Kinsale College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme oprávněně pyšní na naše studenty a výsledky, které v minulosti dosáhly, což jim umožnilo pokračovat v dalších studijních programech na univerzitách doma i v zahraničí. Kromě toho mnoho pokročilo k technologickým institutem a dalším vysokoškolským školám prostřednictvím vysokoškolských vzdělávacích systémů a vysokoškolských odkazů. Doporučuji vám, abyste kontaktovali vysokou školu, abyste získali podrobnější informace o každém kurzu, který vás zajímá.

Vyberte si moudře a nezapomeňte, že máme k dispozici další rady. Toto je váš nový začátek - vaše cesta. Volbou Kinsale College jste provedli první důležitý krok.

Liz Moynihanová - ředitelka

Vysoké školy

Kinsale College pokračuje v růstu a zlepšování, aby vyhovovala potřebám svých studentů; vysoké školy odrážejí tento růst.
Vysoká škola má účelové zařízení pro ubytování studentů zapojených do Drama v podobě působivého amfiteátru. Studenti Professional Cookery trénují v profesionální kuchyni a 16místné restauraci. Studenti udržitelného zahradnictví / Permaculture mají přístup do zahradní zahrady, dvou poly tunelů a školního areálu pro pěstování bylin, zeleniny, ovoce, ořechů a květin. Studenti, kteří se účastní kurzu technologických školení, používají počítače Apple Mac a aktuální software.
Studenti umění se těší temné místnosti a přístup k The Mill in Kinsale pro jejich koncovou výstavu. Všichni studenti mají přístup do počítačové místnosti pod dohledem pro psaní studijních a zadaných úkolů, počítačová místnost má tiskárny a internet zdarma. K dispozici jsou také bezplatné parkoviště pro studenty v hlavním kampusu v Kinsale. Všichni studenti vysoké školy mají v Kinsale pestrý a živý společenský život, který má spoustu hospůdek, nočních klubů a míst na živou hudbu.

Poloha školy

Kinsale College má záviděníhodné místo v rybářské a turistické vesnici Kinsale, 25 km od Cork City. Lokalita je známá celostátně i mezinárodně pro své restaurace, trhy a outdoorové aktivity.
Umístění ovlivnilo růst a rozvoj některých základních kamenných předmětů vysoké školy - Outdoor Recreation, Udržitelné zahradnictví (Permaculture) a Profesionální kuchařství. Pro zahraniční studenty stojí za zmínku, že Kinsale je přibližně 20 km od mezinárodního letiště v Corku a je také v docházkové vzdálenosti trajektového přístavu Ringaskiddy. Pravidelný autobus provozuje společnost Cork City do města Kinsale, která je zpřístupňuje cestujícím na vysokou školu. Pronájem ubytování je v obci k dispozici pro akademický rok a domy / místnosti jsou často inzerovány na školní vývěsní tabuli.

komunikace

Komunikace je povinný modul na většině kurzů na úrovni 5 a na některých kurzech úrovně 6. Je to základní dovednost, která je užitečná a důležitá ve všech aspektech života a práce.
Po dokončení tohoto modulu budou studenti schopni zlepšit klíčové dovednosti mluvení, poslechu, čtení a psaní, jakož i nonverbální a vizuální komunikaci. Předmětem podnikání a tvůrčího psaní, skupinová účast, rozhovor a prezentační dovednosti. Komunikační technologie mají obrovský dopad na náš život a studenti se dozví o klíčových otázkách, které je ovlivňují.
Shromažďování informací, jako jsou například výzkumné dovednosti, bude pokryto a nakonec studenti rozvinou svou důvěru, aby mohli efektivně vyjadřovat a interpretovat význam ve mluvení a psaní.
Modul se vyučuje živým, kreativním a interaktivním způsobem a podporuje aktivní zapojení studentů a příspěvek do tříd.

Pracovní zkušenosti / pracovní praxe

  • Pracovní zkušenosti: Studenti se budou ucházet o minimálně deset dní pracovních zkušeností v umístění, které souvisí s jejich studiem. Některé z nejlepších učení se odehrává během této zkušenosti, která nabízí šanci na skutečné praktické činnosti a úkoly. Studenti vedou časopis o své činnosti a zamyslí se nad jejich výkonem. Plánování a příprava zahrnují vypracování dokumentů, jako je aktuální životopis, žádost o zaměstnání, audit dovedností, kariérní plán a analýza studovaného odvětví / odvětví. Právní předpisy týkající se práce budou zahrnuty, aby studenti pochopili jejich práva a povinnosti. Vedoucí pracoviště dokončí formulář pro posouzení na základě výsledků studenta.
  • Pracovní praxe: Studenti, kteří tento modul používají, se ucházejí o minimálně 40 dní v organizaci související s jejich studiem. Budou průběžně sledovat své každodenní činnosti a vyhodnocovat a reflektovat jejich výkonnost.
Výzkum se uskuteční v organizaci, její struktuře, funkcích, politikách apod. Legislativa týkající se práce bude pokryta, aby studenti pochopili jejich práva a povinnosti. Zaměstnavatel na pracovišti vyplní formulář hodnocení založený na výsledcích studenta.

Mezinárodní studenti

Kinsale College vítá žadatele ze všech částí světa. Oceňujeme kulturní rozmanitost a bohatství, které mezinárodní studenti přivádějí na vysokou školu. Cílem této stránky je pomoci studentům, kteří chtějí studovat na vysoké škole.

Místa

Kinsale

Adresa, 1. řádek
Bandon Rd
Kinsale

Kinsale, County Cork, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium