Anibrain School Of Media Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Anibrain škole Media designu, tvoříme kouzelníky, kteří jsou vyškoleni, aby vykouzlit nemožné a vést cestu v digitálním věku.

Učte se od odborníků v oboru: USA!

Naši zkušení instruktoři a schopnost přinést roky praxe ke stolu spolu s nejlepších zkušeností v oboru což je ideální pro výuku a rozšiřovat znalosti.

Kredity na více než 65 hollywoodských filmů, včetně Harryho Pottera, Resident Evil, Death Race a sůl. Anibrain VFX je jedním z předních indických poskytovatelů vizuální efekty Hollywood filmového průmyslu.

estd. v roce 2006

Společnost byla založena v roce 2006 Jesh Krishna Murthy, Anibrain stala předním jméno na celém světě v vytváření digitálního obsahu, včetně filmu, televize, Apps, Mobile a web. Mezi naše klienty patří, kdo je kdo v digitálním světě, a to je to zkušenost a dovednost přinášíme digitální vzdělání arena.Our jedinečný kurz keramiky a pedagogiky nám umožňuje vytvořit odvětví připravené nové mediální odborníky, kteří mohou soutěžit na globální úrovni v profesích, včetně VFX, animaci, počítačové hry, mobilní aplikace, digitální manipulace Pixel, webové, Interaktivní média, Video Technology, Visual design atd

Proč právě my

Ať už je váš zájem je animace, vizuální efekty pro filmy, nebo nástrojů pro vytváření pohádkový New Apps, hry, videa nebo začít kariéru na digitální marketing, máme širokou škálu kurzů, aby vyhovovala vašim potřebám, a pomůže vám začít báječný kariéra. Ghost Rider, Silent Hill, Chronicles, kočky a psi Johna Woo Red Cliff a Resident Evil jsou jen některá jména v dlouhém seznamu hollywoodských filmů, kde je Anibrain v čarodějnictví byla uznávána a oceňována.

Místa

Pune

Anibrain School Of Media Design

Adresa, 1. řádek
Anibrain School of Media Design,
2nd floor, Sapphire Plaza,
Near Axis Bank, Sakorenagar,
Vimannagar

411014 Pune, Maharashtra, Indie
Telefonní číslo
+91 20 3056 0344