Přečtěte si oficiální popis

Gruzínská Institute of Public Affairs (GIPA) byl vytvořen v roce 1994. Institutu čtyři jednotlivé školy nabízejí BA a MA programy, jakož i školení v oblastech veřejných záležitostí místní správy, publicistika, mezinárodních vztahů a právu vedle doktorského programu ve společenských vědách.

Výuka osnovy, která je založena na zásadách liberální demokracie, svobody projevu a inovací, nabídnout studentům teoretické znalosti i praktické dovednosti prostřednictvím integrace výzkumu a interaktivní výuky. GIPA je národní centrum pro rozvoj osvědčených postupů ve veřejné správě, právo, politologie a žurnalistiky v Gruzii.

Od počátku svého vzniku GIPA spojila úspěšné lídry z podnikání, média, občanské společnosti a veřejných služeb, přispívat k rozvoji účinné správy na státní, obecní a místní úrovně stejně jako nezávislé a životaschopné média v Gruzii prostřednictvím interaktivní vzdělávací programy, výzkum a vzdělávání.

Nehledě na stupeň postgraduální a certifikovaných vzdělávacích programů, GIPA realizuje řadu úspěšných projektů výzkumu a odborné přípravy a řídí první anglický-jazyk a studenta-run Radio GIPA.

GIPA má čtyři školy a dvě oddělení:

  • School of Government
  • Kavkaz School of Journalism a správa médií
  • School of Law a politika
  • Škola sociálních věd
  • Oddělení pro výzkum
  • Gruzínský Odbor rozvoje venkova

Mise

Gruzínský Institute of Public Affairs (GIPA) vidí své poslání, kterým se stanoví nejvyšší akademické a profesní standardy v Gruzii. Univerzita si klade za cíl poskytnout takovou úroveň vyššího a odborného vzdělávání, jakož i akademický výzkum, který přispěje k posílení demokratických hodnot a zřízení profesní etiky v dané zemi, čímž tlačí Gruzii vpřed na cestě evropské integrace. Tyto snahy vzít kořeny v oborech, v nichž GIPA vykonává své vzdělávací a jiné typy programů, svých četných dlouholeté zkušenosti, tradice a inovativní podniky. To jsou některé z nejvíce Charakteristickým rysem GIPA.

V průběhu svých 20 let své existence univerzita významně přispěla k rozvoji občanské společnosti v této zemi prostřednictvím svých interaktivních vzdělávacích programů, výzkumy a školení.

Naše vzdělávací a certifikační programy plně reagovat na výzvy, že dnešní Gruzie čelí v různých aspektech svého společenského a politického života. Výzkumné a publikační příležitosti vytvořené na univerzitě poskytnout adekvátní platformu pro komunikaci znalecký posudek, držení veřejných diskusí a debat mají na nejvíce dráždivých problémy společnosti.

GIPA je:

Zastáncem pokroku, novými technologiemi a inovacemi - To vyniká její vytrvalý usilovat o pokrok a novinky pročež stále předstihuje přístupy a trendy uplatňovány v zemi.

Centrum západní vzdělání, kultury a hodnot - to hraje důležitou roli při podpoře západní školství, kultury a hodnot, který zahrnuje kultivování schopnosti kritického myšlení, zajišťující vysokou kvalitu vzdělávacího procesu, vybavit studenty s odpovídajícím souborem znalostí a dovedností které řádně odráží požadavky dnešního trhu práce.

Významným spojencem v procesu stavu vývoje - a) je držitelem cenné odborné znalosti a kompetence a hraje důležitou roli při utváření veřejného mínění. Z tohoto důvodu spolupráce s univerzitou je prospěšná pro vládu, jakož i civilním sektoru. B) Absolventi univerzity najdou uplatnění na vedoucích pozicích a přispívají k tvorbě pokrokové myšlenky, přístupy a trendy v zemi.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Georgian Institute Of Public Affairs

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol a vyšší úrovni vysokoškoláky s širokým poznání a pochopení Black Sea-kaspického regionu. Kurz bude poskytovat strategické ... [+]

Certifikované Credit Letní program

Geopolitika a bezpečnost - Případ Černého moře-kaspického regionu

Tento program je podporován velkorysý příspěvek z MR. FRANK GREINKE a jeho rodina nadace.

PROGRAM POPIS & CÍLE

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol a vyšší úrovni vysokoškoláky s širokým poznání a pochopení Black Sea-kaspického regionu. Kurz bude poskytovat strategické přehled o historických a nedávný vývoj, stejně jako u různých scénářů pro dlouhodobý vývoj v tomto regionu prostřednictvím přezkoumání empirických případů a současného bezpečnostního prostředí v regionu. Těžiště kurzu bude o klíčových států pro stabilitu a růst v tomto regionu: Ukrajina, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžánu, Uzbekistánu, Kazachstánu a Turkmenistánu během výuky diskusi budeme malovat strategické mapy na Kavkaze a ve Střední Asii při pohledu na několik vnitřních a vnějších faktorů stability, včetně: zájmům velmocí a protichůdných zahraničněpolitických priorit regionálních zemí; Stav správy, účinnosti států, a problém korupce; silný makro růst v některých zemích v důsledku přírodních zdrojů, doprovázené omezený přístup k ekonomickým a vzdělávacím příležitostem; zaměstnání jako bezpečnostní problém a klíčovým opatřením státní legitimity; misallocation přírodních, lidských a hospodářských zdrojů; Stav občanské společnosti; Příležitosti pro usnadnění zapojení občanů do národního rozvoje mnohonárodnostní společnosti a zvýšení jejich smysl pro posílení.... [-]

Gruzie Tbilisi
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

GIPA - The Place to Go!