Přečtěte si oficiální popis

Atlas Language School - Dublin

Atlas Language School byla založena v roce 2003. Ačkoli jsme začali s pouze jednou učebnou a jedním studentem, rychle jsme se rozšířili, aby se stala jednou z nejrychleji rostoucích jazykových škol v Irsku. Dnes se nacházíme v Portobello House, krásné památkové budově v centru Dublinu. Naše nová škola je nejmodernějším zařízením s 25 učebnami, studentskou kavárnou / restaurací, knihovnou, meditační místností, počítačovou laboratoří a velkou studentskou rekreační oblastí. Všem studentům z celého světa vítáme širokou škálu kurzů, jako jsou Obecná angličtina, Příprava na zkoušky, Junior a Kurzy pro učitele. Věříme, že náš dosavadní úspěch je důsledkem našeho úsilí o kvalitu a že jsme odhodláni poskytovat profesionální, přátelské a podpůrné vzdělávací prostředí. S vynikajícími učiteli a zařízeními, komplexním a zábavným společenským programem a perfektní centrální polohou se domníváme, že jsme nejlepší škola pro výuku angličtiny v Dublinu.

Metoda výuky

Naše výuka je založena na komunikativním a pracovním přístupu, což znamená, že studenti se vždy zaměřují na efektivní komunikaci v reálném životě a na způsoby, jak je praktikovat a dosahovat. Ve třídě studenti pracují na vývoji svých produktivních a vnímavých dovedností a současně zvyšují jejich přesnost a plynulost. Vytvořili jsme cestu pro výuku jazyků, abychom všem studentům poskytli jasný popis cílů pro každou z našich úrovní. Ať už jsou studenti s námi po dobu 2 týdnů, b 8 týdnů nebo rok jim pomůžeme navrhnout jasnou strategii učení na základě jejich individuálních cílů.

Vybavení

 • 25 učeben
 • Studentská kavárna / restaurace
 • Knihovna
 • Rozjímací místnost
 • Počítačové učebně
 • Velká rekreační oblast studentů

Sociální

Jsme přesvědčeni, že pro to, aby mohli studenti získat co nejvíce ze svého času, by měli být vystaveni angličtině nejen ve třídě, ale v různých prostředích a kontextech. Proto je náš sociální a kulturní program pro nás tak důležitý a proč trávíme tolik času a energie, abychom se ujistili, že je to tak pestrá, živá a zajímavá. Máme specializovaného koordinátora sociálních programů, který organizuje aktivity, prohlídky a návštěvy našich studentů po celý rok. Tyto aktivity jsou naplánovanou součástí téměř všech kurzů a po odpoledních a večerních hodinách se běžně vyskytují po třídě. Pořádáme také denní a víkendové výlety do malebných oblastí mimo Dublin, jako jsou Connemara, Clare a Galway.

Ubytování

 • Homestay
 • Studentská rezidence

V průběhu let jsme vybudovali silné vztahy s řadou místních rodin, které hostují naše studenty v době svého působení v Irsku. Všichni jsou osobně rozhovorem s našim ubytovacím důstojníkem a jsou vybráni pro své zkušenosti a přívětivost.

Máme také řadu možností vlastního stravování, které jsou k dispozici na vyžádání.

Akreditace

 • ACELS / QQI
 • Člen MEI
 • Uznávána Ministerstvem školství a vědy pro výuku angličtiny jako cizího jazyka
 • Schválené Cambridge Test Center
 • Schválené zkušební centrum TOEIC
 • Uznávané Trinity Test Center
 • ALT
 • BULATS
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Atlas Language School

Kurz obecné angličtiny je jedním z našich nejoblíbenějších kurzů obecné angličtiny. Skládá se z 20 hodin tříd skupinové angličtiny týdně, které se zaměřují na zlepšení va ... [+]

20 hodin skupinové školení / týdenKód předmětu: GE20Úroveň: Základní - Pokročilé

Kurz obecné angličtiny je jedním z našich nejoblíbenějších kurzů obecné angličtiny. Skládá se z 20 hodin tříd skupinové angličtiny týdně, které se zaměřují na zlepšení vaší přesnosti, plynulosti a důvěry v angličtinu. Naše kurzy obecné angličtiny jsou zábavné a náročné třídy, které se zaměřují na gramatiku, slovní zásobu a výslovnost v reálném životě, takže budete schopni úspěšně komunikovat s lidmi z celého světa.

Ve své třídě budou vaši učitelé sledovat váš pokrok a poskytnou vám pravidelnou zpětnou vazbu, která vám pomůže s novým jazykem s důvěrou a maximalizovat vaše učení. Naše kurzy obecné angličtiny jsou přizpůsobeny požadavkům účastníků kurzu a budete mít také příležitost smysluplně komunikovat prostřednictvím angličtiny, budovat kompetence a důvěru a připravovat vás na běžné situace v reálném životě.... [-]

Irsko Dublin
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Atlas Language School

Tady v Atlas Language School Dublin nabízíme přípravné kurzy IELTS na plný úvazek pro studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti anglického jazyka, aby mohli úspěšně ab ... [+]

20 hodin skupinové výuky (příprava IELTS) / týdenKód předmětu: IELTS20Úroveň: Upper-Intermediate

Tady v Atlas Language School Dublin nabízíme přípravné kurzy IELTS na plný úvazek pro studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti anglického jazyka, aby mohli úspěšně absolvovat zkoušku IELTS. IELTS znamená EZINÁRODNÍ Č eština L anguage T Zajímavých S YSTÉM. Zaměřuje studentskou úroveň angličtiny a přijímá je na univerzitách a anglicky mluvících univerzitách po celém světě.

Nabízíme přípravné kurzy IELTS po celý rok. Kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšily jazyk a dovednosti, které potřebujete ke zlepšení skóre IELTS. Vzhledem k tomu, že naše přípravné kurzy IELTS jsou strukturovány tak, aby vám každý týden umožnily rozvíjet a procvičovat dovednosti klíčových zkoušek v různých akademických tématech, můžete začít na začátku každého týdne.... [-]

Irsko Dublin
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině