Corkscrew Startup School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pojďme Vytvořte si budoucnost, Together

Jsme vývrtka, poskytovatele stáží a podnikání spuštění školu vše v jednom. Věříme, že na pomoc lidem dělat lépe, a to jak v jejich osobním i profesním životě. Mějte učení, zůstane hladový.

Vývrtka jsou inovativní poskytovatel stáží a podnikatelských programů po spuštění se nachází po celém světě. Jsme založená v živé město Exeter, Velká Británie, a naše zaměření je jasný. Chceme vytvořit ty nejlepší příležitosti pro osobní a profesní rozvoj na trhu.

Školení Podnikání & Business Development

Naše stáže jsou jedinečné - jsme jediný poskytovatel stáž nabízet výcvik v rozvoji podnikání zdarma vedle každého programu jsme se spustit. Výcviku a osnova je unikátní pro Corkscrew a zahrnuje nejnovější vývoj v oblasti marketingu, obchodu a podnikání. Školení bude vždy učil profesionálů, takže si můžete být jisti kvalitou.

Důvěryhodným poskytovatelem stáže zážitků

Posíláme stovky studentů ročně na stáž umístěních po celém světě. Některé připojit k získání kontaktů, rozšířit svůj životopis, rozvoj jazykových dovedností, získat univerzitní kredit, prozkoumat novou kulturu, získat jasnost nebo mít zážitek, který zůstane s nimi po celý život. Ať už hledáte, najdete něco, co je cenově dostupný, důvěryhodný a neuvěřitelný, stojí za to zkušenosti.

Víme, že naši stáže programy jsou nejlepší, co můžete najít. A my chceme, aby to dokázal.

Představujeme * vývrtka myšlení

"Vývrtka Myšlení je v srdci všeho, co děláme. Je to problém řešit tvořivě, učí sami nové dovednosti a vést ostatní k vytvoření změny - životně důležité věci, které prostě se neučí nikde jinde. TOM klestí / vývrtka Spoluzakladatel

Místa

Dublin

Irish Education Partners

Adresa, 1. řádek
Irish Education Partners
Carmody House,
Deverell Place,

Dublin 1 Dublin, Hrabství Dublin, Irsko
Telefonní číslo
+353 1 549 9561