VFX-Workshop

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VFX-Workshop se může stát novým měřítkem ve výuce 3D obrazu. Rychle si najde své místo v panoramatu školení tím, že jej doplní a poskytne vyhledávané profesionální speciality.

Na základě doporučení referenčních studií je studentům poskytován tříletý vzdělávací kurz. Praktická cvičení vedou k učení a projekty rozvíjejí zkušenosti.

Výcvik je přístupný bezprostředně po Bac. Není třeba absolvovat přípravnou třídu; školicí program je dokončen! Je navržen tak, aby poskytoval všechny základy a prohluboval znalosti rok co rok.

Kvalita výuky závisí na našich učitelích, odbornících v profesích VFX (Visual Effect's Artist), jejichž vášní je předávat své znalosti a vést studenty k výcviku nové generace techniků.

Výhodou školy v lidském měřítku je dohled a monitorování. Od prvních kroků v založení se dělá vše proto, aby vás podpořilo ve vašem tréninku a připravilo na vaši budoucí profesi.

Místa

Île-de-France

Adresa, 1. řádek
Rue de la Croix Nivert,233
75015 Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: