Přečtěte si oficiální popis

Jako člen VTC Group, Hong Kong ústav odborného vzdělávání (IVE) je přední odborné a profesionální poskytovatel vzdělávání v Hongkongu, zasazuje o rozvoj odborníky hodnoceny průmyslu. IVE se vyvíjí v tandemu s hospodářskému rozvoji Hongkongu, stavební kompetentní a inovativní pracovní síly potřebné v ekonomice založené na znalostech.

Vynikající Vybavení Obohatit vzdělávací zkušenost z Ive studentů, stavby průmyslových standardů jsou nastaveny tak, aby simulovaly prostředí na pracovišti. Naše laboratoře a centra jsou aktualizovány v pravidelných intervalech držet krok s nejnovějšími trendy v odvětví.

pulzující areály Studenti Zadání IVE programu objevíte obohacuje a zábavnou studijní život. Naše 9 IVE areály vytvořit interaktivní výukové prostředí pro studenty rozvíjet vášeň pro učení a rozvíjet své zájmy a talent prostřednictvím různých sportovních a kulturních aktivit.

Ive kampusech přes území jsou plně vybaveny základními state-of-the-art zařízení k přípravě studentů pro dobře-obešel akademický život. Každý kampus byl účelový se specializovanými zařízeními pro studenty různých oborů o získání know-how a praktických dovedností ve svých vybraných oblastech.

Výuka Excellence Náš vysoce kvalifikovaný tým učitelů má solidní zkušenosti v oboru. S naším jedinečným přístupem "myslí a co dělají", naši učitelé předávat vyvážený akademické znalosti a praktické know-how potřebné ve skutečné Essential pracoviště pro profesionální úspěch.

Při realizaci rozvojových programů pracovníci, pedagogičtí pracovníci pobyt na tepu vývoji v tomto odvětví. Studenti se mohou učit od svých učitelů nejvíce znalostí up-to-date a musí být vybavena schopností pro jejich budoucí rozvoj.

Strong Industry Network IVE usiluje o vytvoření dlouhodobého partnerství průmyslu na podporu našeho kurzu plánování a osnov. Podpora průmyslu i podobu interaktivních výukových činností, příležitostí pro uchycení průmyslu a umístění pracovních míst.

slibnou budoucností Naši studenti důsledně obdrží řadu ocenění a stipendia, svědčí o jejich akademické kvality a vynikající výkony. Přes 300 Stipendia jsou poskytována společnostmi, profesními organizacemi a nadšence.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Hong Kong Institute of Vocational Education

Cílem tohoto programu je připravit studenty s potřebnými odbornými znalostmi a dovednostmi, aby mohli vykonávat svou kariéru v hotelovém a stravovacím průmyslu. Program s ... [+]

Cíle programu

Cílem tohoto programu je připravit studenty s potřebnými odbornými znalostmi a dovednostmi, aby mohli vykonávat svou kariéru v hotelovém a stravovacím průmyslu. Program se zaměřuje na teorii i praktickou výuku. Prostřednictvím simulovaného pracovního prostředí a průmyslových vazeb mohou studenti získat příslušné technické znalosti a odborné znalosti v oboru.

Tento program je navržen s důrazem na generický a jazykový výcvik, celoživotní rozvoj a pracovní zkušenosti s cílem lépe připravit studenty na další studium a zaměstnání po ukončení studia.

Osnovy

Semestr 1

Základní obchodní studie pro pohostinstvíPrincipy a postupy potravin a nápojůKuchařské základy a postupyZáklady informačních technologií - pohostinstvíUbytování Operace IUbytovací postupySoučasné problémy v hotelovém průmyslu (bude probíhat v semestru 1-5)AngličtinaRozvoj celé osoby - spolupráce, týmová práce... [-]
Hongkong Hong Kong
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hong Kong Institute of Vocational Education

Cílem tohoto programu je umožnit studentům vykonávat kariéru v mezinárodních podnicích, které se zabývají mezinárodním obchodem a obchodem. Zdůrazňuje praktický výcvik a ... [+]

Cíle programu

Cílem tohoto programu je umožnit studentům vykonávat kariéru v mezinárodních podnicích, které se zabývají mezinárodním obchodem a obchodem. Zdůrazňuje praktickou výuku a zahrnuje obchodní jazyky (japonština / korejština / španělština), akademické, technické a manažerské dovednosti v mezinárodním obchodním prostředí, právní a finanční aspekty, e-marketing, interkulturní manažerské dovednosti, praktické řízení výstav a řízení kvality.

Tento program je navržen s důrazem na generický a jazykový výcvik, celoživotní rozvoj a pracovní zkušenosti s cílem lépe vybavit studenty pro další studium a zaměstnání po promoci.... [-]

Hongkong Hong Kong
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hong Kong Institute of Vocational Education

Chcete-li se vypořádat s rychlým rozvojem průmyslu digitální zábavy v Hongkongu a Asii, tento program si klade za cíl vybavit studenty praktickými znalostmi a dovednostmi ... [+]

Cíle programu

Chcete-li se vypořádat s rychlým rozvojem průmyslu digitální zábavy v Hongkongu a Asii, tento program si klade za cíl vybavit studenty praktickými znalostmi a dovednostmi, aby se stali profesionály pro návrh a vývoj počítačové hry, počítačové animace a vizuálních efektů. Jedná se také o jedinečný program, v němž budou studenti schopni přistupovat k nejmodernějším počítačovým systémům a softwaru, aby mohli realizovat své tvůrčí nápady pro výrobu digitálních zábavních produktů.

Počítačová hra je navržena s moduly pro rozvíjení kompetence absolventů v aplikacích počítačových grafiků při vývoji interaktivních her a simulačních aplikací výcviku.... [-]

Hongkong Hong Kong
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

VTC International Student Section (ISS) - Study in Amazing Hong Kong

Adresa destinace
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hong Kong, HK