Georgian Aviation University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

Gruzie má velké tradice v leteckém průmyslu. Silný letectví je síla a vývoj nezbytným předpokladem země. Přesně tato okolnost se stala zásadní důvod pro založení letecké pedagogicko-vědecký institut v roce 1992. Tento institut byl vyvinut ve struktuře Gruzínská Technická univerzita.

V roce 2005 na základě rozhodnutí vlády, letecký ústav oddělen od gruzínského Technické univerzity a získal akreditaci od ministerstva školství a vědy Gruzie. To se stalo nezávislým Georgian Aviation University. Během těchto let naše univerzita má vyškolené spoustu pilotů a leteckých odborníků. Většina z nich jsou zaměstnáni v odvětví civilní i vojenské letectví.

V dnešní době, univerzita má silnou materiálně technické základny, pohodlné tréninkové laboratoře, Telavi letiště, který je velmi dobře vybaven pro letecký výcvik, letadla Cessna 152, Piper Seneca, A-22, An-28, Boeing 737-200 a FNPT II MCC na letovém simulátoru , která je relevantní pro normy EASA.

Georgian Aviation University je partnerskou organizací v rámci projektu Erasmus Mundus aktivní. Podle tohoto projektu univerzita je studenti mohou účastnit výměnných programů s univerzitami evropských zemí. Studenti ze zahraničí také přišel sem studovat. Je velmi důležité, aby absolventi úspěšně pracovat na různých firem a většina z nich pracuje na vedoucích pozicích. Pracují na letištích, leteckými společnostmi, vojenských sil a na mnoha dalších struktur.

Univerzita má zkušený personál a profesorů. Právě jejich přínos, že naše univerzita má akreditaci od ministerstva školství a vědy Gruzie, který uděluje právo na vlak letecké specialisty všech úrovní:

Let Využití letadel (Commercial Pilot) Technické využití letadel Technické využití avioniky letadel a elektrických systémů Letecká doprava management atd

POSLÁNÍ

Georgian Aviation University připouští základní principy boloňského procesu a vykonává svou činnost v souladu s právními předpisy vysokého školství Gruzie. Univerzita nese zodpovědnost poskytnout příslušný výcvik a vzdělávací standardy týkající se národních zájmů. Na těchto norem základě poslání gruzínské letecké univerzity je poskytnout moderní vzdělávací a vědecko-výzkumnou činnost v oblasti vyššího vzdělávání, která bude zaměřena na poptávku společnosti a zemí vývoje. Činnosti budou vyjádřeny v přípravě kvalifikovaného personálu v oblasti letectví v několika směrech: Let zneužívání, technické a obchodní administrativa.

Hlavním cílem univerzity je vykonávat činnosti vysokých škol a vědecké výzkumy. Univerzita provádí všechny úrovně vzdělávacích programů v akademickém vysokého školství.

Úkoly a cíle univerzity je vyvinout a nabídnout společnost, jako je proces vysokého školství, který stanoví:

Realizace potenciálu člověka v každém směru. Výcvik vysoce kvalifikovaných a konkurenceschopných personálu, který bude adekvátní pro trh práce při respektování univerzálních ideálů, respektování demokratických hodnot a zajištění ochrany lidských práv a svobody. Akademická svoboda pro profesory a učitele, které poskytují vhodné podmínky pro vědecké výzkumy a podporovat stoupající kvalifikace. Vývoj strategie pro mezinárodní spolupráci, aby řídil výměnné programy pro studenty, profesory a učitele.

Místa

Tbilisi

Adresa, 1. řádek
Ketevan Tsamebuli ave. № 16
0103 Tbilisi, Tbilisi, Gruzie