Přečtěte si oficiální popis

Q LANGUAGE nabízí řadu anglických, mandarínských, kantonských a korejských jazykových kurzů pro studenty z celého světa. Poskytujeme jazykové potřeby:

 • mladí studenti se připravují na vysokou školu
 • dospělí hledající možnosti vyššího vzdělání
 • podnikatelé, kteří chtějí zlepšit svoji kariéru se zvýšeným jazykovým dovednostem
 • každý s potřebou, zájmem nebo vášní pro studium jazyka

Kurzy jsou založeny buď na 24 hodin týdně nebo 15 hodin týdně studia obecné angličtiny. Flexibilní třídní program vám umožňuje zvolit si třídy AM nebo PM. Intenzivní kurz je určen studentům, kteří chtějí během svého pobytu maximalizovat svou jazykovou výuku. Kurzy se intenzivně zaměřují na mluvící a komunikační dovednosti na vyšších úrovních, ale všechny základní informace jsou také poskytovány. Tyto lekce poskytují příležitost poznat místní kulturu a zvyky.

Střední a pokročilí studenti mají také možnost studovat na zkušební přípravě a obchodních třídách. K dispozici jsou také všechny materiály jako učebnice, gramatika, cvičení slovní zásoby a příprava na oficiální anglické testy jako IELTS nebo TOEFL.

Pro naše zámořské studenty nabízí studentskou vízovou službu a zajistíme bezpečné, pohodlné a cenově dostupné ubytování, zatímco zde budete studovat s námi v Hongkongu.

Jsme hrdí na náš tým vysoce kvalifikovaných jazykových profesionálů. Naším učitelem jsou všichni učitelé s rodilými mluvčími s mezinárodně uznávanými akademickými kvalifikacemi a celosvětovými pracovními zkušenostmi. Jsou zaměřeny na výuku jazykových dovedností, které vás dovedou k vašim cílům v uvolněném učebním prostředí.

Chod

Poskytujeme různé kurzy, které budou vyhovovat vaší úrovni od začátečníků až po pokročilé

 • Intenzivní 15 Obecné angličtiny
 • Intenzivní 24 Obecné angličtiny
 • Intenzivní 15 obecné obchodní angličtiny
 • Intenzivní 24 Obecná obchodní angličtina
 • Semi-intenzivní 9 Obecné angličtina
 • Den 6 Obecná angličtina
 • Intenzivní kurz 15 mandarínů
 • Intenzivní kurz 24 mandarínů
 • Intenzivní 15 mandarínských kantonských kurzů
 • Intenzivní kantonský kurz Mandarin 24

VISA PODPORA

Máte-li k dispozici následující položky, náš Tým podpory Visa vám může pomoci zajistit Hongkongské studijní víza pro vaše jazykové studium u nás zde v Hongkongu včetně interní překladatelské služby pro dokumenty, které nejsou v angličtině nebo čínštině

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme širokou škálu možností bydlení pro všechny rozpočty a potřeby včetně:

 • Sdílené bydlení
 • Základní studia
 • Serviced Studios
 • Apartmány pro páry nebo rodiny
Programy se vyučují na:
Angličtina
čínština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Q LANGUAGE

Pokud byste se chtěli naučit obchodní angličtinu v Hongkongu, oba kurzy Intenzivní 24 Business English a náš Intenzivní kurz 15 Business English nabízejí místním i zahran ... [+]

Intenzivní kurzy obchodní angličtiny - HongkongIntenzivní 24

Pokud byste se chtěli naučit obchodní angličtinu v Hongkongu , oba kurzy Intenzivní 24 Business English a náš Intenzivní kurz 15 Business English nabízejí místním i zahraničním studentům denní studium na našem (Hongkongském) středisku včetně sponzoringu studentských víz v Hongkongu.

Kurzy jsou založeny buď na 24 hodin týdně nebo 15 hodin týdně studia obecné angličtiny; volba je na tobě. A navíc, flexibilní třídní program vám umožňuje zvolit třídy AM nebo PM.

Jsou tyto kurzy správně pro vás?Ano, pokud jste začátečníci, pokročilí nebo pokročilíAno, pokud máte rádi malé třídy s přátelskými a podporujícími spolužáky z celého světa!Ano, pokud chcete studovat v zábavném a uvolněném prostředí.Ano, pokud chcete rychle zlepšit plynulost, pochopení a používání angličtiny v reálných situacích.Ano, pokud chcete studovat angličtinu v Hongkongu.Intenzivní kurz 24 - Obchodní angličtina... [-]
Hongkong Hong Kong
January 2020
Denní studium
1 - 48 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Q LANGUAGE

Pokud byste se chtěli naučit angličtinu v Hongkongu, oba kurzy Intenzivní 24 Obecné angličtiny a náš Intenzivní kurz 15 Obecné angličtiny nabízejí místním i zámořským stu ... [+]

Intenzivní kurzy obecné angličtiny v HongkonguIntenzivní 24

Pokud byste se chtěli naučit angličtinu v Hongkongu , oba kurzy Intenzivní 24 Obecné angličtiny a náš Intenzivní kurz 15 Obecné angličtiny nabízejí místním i zámořským studentům denní studium na našem (Hongkongském) středisku s podporou studentských víz v Hongkongu.

Kurzy jsou založeny buď na 24 hodin týdně nebo 15 hodin týdně studia obecné angličtiny; volba je na tobě. A navíc, flexibilní třídní program vám umožňuje zvolit třídy AM nebo PM.

Jsou tyto kurzy správně pro vás?Ano, pokud jste začátečníci, pokročilí nebo pokročilíAno, pokud máte rádi malé třídy s přátelskými a podporujícími spolužáky z celého světa!Ano, pokud chcete studovat v zábavném a uvolněném prostředí.Ano, pokud chcete rychle zlepšit plynulost, pochopení a používání angličtiny v reálných situacích.Ano, pokud chcete studovat angličtinu v Hongkongu.Intenzivní 24 - Kurz obecné angličtiny... [-]
Hongkong Hong Kong
Přihlašování započato
Denní studium
1 - 48 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Q LANGUAGE

Pokud byste chtěli studovat Mandarin v Hongkongu, oba naše Intenzivní 24 Mandarin Course a naše Intenzivní 15 Mandarin Course nabízejí místním i zámořským studentům denní ... [+]

Intenzivní čínský kurz MandarinIntenzivní 24

Pokud byste chtěli studovat Mandarin v Hongkongu , oba naše Intenzivní 24 Mandarin Course a naše Intenzivní 15 Mandarin Course nabízejí místním i zámořským studentům denní studium na našem (Hongkongském) středisku, včetně Hongkongského imigračního oddělení.

Kurzy jsou založeny buď na 24 hodin týdně nebo 15 hodin týdně v obecné jazykové studii Mandarin; volba je na tobě. A navíc, flexibilní třídní program vám umožňuje zvolit třídy AM nebo PM.

Jsou tyto kurzy správně pro vás?Ano, pokud jste začátečníci, pokročilí nebo pokročilíAno, pokud máte rádi malé třídy s přátelskými a podporujícími spolužáky z celého světa!Ano, pokud se chcete věnovat intenzivnímu studiu v zábavném a uvolněném prostředíAno, pokud chcete rychle vylepšit plynulost, porozumění a používání čínských Mandarinů v reálných situacíchAno, pokud se chcete dozvědět Mandarin v HongkonguIntenzivní 24 - mandarínové kurzy... [-]
Hongkong Hong Kong
Přihlašování započato
Denní studium
1 - 48 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

English Language Students ~ They Love Hong Kong and Q Language

Adresa, 1. řádek
Q Language Ltd
, 14/F Wing On Cheong Building, 
5 Wing Lok St, 
Central
Hong Kong, Hongkong
Website