Read the Official Description

Nabízíme holistický přístup k podnikatelskému vzdělávání založenému na šesti zásadách. Naši absolventi budou strategickí myslitelé s vysokou úrovní designových dovedností, silnými znalostmi v oboru a budou schopni rychle a úspěšně měřit.

Šest úspěchů podnikatelského úspěchu

Definice problému

Jedním z hlavních důvodů selhání při spuštění je to, že je řešeno řešení špatného problému nebo problému, který pro uživatele nevede k vnímané hodnotě. Problematické rámování metodologií založených na návrhu vytváří důvěru a důvěryhodnost při vytváření správného řešení.

Business Acumen

Mnohokrát, podnikatelé, kteří jsou vášniví a motivováni jejich tvůrčí cestou, se vzdát zásadních obchodních zásad, které dokáží vyvrátit úsilí. Od organizace až po finance, od náboru až po marketingovou, komunikační a prodejní strategii, až po provozní a technologickou infrastrukturu a řízení produktů, se stávají zásadní a postupně každodenně zásadní, když přecházíme od myšlenky k realizaci.

Osobnost

Na začátku každého podnikatelského úsilí jsou lidé. Jelikož se každý snaží o nejlepší talent na trhu, volba partnerů správnou strategií náboru a rozvoje, zdravá a odolná kultura poskytne počáteční tempo růstu a může být významnou konkurenční výhodou

Strategické předvídání

Vzhledem k tomu, že včasné požadavky na to, aby se tato myšlenka stala, požadavky každodenních operačních požadavků, často začínají rozvíjet včasnou krátkozrakost, která odstraňuje schopnost pochopit a předvídat blízké a dlouhodobé vlivy změn ve svém kontextu. Vyžaduje konstantní širokoúhlý přístup k objektivům, aby byl schopen chránit ty rané definitivní a pozdější fáze svého života.

Inovace podnikových modelů

Ani hluboké kapsy, ani nejmodernější technologie ani divoká myšlenka zaručují úspěch. Opravdu, mnohokrát investice není dokonce vyžadováno k úspěšnému podnikání. Identifikace klíčových prvků úspěchu je však skvělým začátkem k identifikaci příležitostí k jeho vylepšení, přepracování, narušení nebo dokonce odstranění.

Uživatelské chování / návrh

Přiznáváme axiómu, že naše podniky jsou zaměřené na lidi a jsou vnímaví k vyvíjejícím se potřebám a výzvám různorodých skupin obyvatelstva. Využíváme metodiky navrhování chování uživatelů, společenských věd a rozhraní orientovaných na člověka, abychom vytvořili schopnost vytvářet cenné, přístupné a atraktivní zkušenosti.

Kdo by měl požádat

  • Studenti, kteří chtějí rozvíjet design, inovace, předvídavost a podnikatelské dovednosti
  • Pracovní profesionálové, kteří se chtějí stát podnikateli nebo začít samostatně
  • Současní začínající podnikatelé, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti prostřednictvím formálního vzdělávání a mentoringu, mají být úspěšní

Naším posláním v IfDE je vytvořit úspěšné podnikatele, které by vzdorovaly běžným statistikám neúspěchu při startu a budovat trvalé, důsledné a odpovědné inovace globálního vlivu.

Naši partneři

Společnost Human Factors International (HFI) je světovým lídrem v oblasti designu uživatelských zkušeností (UX) s více než třiceti lety zkušeností. HFI vyvinula zralý rámec, který je optimalizován pro všechny druhy projektů UX - komplexní, mezinárodní nebo kritické. HFI nabízí osvědčenou metodologii návrhu, zatímco její časově prověřená HFI FrameworkTM bezproblémově propojuje každou část uživatelsky orientovaného designového procesu - od výkonného záměru a digitální strategie až po konečný designový produkt - v jednom neporušené zlaté nitě.

Yuj design - špičková designová firma s mnoha odlišnostmi v aplikacích UX, UI. Díky různorodému portfoliu úspěchů a závazků, které vedou k rozvoji obchodů a talentů. Kultura plného vlastnictví a úsilí vyniknout v dopadu a dodávce s využitím špičkových designových talentů a vlastních návrhových metodik pro vedoucí postavení v téměř dvou tisících mezinárodních projektech a více než sto klientů.

QAI Global Services usnadňuje zvýšenou konkurenceschopnost prostřednictvím vícestranných intervencí, které vedou k zlepšení podnikání prostřednictvím konzultací, analýz lidských zdrojů, procesů a operací, benchmarkingu a poskytování zdrojů prostřednictvím outsourcingu kvality.

Programs taught in:
Angličtina