ALISON

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše poslání

ALISON je pro neziskové sociální podnik, který věří ve dvou věcech: že každý má právo na vzdělání a že vzdělání by mělo být zdarma. Naším cílem je nabídnout bezplatné vzdělání pro každého, kdo má přístup k internetu, zatímco dělá přiměřený výnos pro naše investory a nabízí kreativní, spravedlivé a odměňující pracovní prostředí pro naše zaměstnance.

Který je zaměřen na ALISON

ALISON je pro zájemce o zlepšení jejich osobní situaci. Naši studenti jsou ze všech oblastí života, ze všech regionů světa az mnoha prostředí. ALISON se také používá různé skupiny lidí překonat bariéru ke vzdělání, že tradiční vzdělání byl schopen porušit.

Alison pergameny

Jádro účel a zaměření Alison je poskytovat bezplatné on-line vzdělávání na celém světě. Silné vztahy zavedla s klíčovými partnery, spojený s jeho vychytralým využití zdrojů, webový kanál využívá a 6 milionů pevných vztahů se zákazníky se jí podařilo posílit, znamená, že je schopen podpořit svůj obchodní model, v Hlavním tím, že příjmy z reklamy. V důsledku toho, na rozdíl od jiných poskytovatelů on-line učení, ALISON netrvá na tom, že studující koupit pergameny. Nicméně, někteří žáci chtěli koupit pergameny jako záznam jejich učení úspěchu, zatímco jiní používají je jako součást svého životopisu dokázat zaměstnavatelů, kteří mají dovednosti, které tvrdí. Tam, kde je to možné, Alison se snaží držet ceny nízko pergamenu a provozuje pravidelné akce a nabídky, aby zajistily, že ceny jsou omezeny na minimum.

Místa

Galway

Adresa, 1. řádek
Level One, Galway Technology Park
Galway, County Galway
Ireland

Galway, County Galway, Irsko