Cochin International Language Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cochin International Language Academy (CILA) je mezinárodní instituce pro anglické jazykové vzdělávání a vzdělávání učitelů. Vytváříme příležitosti pro mezinárodní Anglický jazyk učitelů v neanglicky mluvících regionech, jako je západní Evropa, střední / východní Evropě, Asii, Latinské Americe, na Blízkém východě / severní Afriky a subsaharské Afriky. Poskytujeme také anglicky jazykového vzdělávání pro studenty, kteří chtějí studovat nebo pracovat v zahraničí, zejména v anglicky mluvící zemi.

COCHIN mezinárodní jazyk ACADEMY (CILA), je vlastněn a řízen JS tréninková řešení Private Limited, společnost registrovaná a založené podle zákona o společnostech, 1956. CILA se nachází v Angamaly, nedaleko letiště Cochin International. Je to jen 2 minuty jízdy na nádraží Angamaly železnic.

Škola je řízena rodilými mluvčími z Velké Británie a Kanady s mnoha let zkušeností s výukou angličtiny. Zajišťujeme škálu kurzů, jako Trinity Cert. TESOL pro anglické učitele, aby se stal kvalifikovaným učitel angličtiny k mluvčím jiných jazyků, IELTS pro ty, kteří chtějí pracovat nebo studovat v zahraničí, obchodní angličtinu, angličtinu pro dospělé, mluvené angličtiny pro děti a dokonce 1-1 Skype zasedání.

Naši učitelé jsou vysoce kvalifikovaní a vyškoleni, aby vyučoval angličtinu pomocí moderních metod. Studenti nyní učí angličtinu v našem centru. Dva z našich učitelů jsou bývalé IELTS zkoušející a pracovali v zemích po celém světě, jako je Velká Británie, Kanada a na Středním východě. Takže si můžete být jisti, že vaše učení je 100% správné. Takže, CILA se stane vaší první volbou učit se a učit anglický jazyk.

Místa

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: