Irish College of English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Irish College of English

Kvalita Jazyková škola v Dublinu, Irsko

Dospělí a Junior kurzy angličtiny v krásné Malahide na Dublinově Pobřeží

Irish College of English

Oceněnou kvality vzdělávání Provider, The Irish College of jazyková škola byla založena v roce 1992.

Jsme Uznávaný odbor školství, že mají celoročně výjimečné anglické školy pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Jsme také členy MEI, což je subjekt prosazovat kvalitu vzdělávání v Irsku a poskytování ochrany studenta.

V popředí étos naší školy je mít naši studenti učit anglicky s pozitivní zkušenost studentů. V roce 2014 jsme byli poctěni Malahide komoře s "Service Excellence Award" pro jasnou ukázkou vynikající a konzistentní služby zákazníkům a v roce 2016 jsme byli poctěni s "Organizace školního roku 'Award. V roce 2015 jsme byli první Jazyková škola v Irsku do užšího výběru pro Junior studijní obor Cestovní Global Industry Star Award. V roce 2016 jsme byli opět nominována na tuto cenu, stejně jako jazyková škola Europe Award.

Máme dva anglické školy v Dublinu. Naše školy jsou v ideálních Dublin přírodních lokalit včetně Malahide anglické škole, Portmarnock English School a obytný letní anglického tábora v Abbey Glenstal, Limerick.

Jako malý profesionálně vedený anglické školy, naše kvalita kurzy angličtiny jsou známé pro svou dokonalost a zaměření na progresi nabízí velkou hodnotu za peníze. Máme na plný i částečný úvazek kurzy pro dospělé po celý rok a vítají školní kolektivy po celý rok a my se specializujeme na kurzy angličtiny pro děti a mládež prostřednictvím našich Junior anglického jazyka pro letní tábory.

Proč si vybrat ke studiu v naší jazyková škola?

  • Vynikající Student Experience - Vítězný anglické škole v Dublinu.
  • Kvalita kurzy angličtiny - Uznávané ministerstvem školství a členů MEI.
  • Perfektní Pobřežní Dublin Místa Malahide a Portmarnock - Dublin Airport (10 minut), Dublin City Centre (20 min).
  • Malahide - Ideální pro děti a teenagery - Malahide je jedním z Dublinu nejbohatších a bezpečné měst.
  • Pozitivní Customer Experience - Naše vynikající zpětná vazba "Best Junior Summer Camp Zkušenosti v Irsku".
  • Chodit do školy - Jedinečně všechny naše kvalita hostitelské rodiny Ubytování je v docházkové vzdálenosti od školy.
  • Prestižní Boarding School - Náš nový Junior Rezidenční program v opatství Glenstal.
Irish College of English

Přidejte se k nám v roce 2017 a zažít malou školu a přátelskou atmosféru, kde bude možné vyhovět individuálním potřebám. Naše zaměřil Junior tábory v červnu, červenci a srpnu 2017 nabízejí děti a mládež příležitost ponořit se do jazyka a vrátit se domů s větší plynulosti a lásky angličtiny. To jim pomůže dosáhnout jejich cíle studia a zvýšit budoucí pracovní příležitosti. Naše ideální poloha v Malahide nabízí bezpečné a krásné prostředí u moře pro jakýkoli studijního pobytu. Jsme v snadný přístup ke všem památek Dublinu což nás skvělou volbou pro anglické jazykové škole v Dublinu.The Irish College of English je rozpoznán ACELS, o služebním poměru kvality a kvalifikací v Irsku, pro výuky anglického jazyka (ELT).

Irish College of English

Místa

Dublin

Adresa, 1. řádek
Irish College of English,
6 Church Road,
Malahide,
Co. Dublin,
K36 KF21,
Ireland.

Dublin, Hrabství Dublin, Irsko

Limerick

Adresa, 1. řádek
Glenstal Abbey
Co. Limerick

Limerick, County Limerick, Irsko