Direct English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Chcete studovat kurzy anglického jazyka v jednom z nejkrásnějších, nejživějších a nejpřátelštějších měst v Irsku? Poté přivítat společnost Direct English Ireland, která se nachází v srdci města Cork v jihozápadním Irsku. Na adrese Direct English Ireland získáte vysoce kvalitní kurzy angličtiny od vysoce kvalifikovaných učitelů rodilého angličtiny. Od prvního dne budete zařazeni do třídy vhodné pro vaši úroveň a získáte důvěru v anglický jazyk. Nabízíme kurzy anglického jazyka na devíti různých úrovních od začátečníků až po pokročilé v kombinaci se společenskými aktivitami / kulturními výlety, jejichž cílem je zlepšit vaše znalosti anglického jazyka a současně vám umožní poznat, co tato nádherná země a město nabízí.

Jsme první pobočka Direct English v Irsku. Přímá angličtina je jednou z předních franšíz v oboru ELT. Přímá angličtina je v provozu ve více než 25 zemích světa. Naše kurzy jsou schváleny katedrou vzdělávání a INIS pro zahraniční studenty.

Co děláme

Přímá angličtina staví vaši důvěru od prvního dne a je nejúčinnějším jazykovým systémem pro každého, kdo se chce naučit anglicky. S devíti úrovněmi, ze kterých si můžete vybrat, nabízí Direct English více možností než jakýkoli jiný anglický jazykový výcvikový systém. Povzbuzujeme vám, abyste mluvili anglicky z vaší první třídy. Ne třídní angličtina, ale jazyk pro situace v reálném životě.

Pomůžeme vám také k přesunu do Irska a zajistíme, že bude hladký a snadný proces. Nabízíme asistenci při výběru kurzu, aplikacích a administrativě VISA, zdravotním pojištění, dopravě a ubytování. Jsme hrdí na osobní službu, kterou poskytujeme všem našim studentům a rádi Vám pomůžeme co nejlépe jak před, tak během pobytu v Irsku.

Přímý anglický zdroj

Od prvního dne se budete učit a procvičovat své dovednosti v anglickém jazyce prostřednictvím jedinečné kombinace osobních studií, výukových programů a kurzů konverzace. Náš materiál kurzu pokrývá každodenní scénáře, abyste se naučil skutečné angličtině pro skutečný svět. Každá úroveň kurzu pokrývá širokou škálu zdrojů pro studenty, aby vás zajímali a motivovali.

Materiál kurzu pro každou úroveň zahrnuje:

  • Úvodní příručka
  • Kniha kurzů
  • Doprovodná kniha
  • PC video disk
  • 9 zvukových disků CD
  • Multimediální CD-ROM

Naše poslání

Učení je a mělo by být zábavné! Jsme opravdu přesvědčeni, že tady na Direct English. Poskytujeme nejlepší výuku anglického jazyka, ale dělají to tak, aby se studenti v tomto procesu bavili. Jsme odhodláni rozvíjet všechny čtyři jazykové dovednosti (čtení, psaní, mluvení a poslech) a také zavádět a propagovat kulturní a historické dědictví ostrova Irska.

Místa

Korek

Adresa, 1. řádek
9 St Patrick's Hill, Cork, T23 KNV9
T23 KNV9 Korek, County Cork, Irsko