CEPT | Summer Winter School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cíle

Tyto programy se liší od pravidelných semestrů z hlediska struktury, přístupu a obsahu. Klíčová slova, která zachycují ducha SWS, jsou experiment, rozmanitost a inovace. Prozkoumají vznikající oblasti, poskytují prostor k otestování nových myšlenek a metod, usnadňují zkušenosti na místě, pomáhají porozumět kritickým místům a situacím a vytvářejí příležitosti k učení. Kurzy v SWS jsou intenzivní a mají krátkou dobu mezi dvěma až čtyřmi týdny.

Orientace

Puncovou značkou SWS je obohacující odrůda. Dosahují toho nabízením kurzů, které pokrývají širokou škálu témat a otázek a vytvářejí různorodou učební skupinu tím, že vyzývají studenty z jiných vysokých škol, aby se ucházeli o kurzy. Inteligentní prostředí je také obohaceno o to, aby potenciální odborníci, akademičtí pracovníci, umělci a odborníci z celé země a ze zahraničí mohli vyučovat. Chcete-li přilákat více zdrojů lidí zvenčí a usnadnit jim, SWS podporuje fakultu CEPT, aby s nimi pořádala kurzy. V takových případech má vysokoškolský pedagogický pracovník významnou roli v řízení kurzů.

Kurzy

Členové fakulty pomáhají studentům porozumět povaze a orientaci kurzů a umožňují jim dobře informované rozhodnutí. K dosažení tohoto cíle výslovně uvádějí cíle, způsob výuky nebo práce a výsledky učení. V předchozím SWS studenti upřednostňovali workshop, aktivity orientované na instalaci a ty, které vyžadují cestování; a příležitostí, které poskytují získání specifických dovedností. V nadcházejících letech bude tato paleta rozšířena nabídkou více kurzů, které intelektuálně stimulují, zahrnují multi-senzorické učení, zaměřují se na specializované procesy a rozšiřují dovednosti.

SWS jsou jedinečné příležitosti rozšiřovat obzory učení, komunikovat s velkou skupinou nadšených a talentovaných studentů, odborníků a akademiků a prezentovat akademické iniciativy CEPT. Otevřená pro studenty z různých prostředí, kurzy se stávají dynamickými a bohatými multikulturními učebními prostředími. V nadcházejících letech budou programy prozkoumávat další cesty a rostou v síle.

Místa

Ahmedabad

Adresa, 1. řádek
Kasturba Lalabhai Campus, University Road, Vasant Vihar, Navrangpura
Ahmedabad, Gujarat, Indie

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: