Eurolingua Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Eurolingua Institute je největší mezinárodní organizací svého druhu, která poskytuje jedinečným příležitostem lidem ve věku od 16 do 75 let ze všech oblastí života naučit se cílovému jazyku v zemi, kde se tímto jazykem mluví národně, např. „Francouzsky ve Francii, „Španělština ve Španělsku“, „italština v Itálii“ atd. Studenti Eurolingua a obchodní klienti přicházejí z mnoha různých zemí světa, aby se naučili nebo zdokonalili své jazykové dovednosti v zemích, kde je národním jazykem arabština, angličtina, francouzština, němčina, italština, portugalština, Ruština nebo španělština.

Eurolingua Institute sídlí ve Velké Británii. Nabízí širokou škálu jazykových programů speciálně určených pro jednotlivé studenty, rodinné skupiny, školní skupiny a podniky v celé Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Karibiku, Jižní Africe, Japonsku, Austrálii a na Novém Zélandu.

Místa

Panaji

Adresa, 1. řádek
403001 Panaji, Goa, Indie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: