic. Jazyk tvorby přes hranice a spojuje svět. Připojte se k týmu (class), pracovat a přinášet své projekty spolupracovat po dobu vaší cesty. Vybudovat síť těší na plejádu zahraničních profily studentů, zainteresovaných subjektů a firem.

Naučíte se od ostatních a s ostatními.

Vaše kurzy jsou kloubově kolem různých zdrojů a vzdělávacích aktivit online, které můžete sledovat kdykoli na chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku.

Osobní a profesionální doprovod

Návody a Trenéři: vzdělávací tým a lektoři splňovat vaše dotazy, poradíme vám, vy coachent a komunikovat v reálném čase s vámi na požádání. Projektanti Odborníci: Učení tým konstruktérů a špičkových odborníků, veškeré odborné činnosti, je na vaší straně vysvětlit, naučí vás, a poskytne vám s vášní a dostupnosti jejich řemeslo. Praxe: Stáž v rámci dohody kolem vašeho absolventského projektu, který je sponzorován firmou, nebo ne. To má za následek do paměti a její obhajoby před porotou o titul. Výzvy podniků: obchodní výzvy: pravidelně po dobu vaší cesty, partnerské firmy vám umožní přemýšlet v reálném čase krátké a vybudovat "spolupráce 3.0" Režim tým návrhu. Rada pro rozvoj: Vývoj rada složená z nezávislých osobností ze světa designu a vytváření digitálního s posláním pomáhat školu ve své pedagogické realizaci a strategických směrů.

Profesionální tým je na vaší straně, s těsné blízkosti.

Vaše kurzy jsou kloubově kolem různých zdrojů a vzdělávacích aktivit online, které můžete sledovat kdykoli na chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku.

Programy se vyučují na:
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

The Open Design School

Tento umělecký příprava si klade za cíl vám umožní rozvíjet svou kreativitu a základní uměleckou kulturu, která se bude točit kolem jiných předmětech jste si vybrali mezi ... [+]

CÍLE

Tento umělecký příprava si klade za cíl vám umožní rozvíjet svou kreativitu a základní uměleckou kulturu, která se bude točit kolem jiných předmětech jste si vybrali mezi National Diploma specializovaných jednotek v umění a designu. Řada uměleckých studiích komplexního a multidisciplinárního přístupu, tak jako v mnoha objevy vyvinout vaši zvědavost a úvahy, a nasměrovat vás a směrem k ose odborných znalostí pro vás.

praktické informace Formát: mix učení Workshopy docházky-2 Vstupné: pot, traťové údržby a pracovní záznam Nezávazně doba: 12 měsíců Registrace: kdykoliv během roku Praxe: Cílem firmy 3 až 6 měsíců ve Francii nebo v zahraničí (není povinná) Diplom ... [-]
Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
12 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
The Open Design School

Svět luxus, módy a designu, a to díky dynamice rozvíjejících se trzích, je nyní trvalé transformace. Nové technologie, nové trendy, nové marketingové a komunikační metody ... [+]

CÍLE

Svět luxus, módy a designu, a to díky dynamice rozvíjejících se trzích, je nyní trvalé transformace. Nové technologie, nové trendy, nové marketingové a komunikační metody a nové příležitosti. Tento program je navržen tak, aby objevovat nové trendy a módní průmysl obecně, a zároveň rozvíjet základní dovednosti v oblasti oděvního designu a příslušenství design. V tématu a hlavním cílem, dosáhnout každý poučit se z vlastní kolekce, která bude jeho diplomové práce a budou prezentovány na vybrané odbornou porotou.

praktické informace Formát: mix učení Workshopy docházky-4 Vstupné: pot, traťové údržby a pracovní záznam Nezávazně doba: 24 měsíců Registrace: kdykoliv během roku Praxe: Cílem firmy 3 až 6 měsíců ve Francii nebo v zahraničí (není povinná) Diplom ... [-]
Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
24 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
The Open Design School

Veškerá komunikace, nyní 360, používá obrazu 2D / 3D. Není reklama v televizi nebo na internetu, které není doprovázeno zvláštními efekty, animovaných obrázků ve 3D. ... [+]

CÍLE

Veškerá komunikace, nyní 360, používá obrazu 2D / 3D. Není reklama v televizi nebo na internetu, které není doprovázeno zvláštními efekty, animovaných obrázků ve 3D.

Tato nová profese odborných designérů digitálních nástrojů poskytuje příležitosti s velkým potenciálem v oblasti průmyslového designu a architektury a interiérového designu. Konstrukce objektů nebo vozidel, a architektonické řešení s použitím těchto výtvory vyrobené a uváděna do 3D scény prototyp svou koncepci nebo vyjádřit inovace a potenciál svého výrobku tím, že předložil ji z různých úhlů, a tak vznešený realistický detail, jeho obsah, a účinky světla.... [-]

Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
24 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
The Open Design School

Ven z vězení zasvěcené veřejnosti, videohry dnes zaujímá významné místo a je otevřená pro všechny. Stal se velkou kulturního průmyslu ve Francii a ve světě, s více obory ... [+]

CÍLE

Ven z vězení zasvěcené veřejnosti, videohry dnes zaujímá významné místo a je otevřená pro všechny. Stal se velkou kulturního průmyslu ve Francii a ve světě, s více obory prostřednictvím mobilní hry, vážné hře nebo "inzerátu hře," nabízí celou řadu žádoucích aktivit: 3d animator, efekty speciální, matné malíř, výtvarník hry, atd.

"Hra animator" vytvořil vizuální svět, který umožňuje hráči ponořit se do hry. Jeho mise vyžaduje vysoce specializované technické dovednosti a silné umělecké kultury.

S touto školení, budete objevovat ve všech fázích navrhování a animace videohry, buď modelování postav, rekvizity, stagingu a speciálních efektů. Zvláštní důraz je kladen na výuku nejmodernější software a umělecký zásadní získat celkové pochopení podnikání a navazovat provozní zkušenosti.... [-]

Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
24 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
The Open Design School

Video herní průmysl je nyní dominuje trhu zábavy, ale také to, že z vážných hry a mobilní hry, sociální sítě, a Smart TV cloud hraní. Rychlý vývoj svých technologií, její ... [+]

CÍLE

Video herní průmysl je nyní dominuje trhu zábavy, ale také to, že z vážných hry a mobilní hry, sociální sítě, a Smart TV cloud hraní. Rychlý vývoj svých technologií, její výrobní linky strukturovanější a její ekonomické modely, přichází novým požadavkům na kvalifikaci (konceptuální, umělecké a technické). Účelem tohoto stupně je připravit budoucí kvalifikované odborníky schopné vytvořit zábavné a vzrušující zážitek ze prostřednictvím mechanizmů interaktivity.

praktické informace Formát: mix učení Workshopy docházky-4 Vstupné: pot, traťové údržby a pracovní záznam Nezávazně doba: 24 měsíců Registrace: kdykoliv během roku Praxe: Cílem firmy 3 až 6 měsíců ve Francii nebo v zahraničí (není povinná) Diplom ... [-]
Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
24 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
The Open Design School

Interaktivní média jsou součástí našeho každodenního života a jak se šíří velkou rychlostí. Prostřednictvím tohoto stupně, získáte základní znalosti pokročilých digitální ... [+]

CÍLE

Interaktivní média jsou součástí našeho každodenního života a jak se šíří velkou rychlostí. Prostřednictvím tohoto stupně, získáte základní znalosti pokročilých digitálních technologií a bude studovat počítačové grafické nástroje a webového prostředí. Cílem je získat solidní praxi a dovednosti potřebné k úspěchu v tomto rostoucím odvětví. Vytvoření zkušenosti a používá nové uživatele prostřednictvím webových stránek, aplikací nebo rozhraní; vymýšlet nové způsoby interakce a pohlcující rozhraní LSE hlavní cíle tohoto školení.

praktické informace Formát: mix učení Workshopy docházky-4 Vstupné: pot, traťové údržby a pracovní záznam Nezávazně doba: 24 měsíců Registrace: kdykoliv během roku Praxe: Cílem firmy 3 až 6 měsíců ve Francii nebo v zahraničí (není povinná) Diplom ... [-]
Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
24 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
The Open Design School

Uznání a zájem interiéru doznaly za poslední desetiletí a dekorace průmysl je na vzestupu. Praktiky trvale udržitelného designu a energetické náročnosti jsou do značné mí ... [+]

CÍLE

Uznání a zájem interiéru doznaly za poslední desetiletí a dekorace průmysl je na vzestupu. Praktiky trvale udržitelného designu a energetické náročnosti jsou do značné míry integrovány dnes. Vývoj technologií a materiálů, sociální a demografické změny ukazují na nové potřeby klientů, kteří očekávají konkrétní řešení Professional: zlepšení prostoru, organizaci směru toku, optimalizace malých prostor, který zachycuje zákazníka , zlepšení pracovního prostředí ... Všechny dovednosti vyvinuté v rámci tohoto diplom v oboru interiérového designu.

praktické informace Formát: mix učení Workshopy docházky-4 Vstupné: pot, traťové údržby a pracovní záznam Nezávazně doba: 24 měsíců Registrace: kdykoliv během roku Praxe: Cílem firmy 3 až 6 měsíců ve Francii nebo v zahraničí (není povinná) Diplom ... [-]
Francie Paříž
Přihlašování započato
Francouzština
Kombinované
24 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

The Open Design School - Avez-vous des idées que vous souhaitez réaliser ?