Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Anglický jazyk Irsko - akreditovaná škola MEI na slunném místě Jihovýchodní Irsko. Jsme připraveni sdílet naši kvalitu anglické kurzy, Naší kultuře a naší péči a pozornosti v nádherném venkovském prostředí s některými rozptýlenými městy - pokud hledáte nějaké!

S horami, slavnými krajinami a říčními údolími, Kraj Carlow Stojí za objevování a prozkoumání. Proti krásné krajině návštěvníci Carlow v irském slunném jihovýchodu odkryjí skvělé prázdninové zážitky vzrušující venkovní dobrodružství, tradiční venkovský život, živé nakupování a bohaté kulturní dědictví.

Založena v roce 2000 učitelé a rodiče, Ruth & Terry Coffey; Anglický jazyk Irsko (ELI) je Světová jazyková výuka Doplněno 300 set místních hostitelských rodin Věnována pomoci všem studentům dosáhnout jejich plného potenciálu prostřednictvím ponořujícího učení a směru k vysokoškolským institucím.

Univerzita ELI Absolventové instruktoři vytvářejí individuální vzdělávací zkušenost, která studentům zaujme aktivní metody učení, které zvyšují jejich sebevědomí, sebevědomí, schopnost kriticky myslet a vyjadřovat se kreativně.

Naším zájmem je poskytnout lepší životní a kulturní zkušenosti s pocity irského tepla, přátelské povahy a zábavy.

Všichni učitelé jsou absolventi vysokoškolského vzdělání kvalifikovaní pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Mnoho lidí vyučovalo v zahraničí a přineslo do učebny širokou škálu akademických a životních zkušeností. Jejich zaměření je na kvalitní učení v osobní, uvolněné a přátelské atmosféře.

Didaktika

Výuka ELI je zaměřena na potřeby žáků a konkrétní kurzy jsou postaveny na míru. Třídy jsou navrženy tak, aby rozvíjely dobré komunikační dovednosti prostřednictvím kombinace interaktivních a strukturálních přístupů. Jsme hrdí na naše komunikativní způsob výuky.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

English Language Ireland

Na našem kurzu obecné angličtiny budete hodně mluvit! Třídy jsou skvělé pro studenty i pro profesionály. Máte 20 hodin týdně, abyste se zaměřili na vaše potřeby. Zlepšete ... [+]

Na našem kurzu obecné angličtiny budete hodně mluvit! Třídy jsou skvělé pro studenty i pro profesionály. Máte 15 hodin týdně, abyste se zaměřili na vaše potřeby. Zlepšete svoji úroveň, udělejte nové mezinárodní přátele a vychutnejte si bezplatnou občerstvení v ranní přestávce. Naše malé skupiny zaručují osobní pozornost všem našim studentům. Přijďte a cvičit svou angličtinu v Carlow, nádherném irském městě v Irském starověkém východě.

CO CO CO EXPECT?

Třídy zaměřené na plynulost, slovní zásobu a skupinovou práci 15 hodin týdně Začněte svůj kurz na jakémkoli dni, který chcete! Bezplatné Wi-Fi + samoobslužná studie Materiály ZDARMA Průběžná podpora a zpětná vazba od vašich učitelů Přátelská a užitečná pomoc s životem v Irsku Part Time ... [-]
Irsko Carlow
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 25 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, County Carlow, IE
Sociální média