Přečtěte si oficiální popis

Irish College of English

Kvalita Jazyková škola v Dublinu, Irsko

Dospělí a Junior kurzy angličtiny v krásné Malahide na Dublinově Pobřeží

Irish College of English

Oceněnou kvality vzdělávání Provider, The Irish College of jazyková škola byla založena v roce 1992.

Jsme Uznávaný odbor školství, že mají celoročně výjimečné anglické školy pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Jsme také členy MEI, což je subjekt prosazovat kvalitu vzdělávání v Irsku a poskytování ochrany studenta.

V popředí étos naší školy je mít naši studenti učit anglicky s pozitivní zkušenost studentů. V roce 2014 jsme byli poctěni Malahide komoře s "Service Excellence Award" pro jasnou ukázkou vynikající a konzistentní služby zákazníkům a v roce 2016 jsme byli poctěni s "Organizace školního roku 'Award. V roce 2015 jsme byli první Jazyková škola v Irsku do užšího výběru pro Junior studijní obor Cestovní Global Industry Star Award. V roce 2016 jsme byli opět nominována na tuto cenu, stejně jako jazyková škola Europe Award.

Máme dva anglické školy v Dublinu. Naše školy jsou v ideálních Dublin přírodních lokalit včetně Malahide anglické škole, Portmarnock English School a obytný letní anglického tábora v Abbey Glenstal, Limerick.

Jako malý profesionálně vedený anglické školy, naše kvalita kurzy angličtiny jsou známé pro svou dokonalost a zaměření na progresi nabízí velkou hodnotu za peníze. Máme na plný i částečný úvazek kurzy pro dospělé po celý rok a vítají školní kolektivy po celý rok a my se specializujeme na kurzy angličtiny pro děti a mládež prostřednictvím našich Junior anglického jazyka pro letní tábory.

Proč si vybrat ke studiu v naší jazyková škola?

  • Vynikající Student Experience - Vítězný anglické škole v Dublinu.
  • Kvalita kurzy angličtiny - Uznávané ministerstvem školství a členů MEI.
  • Perfektní Pobřežní Dublin Místa Malahide a Portmarnock - Dublin Airport (10 minut), Dublin City Centre (20 min).
  • Malahide - Ideální pro děti a teenagery - Malahide je jedním z Dublinu nejbohatších a bezpečné měst.
  • Pozitivní Customer Experience - Naše vynikající zpětná vazba "Best Junior Summer Camp Zkušenosti v Irsku".
  • Chodit do školy - Jedinečně všechny naše kvalita hostitelské rodiny Ubytování je v docházkové vzdálenosti od školy.
  • Prestižní Boarding School - Náš nový Junior Rezidenční program v opatství Glenstal.
Irish College of English

Přidejte se k nám v roce 2017 a zažít malou školu a přátelskou atmosféru, kde bude možné vyhovět individuálním potřebám. Naše zaměřil Junior tábory v červnu, červenci a srpnu 2017 nabízejí děti a mládež příležitost ponořit se do jazyka a vrátit se domů s větší plynulosti a lásky angličtiny. To jim pomůže dosáhnout jejich cíle studia a zvýšit budoucí pracovní příležitosti. Naše ideální poloha v Malahide nabízí bezpečné a krásné prostředí u moře pro jakýkoli studijního pobytu. Jsme v snadný přístup ke všem památek Dublinu což nás skvělou volbou pro anglické jazykové škole v Dublinu.The Irish College of English je rozpoznán ACELS, o služebním poměru kvality a kvalifikací v Irsku, pro výuky anglického jazyka (ELT).

Irish College of English
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Irish College of English

Na irské vysoké školy angličtiny, nabízíme intenzivní celoroční kurzy angličtiny v Dublinu na našich Malahide School. Náš anglický jazyk Vysoké školy jsou uznány minister ... [+]

Full-time kurzy angličtiny Dublin Celoroční Dospělí kurzy angličtiny v Dublinu - Malahide Secure Zápis s ochranou Learner 15-25 (60 minut) hodiny výuky týdně. Obecná angličtina, One to One školné. Krásná a Vibrant Dublin Pobřežní Umístění - Malahide - pouhých 20 minut od centra Dublinu. Hladiny od Pre-Intermediate až po pokročilé. Kombinovat kurz angličtiny s kvalitou ubytování v hostitelských rodinách v docházkové vzdálenosti.

Na irské vysoké školy angličtiny, nabízíme intenzivní celoroční kurzy angličtiny v Dublinu na našich Malahide School. Náš anglický jazyk Vysoké školy jsou uznány ministerstvem školství a vědy pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Studenti se mohou zapsat do kurzů od 1 týdne do 1 roku v trvání, a tam je vynikající mix národností ve všech našich programech. Provozujeme také ochrana Learner prostřednictvím našeho členství v MEI. Mnozí studenti přicházejí do Irska 2-4 týdenní kurz s ubytování v hostitelských rodinách, jak zlepšit svou angličtinu v Immersion programu Full, Jiní přicházejí pro naši 1 rok Programy zažít studuje a žije a pracuje na částečný úvazek v Irsku.... [-]

Irsko Dublin
Přihlašování započato
Denní studium
1 - 25 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Irish College of English

11 - 17 letých červenec 2017 ... [+]

Glenstal Abbey je jednou z Irska nejprestižnějších soukromých internátních školách a poskytuje vynikající výsledky v oblasti vzdělávání téměř 100 let. Škola má vynikající akademické a sportovní pověst a přitahuje studenty na národní i mezinárodní úrovni. The Irish College of English je privilegovaný partner s Abbey Glenstal a má exkluzivní přístup do areálu a majetku.

[-]
Irsko Dublin
September 2019
Denní studium
2 - 6 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Irish College of English

Full-Time a na částečný úvazek kurzy ... [+]

Nabízíme celoroční Adult kurzy angličtiny v naší škole v Malahide Dublin, Irsko. Náš anglický jazyk Vysoké školy jsou Uznávaný odbor školství a kvalifikací pro výuky anglického jazyka (ELT) a jsme členy skupiny MEI nabídkami dodatečnou ochranu studenta. Nabízíme plný úvazek anglické kurzy (15 a 20 hodin týdně) a Part-time večer Kursy angličtiny (5 hodin týdně). Progrese je naše zaměření a studenti jsou hodnoceny s rozřazovací test při příjezdu a umístěna do správné úrovně. Nabízíme všechny úrovně od mírně pokročilé až po pokročilé, stejně jako TIE & Cambridge Přípravné kurzy. Po dokončení kurzu, všichni studenti dostávají jednotlivé akademické zpětnou vazbu a certifikát dosažení. Studenti, kteří požadují studii vízum pro vstup Irska se mohou registrovat na kurz, včetně našeho 1 rok (25 týdnů výuky) na plný úvazek kurz angličtiny, a budeme poskytovat potřebné dokumenty pro žádosti o vízum potřebné pro Vašeho kurzu angličtiny v Dublinu.... [-]

Irsko Dublin
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
1 - 25 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině