NMAT by GMAC

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chcete-li se přihlásit na zkoušky dodané v Jihoafrické republice, klikněte na

Chcete-li se přihlásit na zkoušky dodané na Filipínách, klikněte na

Chcete-li se přihlásit na zkoušky dodané v Nigérii, klikněte na

Rada pro přijímání absolventů (GMAC) je globální nezisková organizace složená z předních absolventských obchodních škol po celém světě.

GMAC věří, že podnikání a management jsou rozhodující pro ekonomický a sociální blahobyt lidí na celém světě. Zasazujeme se o vzdělávání absolventů a jeho hodnotu pro jednotlivce a společnost. GMAC je vlastníkem a správcem zkoušek GMAT® a NMAT by GMAC ™.

GMAC usiluje o zvýšení přístupu za účelem růstu a diverzifikace kandidátů; vyvinout hodnocení pro splnění globálních vzdělávacích potřeb v oblasti řízení; a rozšiřovat hodnotu školám s našimi výrobky, službami a průmyslovými znalostmi.

GMAC vyhovuje potřebám manažerských škol a současných i budoucích studentů prostřednictvím široké škály produktů, služeb a programů určených k otevření dveří pro studenty, profesionály a programy postgraduálního managementu po celém světě. GMAC také slouží jako hlavní zdroj výzkumu a informací o kvalitním vzdělávání absolventů.

121167_headway-537308-unsplash.jpg

Proč používat NMAT by GMAC ™

1. Přijato předními obchodními školami na rozvíjejících se trzích

Zkouška NMAT by GMAC ™ se používá pro přijetí na některé z předních programů pro postgraduální podnikání na rozvíjejících se trzích, včetně Indie, Jižní Afriky, Nigérie a Filipín. Přináší vám tvůrci zkoušky GMAT®, zkouška NMAT by GMAC měří dovednosti potřebné pro akademický úspěch v programech řízení.

Zkouška NMAT by GMAC je navržena tak, aby vám poskytla jistotu, že budete hrát podle svých nejlepších schopností. Zkouška je přátelská k uchazečům, což vám umožní zvolit pořadí sekcí a neexistuje žádné negativní označení. Důležité je, že materiál pro přípravu testu vám pomůže seznámit se s formátem otázky a obsahem měřeným na NMAT by GMAC . Pamatujte - příprava zvyšuje důvěru a výkon.

2. Vysoce kvalitní hodnocení od tvůrců zkoušky GMAT

Zkouška NMAT by GMAC byla symbolem kvality od doby, kdy byla poprvé představena v Indii před více než 20 lety - umožňuje testujícím účastníkům získat přístup k vzdělání pro postgraduální vedení a kariéru podle výběru a zároveň poskytnout školám přístup k nejlepším talentům.

3. Navrženo pro pohodlí a budování důvěry

Při účasti na jakémkoli testu jsou nervy vždy přispívajícím faktorem toho, jak dobře si vedete v den testu. Při navrhování zkoušky NMAT by GMAC jsme se podívali na způsoby, jak tyto nervy NMAT by GMAC , abyste mohli s jistotou hrát.

Zkouška NMAT by GMAC je navržena tak, aby vám poskytla jistotu, že budete hrát podle svých nejlepších schopností:

  1. NMAT by GMAC testu vícekrát: NMAT by GMAC můžete vzít v daném zkušebním roce třikrát. To vám dává jistotu, že máte více než jednu příležitost předvést své nejlepší výsledky.
  2. Vyberte pořadí sekcí: Zkouška NMAT by GMAC vám umožňuje zvolit pořadí, ve kterém reagujete na každou část testu. To vám umožní hrát podle vašich silných stránek.
  3. Žádné negativní značení: Někdy si prostě nejste jisti správnou odpovědí na test a docházejí vám časy. Můžete se informovaně uhodnout, aniž byste se obávali trestu za špatnou odpověď. Systém bez negativního značení je v souladu s globálními postupy.
  4. Dostupnost materiálu pro úřední praxi: Je důležité připravit se na test, abyste mohli co nejlépe využít své schopnosti. Pomoc při přípravě vás seznámí s formáty otázek a obsahem, který je měřen na NMAT by GMAC . K NMAT by GMAC máte přístup NMAT by GMAC oficiálních praktických materiálů NMAT by GMAC ™, které mají otázky převzaté ze skutečných NMAT zkoušek provedených v minulosti.
  5. Praxe pro NMAT by GMAC vašich dovedností: Oficiální tréninkové materiály NMAT by GMAC jsou navrženy tak, aby poskytovaly expozici a seznámení s typy a stylem výslechu. Příprava zvyšuje důvěru a výkon.

Zkouška NMAT by GMAC je navržena pro vaše pohodlí:

  1. Testovací okno: Během testovacího okna si můžete zvolit preferované datum.
  2. Vlastní plánování: Můžete si vybrat datum, čas a místo testu v reálném čase na základě dostupnosti míst v každém testovacím centru.
  3. Zaregistrujte se na NMAT by GMAC ™ z vašeho mobilního telefonu: Umožňuje vám se kdykoli a kdekoli zaregistrovat.
  4. Přihláška na obchodní školy po kontrole výsledků: Vaše skóre můžete poslat přijímající B-škole po kontrole výsledku, s výhradou termínu uzávěrky přihlášky školy.

Místa

Sektor 12

Adresa, 1. řádek
122002 Sektor 12, Haryana, Indie

Kapské město

Adresa, 1. řádek
Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika

Makati

Adresa, 1. řádek
Makati, Metro Manila, Filipíny

Abuja

Adresa, 1. řádek
Abuja, Federální hlavní město, Nigérie

Programy

Přípravný ročník