Hindihour

Úvod

Read the Official Description

Home-stay Hindi Immersion Program pro cizince od Hindihour

Intenzivní jazykové studium v ​​hindštině a tří až čtyřtýdenní pobyt v domě v Jaipuru, který dále usnadňuje mezikulturní učení.

Program pořádá domácí pobyty v místních rodinách, kde studenti mají příležitost procvičit své hindy s rodinou. Program je veden v Jaipuru, barevném hlavním městě Rádžasthánu a jednom z nejvíce kulturně pulzujících měst v Indii.

Studium Hindština

Program nabízí rozdíly v kurzu, přičemž si uvědomuje různorodou úroveň studentů od začátečníků k pokroku. Náš standardní kurz je rozdělen mezi třídu gramatiky a individuální praktické cvičení, ve kterých zůstává instruktáž angličtina a hindština.

Flexibilita programu je nejdůležitějším prvkem. Studenti mohou také požadovat přizpůsobený průběh delších nebo kratších dob.

Po ukončení kurzu mohou studenti dokonce pokračovat v pokroku tím, že využijí naše lekce online.

Kurzy probíhají pravidelně po celý rok. Přihlášku prosím stáhněte a odešlete přihlášku do hello @ Hindihour .com.

Navštivte nás a Hindihour bezplatnou úvodní třídu, budete vědět, proč je Hindihour nejlepším místem pro výuku hindštiny v Indii.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Hindština

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Ponořovací Program V Hindštině

Campus forma Denní studium 3 týdnů Přihlašování započato Indie Jaipur

Hindština hodina je hindština jazyková škola v Jaipur, Indie. Nabízíme intenzivní jazykové studium v ​​hindštině a třítýdenní pobyt v domově v Jaipuru, který dále podporuje mezikulturní učení. K dispozici jsou kurzy pro studenty s různými požadavky. Náš program je vysoce hodnocen mezi 10 nejlepších jazykových kurzů s aktivitami po celém světě na stránkách theguardian.com. [+]

Kurz pro začátečníky z hindštiny

Kurz se zabývá základy jazyka, aby fungoval ve vaší indické komunitě. Na konci tohoto kurzu budete mít dostatek slovní zásoby pro řešení každodenních situací. Budete moci dát pokyny, mluvit o sobě a vaší rodině, porozumět názvům běžných objektů, nakupovat a dokonce vyprávět jednoduchý příběh!

To bude zahrnovat všechny aspekty jazyka; čtení psaní

Kurz je navržen jako ponoření do jazyka v délce 3 týdny / 40 hodin.

Intermediate Hindi Course

Cílem předmětu je získání znalostí nad přežití, zvládnutí každodenních témat. Budete se soustředit na pochopení a vrtání gramatiky, abyste se mohli přesně vyjádřit. Vaše slovní zásoba se rozšiřuje v každodenních předmětech, jako je přátelství, rodina a jídlo. Naučíte se jazyk potřebný k pronájmu někoho a vy budete moci vyjádřit naději na budoucnost. Příběhy se stanou hlavním zaměřením, když vyprávíte o událostech ve svém životě a vyprávíte o zkušenostech, které sdílíte s vaším pomocníkem.... [-]


Videos

Hindi Hour Student's Review

Hindi Hour Student's Review