Hong Kong Institute of Vocational Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako člen skupiny VTC je Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) předním poskytovatelem odborného a profesního vzdělávání v Hongkongu, který se zavázal pěstovat odborníky oceňované průmyslovými odvětvími. IVE se vyvíjí v součinnosti s hospodářským rozvojem Hongkongu a vytváří kompetentní a inovativní pracovní sílu potřebnou ve znalostní ekonomice.

Vynikající vybavení

Pro obohacení výuky studentů IVE jsou stanovena zařízení průmyslových standardů pro simulaci pracovního prostředí. Naše laboratoře a centra jsou pravidelně aktualizovány, aby držely krok s nejnovějšími trendy v oboru.

129249_IVE_0004.jpg

Zářivé kampusy

Studenti, kteří vstupují do IVE programu, objevují obohacující a zábavný studijní život. Naše 9 areálů IVE vytváří interaktivní vzdělávací prostředí pro studenty, aby kultivovali vášeň pro učení a rozvíjeli své zájmy a talenty prostřednictvím různých sportovních a kulturních aktivit.

Areály IVE po celém území jsou plně vybaveny nezbytnými nejmodernějšími zařízeními, která připravují studenty na všestranný život v areálu. Každý kampus byl účelově vytvořen se specializovanými zařízeními pro studenty různých oborů k získání know-how a praktických dovedností ve zvolených oblastech.

129250_IVE_0001.jpg

Výuka excelence

Náš vysoce kvalifikovaný učitelský tým má bohaté zkušenosti v oboru. Díky našemu jedinečnému přístupu „Think and Do“ naši učitelé poskytují vyvážené akademické znalosti a praktické know-how požadované na skutečném pracovišti, které jsou nezbytné pro profesionální úspěch.

Implementací programů rozvoje zaměstnanců zůstávají učitelé na pultech vývoje průmyslu. Studenti se mohou od svých učitelů učit nejaktuálnějším znalostem a být vybaveni kompetencemi pro jejich budoucí rozvoj.129251_IVE_0005.jpg

Silná průmyslová síť

Společnost IVE usiluje o navázání dlouhodobého průmyslového partnerství na podporu plánování našich kurzů a tvorby osnov. Podpora průmyslu má také podobu interaktivních vzdělávacích aktivit, příležitostí k připoutání k průmyslu a pracovních pozic.

Slibná budoucnost

Naši studenti neustále dostávají řadu ocenění a stipendií, svědčí o jejich akademické dokonalosti a vynikajících úspěších. Více než 300 stipendií poskytuje korporace, profesní organizace a nadšenci.

Místa

Hongkong

Adresa, 1. řádek
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hongkong, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium