Corkscrew Startup School

Úvod

Read the Official Description

Pojďme Vytvořte si budoucnost, Together

Jsme vývrtka, poskytovatele stáží a podnikání spuštění školu vše v jednom. Věříme, že na pomoc lidem dělat lépe, a to jak v jejich osobním i profesním životě. Mějte učení, zůstane hladový.

Vývrtka jsou inovativní poskytovatel stáží a podnikatelských programů po spuštění se nachází po celém světě. Jsme založená v živé město Exeter, Velká Británie, a naše zaměření je jasný. Chceme vytvořit ty nejlepší příležitosti pro osobní a profesní rozvoj na trhu.

Školení Podnikání & Business Development

Naše stáže jsou jedinečné - jsme jediný poskytovatel stáž nabízet výcvik v rozvoji podnikání zdarma vedle každého programu jsme se spustit. Výcviku a osnova je unikátní pro Corkscrew a zahrnuje nejnovější vývoj v oblasti marketingu, obchodu a podnikání. Školení bude vždy učil profesionálů, takže si můžete být jisti kvalitou.

Důvěryhodným poskytovatelem stáže zážitků

Posíláme stovky studentů ročně na stáž umístěních po celém světě. Některé připojit k získání kontaktů, rozšířit svůj životopis, rozvoj jazykových dovedností, získat univerzitní kredit, prozkoumat novou kulturu, získat jasnost nebo mít zážitek, který zůstane s nimi po celý život. Ať už hledáte, najdete něco, co je cenově dostupný, důvěryhodný a neuvěřitelný, stojí za to zkušenosti.

Víme, že naši stáže programy jsou nejlepší, co můžete najít. A my chceme, aby to dokázal.

Představujeme * vývrtka myšlení

"Vývrtka Myšlení je v srdci všeho, co děláme. Je to problém řešit tvořivě, učí sami nové dovednosti a vést ostatní k vytvoření změny - životně důležité věci, které prostě se neučí nikde jinde. TOM klestí / vývrtka Spoluzakladatel

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Hybrid startup stáž dublin

Campus forma Denní studium 28 dny July 2019 Irsko Dublin

Přidejte se k nám na unikátní 28 denní Hybrid spuštění stáže a rozvíjet svou kreativitu, iniciativu a vůdčí schopnosti učení o podnikání startu v jedné z městských nejinovativnějších cowork prostorů [+]

Přidejte se k nám na jedinečný 28 Day Hybrid StartUp Internship a rozvíjet svou kreativitu, iniciativu a vůdčí schopnosti učení o podnikání startu v jedné z městských nejvíce inovativních cowork prostorů.

Investujeme do vaší budoucnosti

Naučte podnikatelského myšlení a stát se velmi zaměstnatelní. Cestování do Dublinu

Připojte se Facebook a Google v jednom z většiny podnikatelských hlavních měst Evropy.

Hybridní Internship

Směs studia v zahraničí a pracovní zkušenosti v spouštěcí prostředí.

Hybrid "StartUp" Internship

Jsme přesvědčeni, stáží by mělo být více než jen pracovní zkušenosti, to je důvod, proč jsme vyvinuli naši jedinečnou hybridní StartUp stáže zaměřit na rozvoj klíčových dovedností zaměstnatelnosti světem startech. Náš inovativní program spojuje pracovní zkušenosti v jedné z nejvíce podnikatelských cowork míst v Dublinu s praktickou výuku o tom, jak vytvořit reálný podnikatelský nápad a vzít ji na trh s minimálním rizikem a investic. S osobním mentorství, hands-na školení a výbornou zpětnou vazbou můžete nám věřit dodat program, který je ideální pro vás.... [-]