Hong Kong Design Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) je přední konstrukční institucí v rámci skupiny VTC. Poskytuje vysoce kvalitní vzdělání pro kultivaci znalostí a profesionalitu a produkuje vznikající talenty, které podporují tvůrčí odvětví v Hongkongu.


Dynamické prostředí pro učení

127860_HKDI_0009.jpg

Oceněný areál HKDI je zaměřen na poskytování nejdynamičtějšího vzdělávacího prostředí pro kvalitní designové vzdělávání.


Programy kvality

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti designu, HKDI spojuje silné stránky čtyř designových oddělení - architektura, design interiéru a produktů, design komunikace a digitální média, studie nadace designu a módní a obrazový design - a nabízí 20 designových programů. Vysoce flexibilní v oblasti artikulace a dalšího vzdělávání, HKDI nabízí studentům tříletý vysokoškolský titul Pathway od vyššího diplomu k bakalářským titulům nabízeným renomovanými univerzitami ve Velké Británii. Naše učební osnovy jsou navrženy se vstupy od vůdčích osobností v oboru, aby byla zajištěna jeho relevance a schopnost reagovat na vývoj v tomto odvětví. Programy HKDI jsou zajištěny kvalitou Hongkongskou radou pro akreditaci akademických a profesních kvalifikací.

127859_HKDI_0008.jpg


Kreativita v akci

HKDI přijímá přístup "přemýšlet a dělat" prostřednictvím svých současných učebních osnov a aktivní spolupráce s místními a mezinárodními akademickými a průmyslovými partnery. Studenti mají příležitost získat praktické zkušenosti a podílet se na globálních výměnných programech s cílem rozšířit jejich obzory a zároveň posílit jejich kreativní myšlení a sociální citlivost.


Výhodná volba k úspěchu

Design vám může nabídnout odměnu a plnění kariéry. Těšíme se na vás jako člena rodiny HKDI .

Místa

Hongkong

Adresa, 1. řádek
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Hongkong, Hongkong