Hong Kong Design Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

139938_HKDI_campus.jpg

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) je přední designovou institucí v rámci skupiny VTC. Poskytuje vysoce kvalitní vzdělání pro pěstování znalostí a profesionality, které vychovává rozvíjející se talenty, které podporují kreativní průmysl v Hongkongu.

S dlouholetými zkušenostmi v designérském vzdělávání spojuje HKDI silné stránky svých designových oddělení - architektura, interiér a produktový design, komunikační design, digitální média a móda a obrazový design - a poskytuje více než 20 designových programů. Vysoce flexibilní artikulace a pokročilé vzdělávání nabízí HKDI studentům tříletý univerzitní titul Pathway od vyššího diplomu po jednoroční bakalářské tituly nabízené renomovanými univerzitami ve Velké Británii.

HKDI přijímá přístup "přemýšlet a dělat" prostřednictvím svých současných učebních osnov a aktivní spolupráce s místními a mezinárodními akademickými a průmyslovými partnery. Studenti mají příležitost získat praktické zkušenosti a podílet se na globálních výměnných programech s cílem rozšířit jejich obzory a zároveň posílit jejich kreativní myšlení a sociální citlivost.

139939_HKDI_0007.jpg

Dynamické výukové prostředí

HKDI zahájila akademický rok 2010/11 ve svém oceňovaném novém kampusu v Tiu Keng Leng. Areál se věnuje poskytování nejdynamičtějšího výukového prostředí pro vzdělávání v oblasti kvalitního designu.

Programy kvality a podpora studentů

Naše učební osnovy jsou koncipovány na základě vstupů lídrů v oboru, aby byla zajištěna jeho relevance a schopnost reagovat na vývoj v oboru. Programy HKDI zajišťuje kvalita Hongkongská rada pro akreditaci akademických a odborných kvalifikací.

Našim studentům a absolventům jsou poskytovány poradenské a podpůrné služby v oblasti kariérního rozvoje. Absolventi HKDI Higher Diploma mohou prostřednictvím artikulačních ujednání s renomovanými zámořskými univerzitami HKDI absolvovat HKDI kurzy a do jednoho nebo dvou let dosáhnout kvalifikace.

Kreativita v akci

Komplexní designové programy HKDI zahrnují aktivity, které rozvíjejí vaše tvůrčí myšlení a rozhodovací schopnosti, kulturní citlivost a globální perspektivu. Zkušenosti s HKDI jsou založeny na přístupu „přemýšlejte a dělejte“, který vám umožní rozvíjet vášeň pro design a zároveň předávat dovednosti a znalosti potřebné pro úspěch.

Cenná volba k úspěchu

Design vám může nabídnout odměnu a plnění kariéry. Těšíme se na vás jako člena rodiny HKDI .

Místa

Hongkong

Adresa, 1. řádek
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Hongkong, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium