Read the Official Description

DIFC nabízí zahraničním studentům stezku studovat v předních univerzitách po celém Irsku, Velké Británii, ve východní Evropě, Austrálii a USA dál.

Ale kvalifikace je to víc než jen cestou.

Váš čas s námi zařídíme pro univerzity a pomohou postoupit do správným směrem univerzity pro vás. Ale to bude dělat mnohem víc, než že stejně. Studium s DIFC je zážitek, který vás připraví na celý zbytek svého života. Pomůžeme vám rostou jako osoba a jako myslitel - obohacenou síť přátel, kontaktů a zkušeností, které budou s vámi prostřednictvím své kariéry.

Děláme to tím, že jde nad rámec toho, co najdete v jiných základových programech. Podporujeme vás nejen akademicky, ale i osobně, takže jsou postaráno, nyní celý zážitek a může přinést to nejlepší.

Hodně je to způsobeno našich lidí a našeho přístupu. Ale nemůžeme mít všechny úvěru - některé z nich je dole do Irska - prosperující a jedinečné země, která je jedním z nejlepších míst na světě, ke studiu, k podnikání a bavte se!

Založena v roce 1999, máme více než 16 years'extensive zkušenosti při poskytování pomoci zahraničním studentům úspěšně postupují do pregraduální a postgraduální stupňů. Nyní jsme největší nezávislou nadace College v Irsku.

DIFC je exkluzivní Delivery Center Irska o NCUK International Foundation rok a Pre-magisterských programů. Tyto programy byly navrženy předními univerzitami ve Velké Británii speciálně pro zahraniční studenty jako alternativa k Levels a kvalita zajištěna dodržovat nejvyšší akademické standardy.

Nezávislost: Být samostatného programu Foundation, pomáháme, aby se vaše možnosti otevřené. To znamená, že můžete zvážit naši plnou síť více než 35 40 univerzitních partnerů k titulu.

Úspěch: Všichni studenti, kteří úspěšně dokončí své programy nadace dosáhne místo s jedním z našich univerzitních partnerů.

Excellence: Naše programy jsou založeny na nejvyšší akademické standardy, což znamená, že budete o krok napřed před balení při spuštění vysokoškolské vzdělání.

Proč studovat program nadace?

Studenti z mnoha zemí mimo EU, je třeba dokončit "překlenovací kurz ', než budou moci vstoupit do předních univerzit v Irsku, Velké Británii či jinde. Ostatní studenti chtějí, aby provedla část svého mezinárodního studijního programu ve své domovské zemi.

Úspěšné absolvování NCUK kurzů nabízených DIFC zaručuje studentům místo na studijní obory v široké paletě předmětů. To znamená, že 100% studentů, kteří úspěšně projdou program bude dosahovat umístění univerzity.

Cesty nabízené DIFC patří: Bakalářské: Medicína, zdravotnictví, obchodní / Právo, inženýrství a technologie či vědy postgraduální: Obchod, Life Sciences and Engineering

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

DIFC Ireland

DIFC nabízejí studentům příležitost zlepšit svou angličtinu a pak postupují do základové Samozřejmě, jakmile oni dosáhli minimální vstupní požadavky anglické. ... [+]

akademické balíčky English + Nadace Pre-foundation

Kdo je tento balíček, jehož cílem?

Studenti, kteří chtějí vstoupit do přípravného kurzu na DIFC, ale nemají požadovanou úroveň anglického jazyka - 5.0 IELTS DIFC nabídnout studentům příležitost zlepšit svou angličtinu a pak postupují do základové Samozřejmě, jakmile oni dosáhli minimální vstupní požadavky anglické.

Nabízíme Pre-Foundation anglické programy po dobu 3 měsíců nebo 6 měsíců, v závislosti na aktuálním anglické úrovni.

Zkoušky End-of-chodové

Když jsou poskytovány vízum ke studiu u nás v Irsku, existují určité podmínky, které vy i DIFC musí splňovat. Pokud se připojíte anglickou programu Pre-nadace, platí následující:... [-]

Irsko Dublin Spojené království London
May 2019
Denní studium
3 - 6 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magisterský diplom

DIFC Ireland

Pre-Masters Program je navržen tak, aby vám pomůže rozvinout vitální Anglický jazyk a akademické dovednosti potřebné k úspěchu ve své postgraduální studium. ... [+]

Pre-Masters Program je navržen tak, aby vám pomůže rozvinout vitální Anglický jazyk a akademické dovednosti potřebné k úspěchu ve své postgraduální studium.

NCUK Pre-Masters (Diplom) je modulární kurz skládající se z jádrového prvku a tématem předmětu. Základním prvkem obsahuje moduly v angličtině pro akademické účely (EAP), studijních dovedností včetně informačních a komunikačních technologií (ICT) a metodologie výzkumu, včetně projektování. Studenti po delší doba programy také provést individuální výzkumný projekt a dokončit podstatnou disertační práce.

Dva proudy jsou v současné době nabízeny na modulech: Management a vědy o životě - ale studenti, kteří chtějí studovat inženýrství související Masters může také postoupit do příslušného stupně Masters z tohoto programu. ... [-]

Irsko Dublin Spojené království London
September 2019
Denní studium
7 - 9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

DIFC Ireland

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu bude zaručena vstup do širokého spektra Obchodní studia a právo studijních programů v Irsku, Velké Británii a mimo ni. ... [+]

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu bude zaručena vstup do širokého spektra obchodních studií a zákon studijních programů v některém z našich partnerských univerzit. DIFC má více než 40 univerzitních partnerů se sídlem v Irsku, Velké Británii, kontinentální Evropě, USA a Austrálii.

Naše partnerské univerzity uznávají, že kurz NCUK overují vyhovuje jejich vstupní požadavky pro zahraniční studenty. Proto je 100% studentů, kteří úspěšně projít náš Rok založení programu bude dosahovat místo v příslušném stupni s jedním z našich partnerských univerzit.

Program Business & Management Foundation poskytuje postup pro vysokoškolské studium v ​​podnikání, účetnictví, management, právo a humanitních věd související stupňů.... [-]

Irsko Dublin Cork Spojené království London  + 1 Více
September 2019
Denní studium
7 - 9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
DIFC Ireland

Připravte se na vstup do Engineering & Technology kurzů v našich partnerských univerzit v Irsku a Velké Británii ... [+]

Připravte se na vstup do Engineering & Technology kurzů v našich partnerských univerzit v Irsku, Velké Británii, USA a Austrálii.

Naše partnerské univerzity uznávají, že kurz NCUK overují vyhovuje jejich vstupní požadavky pro zahraniční studenty. Naše partnerské univerzity uznávají, že kurz NCUK overují vyhovuje jejich vstupní požadavky pro zahraniční studenty. Proto je 100% studentů, kteří úspěšně projít náš Rok založení programu bude dosahovat místo v příslušném stupni s jedním z našich partnerských univerzit.

Jaké předměty budu studovat?

angličtina pro akademické účely ESAP pro vědu a inženýrských studií Matematika pro techniky Věda - dva předměty: Chemistry and Physics 4 hodiny / týden každý třída ICT Pastorace / progrese poradenství ... [-]
Irsko Dublin Cork Spojené království London  + 1 Více
September 2019
Denní studium
7 - 9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
DIFC Ireland

Perfektní přípravný kurz pro zahraniční studenty, kteří si chtějí doplnit širokou škálu vědy studijních programů v celém Irsku, Velké Británii, USA a Austrálii. ... [+]

Perfektní přípravný kurz pro zahraniční studenty, kteří si chtějí doplnit širokou škálu vědy studijních programů v celém Irsku, Velké Británii, USA a Austrálii.

Naše partnerské univerzity uznávají, že kurz NCUK overují vyhovuje jejich vstupní požadavky pro zahraniční studenty. Proto je 100% studentů, kteří úspěšně projít náš Rok založení programu bude dosahovat místo v příslušném stupni s jedním z našich partnerských univerzit.

Jaké předměty budu studovat?

Angličtina pro akademické účely (Core) ESAP pro vědu / zdravotnických studií Matematika pro přírodní vědy Věda - dva předměty: Chemistry and Biology 4 hodiny / týden každý Class ICT Pastorace / progrese poradenství ... [-]
Irsko Dublin Cork Spojené království London  + 1 Více
September 2019
Denní studium
7 - 9 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině