Limerick City College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás na Limerick City College

Limerick City College je nezávislou institucí pro místní a zahraniční studenty. Studenti, kteří úspěšně dokončí svá studia na Limerick City College může postupovat k vysokoškolskému studiu v irských, britských a amerických univerzit nebo zajistit úspěšnou kariéru v různých oblastech. Stejně jako zachování vysoké akademické standardy a poskytovat kvalitní výuku, Limerick City College je známý pro jeho rychlé reakce na vývoj vzdělávání a odborné přípravy na světovém trhu.

Zřízení vysoké školy v posledním roce byla velmi vzrušující, a ideální poloha v centru města s state-of-the-art zařízení, zajišťuje, že naši studenti mají prostorné a univerzální prostředí pro výuku.

Limerick City College je umístěn v moderní zařízení, které sídlí knihovna a učení zdrojů centrum, deset internetový terminál laboratoře a state-of-the-art učeben. Existuje celá řada rekreačních zařízení v docházkové vzdálenosti, stejně jako kavárny a on-kampusu občerstvení a společné vybavení jednotlivých pokojů.

Všechny kurzy splňovat požadavky příslušného irského a ve Spojeném království vyšetření a vést k kvalifikací, které udělily profesních subjektů nebo o tituly udělené příslušnými univerzitami. Každý kurz byl pečlivě vybrán pro jeho význam pro obchod a průmysl a pro její mezinárodní uznání jako doklad o odborné způsobilosti.

Student Důraz je ten, který je opravdu irské perspektivy a těšíme se na přivítání studentů ze všech částí světa, které zajišťují různých akademických prostředí.

Studenti vstupující do College užít každou praktickou motivaci uspět. Limerick City College je osazený vychovatelů nejvyšší kvality a všichni studenti mají přístup k celé řadě oblastí specialisty na pomůcky, včetně audiovizuálního vybavení a moderní výpočetní techniky. Lektory jsou vybíráni nejen pro své technické dovednosti, ale také pro jejich schopnost předat své zkušenosti s ostatními. Jsou zábavné a přátelské, a vždy to jejich nejlepší, aby zajistily, že kurz je tak příjemný, jak je to možné. V takové progresivní prostředí, studenti objevit nový zájem o učení, a nová odbytiště pro své přírodní potenciál.

Vysoká škola je hrdý na to, představit, že je to zařízení, a oznamujeme, že všechny třídy byly nezávisle řízené vytápění a klimatizace s kompletní tabule a digitální projektory (které jsou napojeny na počítačové síti College), počítačová místnost vybavená nejmodernější technologií s plochou obrazovkou , rozsáhlá knihovna s čítárnou vybavené počítačovými terminály pro elektronické vzdělávání, přístup na internet a WiFi, služeb pro studenty důstojník a studentské společenské místnosti.

Místa