KBuffer

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Byla založena v roce 1986 v Chennai, Indie, "KBuffer Online" vlastnil pan GM Sundaram byla slouží různé klienty v oblasti vydavatelství, tisk a multimédia. Měli také pobočka v Madurai k uspokojení potřeb mnoha vydavatelů v tomto městě.

Pořadatel, pan GM Sundaram má bohaté zkušenosti v oblasti výcviku, Publishing, a multimédia. V roce 2003, Super Graphics začala podporovat různé kurzy pod značkou KBuffer, Seznam kurzů zahrnují:

Technické psaní E-Learning E-PUBLISHING Testování softwaru (Schválený Hewlett Packard nebo HP) Multimédia, a mnoho dalších.

V roce 2005, se představil novou koncepci virtuální učebny, kde se lidé mohou dozvědět mnoho věcí pomocí metodiky e-learning. Nyní mají studenti dělají různé kurzy z různých částí Indie a také v zahraničí. KBuffer Je také provádí zvláštní odborné kurzy v mnoha školách ve městě Chennai.

Pan Sundaram sloužil jako centrum vedoucí Aptech-Arena Multimedia pro své první centrum v Gandhi Nagar, Adyar.

Začal svou kariéru jako tiskárna ve jménu Sri jagan Tiskárny. Byl spuštěn své vlastní publikace, Niraimathi Publikace, která byla publikování měsíčníky.

On také sloužil jako generální manažer velké nakladatelství v Chennai. Pan Sundaram je jedním z průkopníků Desktop Publishing v Chennai.

Místa

Chennai

Adresa, 1. řádek
16 Saint Mary's Road, Mandaveli
600028 Chennai, Tamil Nadu, Indie