Eruditus Executive Education

Úvod

Read the Official Description

KDO JSME

Svět podnikání se mění rychlým tempem. Takže, jak se přizpůsobujete, ale vydržte před konkurencí?

Široké portfolio přizpůsobených a otevřených programů společnosti Eruditus Executive Education, které jsou dodávány v Indii, Singapuru, Dubaji a jiných globálních sídlech, nabízí rámec potřebný pro řešení současných i budoucích výzev. Vedené absolventy INSEAD a Harvard a podporované programovými experty z celého světa, programy jsou navrženy a prováděny v souladu s globálními předními obchodními školami.

Navrhujeme programy, které vám umožňují kombinovat učení se skutečnou implementací. Když se zapojíte do jednoho z našich programů, získáte výhodu učení v interaktivním prostředí s různorodou skupinou vrstevníků. Programy jsou navrženy v nejrůznějších formátech, včetně krátkých workshopů po několik týdnů, online programů nebo úplných modulárních zasedání, které se všechny zaměřují na rozvoj odpovědných vedoucích pracovníků v jakémkoli podnikovém scénáři.

NÁŠ PŘÍSTUP

U společnosti Eruditus je jednou z našich oblastí zaměření, jak vytvořit a poskytovat příslušné programy, které vám nejen pomohou s "co je", ale také vás připraví na to, co by mohlo být.

To zahrnuje komplexní rámec potřebný pro řešení inherentních obchodních problémů.

VÍME

Nejen obsah, ale i metoda je důležitá

Naše programy jsou vytvořeny s využitím širokého spektra učebních metod a modulů, které se dají dohromady přizpůsobit vašim zaneprázdněným rozvrhům a pracovním závazkům. Spolu s tím je kladen důraz také na to, jak se učíte. Učení prostřednictvím skutečných interakcí ve třídě, online zasedání, případové studie, simulace v reálném čase a praktické cvičení vás prosazují přímo před řešením problémů. Naše programy by vás povzbudily k tomu, abyste požádali o důležité otázky, aby vyvolávali strategické myšlení a diskusi s vrstevníky - dovednosti, které můžete využít i ve vašem každodenním kancelářském prostředí.

Jak je učení důležité?

Eruditus spolupracuje s některými z nejlepších obchodních škol a fakult, kteří poskytují kompletní 360-stupňové vzdělávací zkušenosti. Nerozdělují pouze nejnovější inovace potřebné pro podnikání, ale také navrhují inovativní kurzy, které jsou relevantní v současném profesionálním scénáři.

Potřebné jsou programy na míru

Potřeby každé společnosti jsou jedinečné. Cíle každé akademické instituce jsou různé. Tuto skutečnost nejen tuto roli uznáváme, ale přijímáme ji. Strávit spoustu času, předprogramovat, abychom porozuměli jedinečným potřebám našich partnerů, je základním kamenem přístupu Eruditu. Za tímto účelem se neustále snažíme navrhnout a přinášet programy v řadě formátů, jako jsou krátkodobé workshopy, trvání několika týdnů či měsíců, online zasedání nebo kompletní modulární programy. Všechny programy jsou navrženy podle toho, co účastníci potřebují z hlediska učebních osnov, dostupného času a cenové dostupnosti.

Dlouhodobý vztah

Většina našich partnerů s námi uskutečnila následné učení. Náš závazek vůči našim partnerům přesahuje pouhý výukový zásah. Zajišťujeme velký zájem o splnění dlouhodobých cílů společnosti nebo vzdělávacích institucí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikát programu vedoucího digitálního podnikání (DBLP)

Online & Campus forma 5 měsíců February 2019 Indie India Online Spojené státy americké Manhattan San Francisco + 2 více

Program digitálního podnikového vedení společnosti Columbia Business School je intenzivní, pětiměsíční, multi-modulární, digitální podnikatelský a vedoucí program, který připravuje globální manažery na inovace nových strategií a obchodních modelů a vedou jejich organizace, aby se dařily v digitálním věku. [+]

Přehled

Program digitálního podnikového vedení společnosti Columbia Business School je intenzivní, pětiměsíční, multi-modulární, digitální podnikatelský a vedoucí program, který připravuje globální manažery na inovace nových strategií a obchodních modelů a vedou jejich organizace, aby se dařily v digitálním věku.

Klíčové benefityRozvíjejte vedoucí schopnosti k vedení digitální transformace ve svých společnostechProzkoumejte rušivé obchodní modely ve vysoce silném modulu v Silicon Valley a naučte se od předních odborníků z New YorkuPřístup k expertům Columbia fakulty, kteří jsou světově proslulí odborníci ve svých oborech.Flexibilní struktura, která minimalizuje čas od práce, během pětiměsíční výukové cesty Ivy LeaguePoužijte své učení na pracovišti prostřednictvím projektové práce, vedené odbornou fakultouAbsolvent s absolventy Columbia Business School, s globálními síťovými příležitostmiKurikulum programu... [-]