Atlas Language School

Úvod

Read the Official Description

Atlas Language School - Dublin

Atlas Language School byla založena v roce 2003. Ačkoli jsme začali s pouze jednou učebnou a jedním studentem, rychle jsme se rozšířili, aby se stala jednou z nejrychleji rostoucích jazykových škol v Irsku. Dnes se nacházíme v Portobello House, krásné památkové budově v centru Dublinu. Naše nová škola je nejmodernějším zařízením s 25 učebnami, studentskou kavárnou / restaurací, knihovnou, meditační místností, počítačovou laboratoří a velkou studentskou rekreační oblastí. Všem studentům z celého světa vítáme širokou škálu kurzů, jako jsou Obecná angličtina, Příprava na zkoušky, Junior a Kurzy pro učitele. Věříme, že náš dosavadní úspěch je důsledkem našeho úsilí o kvalitu a že jsme odhodláni poskytovat profesionální, přátelské a podpůrné vzdělávací prostředí. S vynikajícími učiteli a zařízeními, komplexním a zábavným společenským programem a perfektní centrální polohou se domníváme, že jsme nejlepší škola pro výuku angličtiny v Dublinu.

Metoda výuky

Naše výuka je založena na komunikativním a pracovním přístupu, což znamená, že studenti se vždy zaměřují na efektivní komunikaci v reálném životě a na způsoby, jak je praktikovat a dosahovat. Ve třídě studenti pracují na vývoji svých produktivních a vnímavých dovedností a současně zvyšují jejich přesnost a plynulost. Vytvořili jsme cestu pro výuku jazyků, abychom všem studentům poskytli jasný popis cílů pro každou z našich úrovní. Ať už jsou studenti s námi po dobu 2 týdnů, b 8 týdnů nebo rok jim pomůžeme navrhnout jasnou strategii učení na základě jejich individuálních cílů.

Vybavení

 • 25 učeben
 • Studentská kavárna / restaurace
 • Knihovna
 • Rozjímací místnost
 • Počítačové učebně
 • Velká rekreační oblast studentů

Sociální

Jsme přesvědčeni, že pro to, aby mohli studenti získat co nejvíce ze svého času, by měli být vystaveni angličtině nejen ve třídě, ale v různých prostředích a kontextech. Proto je náš sociální a kulturní program pro nás tak důležitý a proč trávíme tolik času a energie, abychom se ujistili, že je to tak pestrá, živá a zajímavá. Máme specializovaného koordinátora sociálních programů, který organizuje aktivity, prohlídky a návštěvy našich studentů po celý rok. Tyto aktivity jsou naplánovanou součástí téměř všech kurzů a po odpoledních a večerních hodinách se běžně vyskytují po třídě. Pořádáme také denní a víkendové výlety do malebných oblastí mimo Dublin, jako jsou Connemara, Clare a Galway.

Ubytování

 • Homestay
 • Studentská rezidence

V průběhu let jsme vybudovali silné vztahy s řadou místních rodin, které hostují naše studenty v době svého působení v Irsku. Všichni jsou osobně rozhovorem s našim ubytovacím důstojníkem a jsou vybráni pro své zkušenosti a přívětivost.

Máme také řadu možností vlastního stravování, které jsou k dispozici na vyžádání.

Akreditace

 • ACELS / QQI
 • Člen MEI
 • Uznávána Ministerstvem školství a vědy pro výuku angličtiny jako cizího jazyka
 • Schválené Cambridge Test Center
 • Schválené zkušební centrum TOEIC
 • Uznávané Trinity Test Center
 • ALT
 • BULATS

This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Obecná angličtina Plynulost

Campus forma September 2019 Irsko Dublin

Kurz obecné angličtiny je jedním z našich nejoblíbenějších kurzů obecné angličtiny. Skládá se z 20 hodin tříd skupinové angličtiny týdně, které se zaměřují na zlepšení vaší přesnosti, plynulosti a důvěry v angličtinu. Naše kurzy obecné angličtiny jsou zábavné a náročné třídy, které se zaměřují na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost v reálném životě, takže budete schopni úspěšně komunikovat s lidmi z celého světa. [+]

20 hodin skupinové školení / týdenKód předmětu: GE20Úroveň: Základní - Pokročilé

Kurz obecné angličtiny je jedním z našich nejoblíbenějších kurzů obecné angličtiny. Skládá se z 20 hodin tříd skupinové angličtiny týdně, které se zaměřují na zlepšení vaší přesnosti, plynulosti a důvěry v angličtinu. Naše kurzy obecné angličtiny jsou zábavné a náročné třídy, které se zaměřují na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost v reálném životě, takže budete schopni úspěšně komunikovat s lidmi z celého světa.

Ve své třídě budou vaši učitelé sledovat váš pokrok a poskytnou vám pravidelnou zpětnou vazbu, která vám pomůže s novým jazykem s důvěrou a maximalizovat vaše učení. Naše kurzy obecné angličtiny jsou přizpůsobeny požadavkům účastníků kurzu a budete mít také příležitost smysluplně komunikovat prostřednictvím angličtiny, budovat kompetence a důvěru a připravovat vás na běžné situace v reálném životě.... [-]


Přípravný kurz IELTS

Campus forma Denní studium September 2019 Irsko Dublin

Tady v Atlas Language School Dublin nabízíme přípravné kurzy IELTS na plný úvazek pro studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti anglického jazyka, aby mohli úspěšně absolvovat zkoušku IELTS. IELTS je mezinárodní testovací systém angličtiny. Zaměřuje studentskou úroveň angličtiny a přijímá je na univerzitách a anglicky mluvících univerzitách po celém světě. [+]

20 hodin skupinové výuky (příprava IELTS) / týdenKód předmětu: IELTS20Úroveň: Upper-Intermediate

Tady v Atlas Language School Dublin nabízíme přípravné kurzy IELTS na plný úvazek pro studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti anglického jazyka, aby mohli úspěšně absolvovat zkoušku IELTS. IELTS znamená EZINÁRODNÍ Č eština L anguage T Zajímavých S YSTÉM. Zaměřuje studentskou úroveň angličtiny a přijímá je na univerzitách a anglicky mluvících univerzitách po celém světě.

Nabízíme přípravné kurzy IELTS po celý rok. Kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšily jazyk a dovednosti, které potřebujete ke zlepšení skóre IELTS. Vzhledem k tomu, že naše přípravné kurzy IELTS jsou strukturovány tak, aby vám každý týden umožnily rozvíjet a procvičovat dovednosti klíčových zkoušek v různých akademických tématech, můžete začít na začátku každého týdne.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Portobello House, Portobello, Dublin 2
Dublin, County Dublin, Irsko