Institute of Child Education and Psychology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v on-line učení. Vítejte v ICEP Europe .

ICEP Europe je důvěryhodným zdrojem online dalšího vzdělávání a profesního rozvoje pro pedagogy a spolupracovníky, kteří pracují s dětmi a mladými lidmi. Se specializací na psychologii a speciální potřeby jsou naše kurzy všechny vyvíjeny a vyučovány vedoucími odborníky v oboru. Naším cílem je organizace pomoci všem dětem v dosažení plného potenciálu prostřednictvím nejvyššího kvalitního dalšího profesního rozvoje.

Všechny naše kurzy jsou dodávány prostřednictvím uživatelsky přívětivé a nejmodernější technologie, která vám dává kontrolu nad tím, kdy a kde se rozhodnete studovat. Naše kurzy mají praktické zaměření a řeší problémy reálného života konfrontované s pedagogy. Využitím nejnovějších poznatků rychle urychlujeme nejnovější informace do učebny. ICEP Europe se zavázala k dokonalosti v oblasti vzdělávání; náš specializovaný personál a inovativní online učební prostředí nám umožňují poskytovat kvalitní vzdělání, které má rozdíl.

Naše vysokoškolské kurzy mají výuku na světové úrovni, silnou akreditaci a spolupráci a poskytnou vám odbornou kvalifikaci v oblasti speciálních vzdělávacích potřeb. Vybudujte si hloubku odborných znalostí, důvěru a kompetence s jedním z našich kurzů ve spolupráci s Dublin City University, University of East London a Leeds Beckett University.

Představte si, že se přihlásíte do třídy, která splňuje, když vyhovuje vašemu plánu a hodí se do vašeho rušného, ​​časově náročného životního stylu. Představte si, že máte přístup nejen k obrovskému rezervoáru současného výzkumu a myšlení ve své oblasti, ale i k tomu, abyste měli instruktor, který vám pomůže a ulehčí, když se učíte, co potřebujete učit svým vlastním tempem. Představte si, že se to děje ve vašem domě, v kanceláři nebo na jakémkoli místě s přístupem k internetu.

ICEP Europe nabízí flexibilní on-line učební řešení, která jsou přizpůsobena různým individuálním potřebám těch, kteří čelí výzvám práce s dětmi a mladými lidmi. Kurzy ICEP Europe demystifikují, ale zůstávají věrné, nejnovějším vědám v oboru a nabízejí praktická a relevantní řešení. Jsou vyvinuta pro každého, kdo se musí naučit osvědčené metodiky pro řešení individuálních situací v pracovní nebo domácí situaci.

Místa

Kildare

Adresa, 1. řádek
ICEP Europe, Unit 4K

Maynooth Business Campus

Kildare, County Kildare, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: