Přečtěte si oficiální popis

St. Angelin College, Sligo, Vysoká škola National University of Ireland, Galway, je poskytovatel vysokoškolské vzdělání a výzkumu na severozápadě Irska. Jako kolegium v ​​rámci širší sítě národní univerzity Jsme dynamická, rychle rostoucí vzdělávací instituce, která uznává naši strategickou polohu v Sligo a na severozápadě. Jsme si plně reagují na lokální / regionální potřeb a vědomi našeho příspěvku nejen na vysokoškolské vzdělání, ale na sociální a ekonomický rozvoj regionu.

Studenti St. Angelin College, Sligo je poskytnuta vysoká kvalita vzdělání vysokoškolské s malými třídami, nejmodernějších prostředků v rámci silným sociálním prostředí a zároveň byla dána širší možnosti být zapsáno studentům na NUI Galway.

St. Angelin College, Sligo, Je založena na více než 400 let vzdělávání tradicí. To je tradice, která si váží jak křesťanské ideály a akademické kvality. Jako kolegium v ​​širším National University of Ireland sítě existuje silná prostředí, komunita, která je uznávána pro své přátelské atmosféře, pečování, vyznačující se tím, respekt k jednotlivci.

St. Angelin College, Sligo, Má zaslouženou pověst pro poskytování vysoce kvalitních programů na obou pregraduální a postgraduální úrovni v celé akademických oddělení ošetřovatelství a zdravotnických studií, domácí ekonomiky a vzdělávání. Vysoká škola nabízí širokou škálu Access, vzdělávání dospělých a profesní rozvoj programů.

Ačkoli založena jako vysoká škola vzdělávání pro domácí ekonomiky učitele v posledních letech vysoká škola rozšířila daleko za své původní poslání a v současné době její profil akademických studijních programů zahrnuje také: ošetřovatelství a zdravotnických studií, školství, speciálními vzdělávacími potřebami, teologie, potraviny a Spotřebitelské Studie, věda, irský, ekonomie a sociálních studií.

Rozhodnutí irské vlády ke jménu svatého Angelino College, Sligo jako jediný poskytovatel domácí ekonomiky vzdělávání učitelů v Irsku (2003) a Ministerstvem schvalování Health nové střední zdravotnická škola a zdravotnických studií má za následek dramatický nárůst počtu studentů v posledních pěti letech. Aktuální počty studentů, kteří se účastní v kolegiu přibližně 900.

Poskytnutí této řady akademických nabídky jak na pregraduální i postgraduální úrovni spolu s jeho jedinečnou geografickou polohou jako jediného poskytovatele univerzitní vzdělávání v North West vedlo k dramatickému zvýšení počtu studentů regionální a národní úrovni se stále se zvyšující zájem o mezinárodně , Předpokládá se, že dojde k výraznému nárůstu počtu studentů v průběhu několika příštích let.

Moderní den Campus a životní prostředí

V roce 1952, St. Angely College, Sligo založil Ursuline řádu. To bylo kolem této jedinečné střih kamenné budově, krásné 19. století dům, který Clogherevagh našeho moderního areálu, s výhledem na jezero se vyvinula.

V posledních letech se škola prošla období rychlého rozvoje infrastruktury. Mezník Nový Aras Michael Building je doma k dobře vybavené McKeown knihovny a Ústav ošetřovatelství a zdravotnických studií zahrnujících nejmodernějších klinickým vybavením. St. Angela student rezidence jsou luxusní ubytování pro studenty v sousedství sv Angelině Campus, s výhledem na Lough Gill a jsou k dispozici pro studenty, hostující akademici a zahraniční hosté. Na místě podpůrné služby patří prádelna, fitness centrum, výhodný obchod s bankomatem a parkoviště. (viz www.sasr.info)

Nový Ošetřovatelství Building, knihovna a studentské rezidence jasně ukazují, že společnost akademie na modernizaci zařízení a infrastruktury. Všechny vývoj infrastruktury odrážejí novou akademickou a zápisu růst. Investiční plány a vývoj je pokračující provádět významné projekty na budování a modernizaci v následujících letech, které bude zahrnovat: další modernizaci učeben, přednášet zařízení a specializované laboratoře, vnitřní a venkovní sportovní a rekreační zařízení.

Jsme si vědomi a jsme hrdí na to, že naše vysoká škola areál se nachází v jedné z nejmalebnějších oblastí v zemi, na břehu Lough Gill. Naše College Green monitory týmu a udržuje, jak jsme ve styku s naší idylické prostředí, budeme nadále rozvíjet a uspokojit zvýšenou studentské populace. Cílem zelené týmu je zaměřit se na zachování zdrojů a zvýšit recyklaci tak šetrný k životnímu prostředí kampus si budou moci vychutnat studentů, zaměstnanců společnosti i návštěvníků.

Poslání

St. Angelin College, Sligo, je College of National University of Ireland, Galway, s kurzy ověřenými přes NUI Galway. Je to katolická vysoká škola založená voršilek Kongregace v roce 1952. Vysoká škola se nachází v Co. Sligo, Irsko.

Zajišťujeme vysokoškoláka a postgraduální programy pro řadu profesních rolí v oblasti vzdělávání a zdravotní péče. Poskytujeme také specializované programy vysokoškoláka v oblasti humanitních a společenských věd. Snažíme se sloužit potřebám regionální, národní a mezinárodní společenství prostřednictvím vzdělávání, aplikovaný výzkum a poradenství.

Náš vzdělávací filozofií je rozvinout plný potenciál našich studentů tím, že reaguje na jejich osobní, akademické a profesní potřeby. Tato filozofie si klade za cíl posílit studenty jako reflexní studentů. Zavázali jsme se k vysoké úrovni vzdělávání, inovativní praxi a ke konceptu celoživotního učení.

Jsme podporovat jen, participativní, inkluzivní a nediskriminační Společenství pro životní prostředí pro zaměstnance a studenty. My dodržovat hodnoty sociální spravedlnosti, rovnosti, respektu k rozmanitosti a péče o životní prostředí.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Tento diplom program poskytne účastníkům s vědomím a kritického přístupu, širokou škálu historických důkazů v regionu Severozápad. ... [+]

Tento diplom program poskytne účastníkům s vědomím a kritického přístupu, širokou škálu historických důkazů v regionu Severozápad.

Účastníci budou rozvíjet řadu dovedností, které vám umožní sledovat rodinné historie, dozvědět se o tradice, život a mytologie v regionu a povzbudit vás v tématech místní historie a archeologie. Program zavede účastníky na širokou škálu primárních zdrojů & dalších materiálů, používaných na výzkum folklóru, genealogii, místní historie a archeologii. Studenti budou vystaveni celé řadě inovativních výukových a studijních strategií, včetně práce v terénu a zkušeností, z nichž každý je dodáván odborníky v oborech. Kurz se skládá z 6 modulů - 3 ročně. Neexistuje žádná písemná zkouška, protože všechny moduly jsou hodnoceny buď Zadání / malý projekt etc Existuje šest modulů, které nabízí v rámci diplomové struktury. Studenti jsou nutné k dokončení 3 moduly každý rok.... [-]

Irsko Sligo
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Post Graduate Certificate in TEFL je na částečný úvazek, jeden rok kurz, který poskytuje pevný základ v učitelském Essential potřebnou pro výuku angličtiny jako cizího ja ... [+]

Jaký je Post Graduate Certificate v TEFL?

TEFL kurz je na částečný úvazek, jeden rok kurz, který vás provede všemi základy výuky angličtiny jako cizího jazyka. Kurz poskytuje solidní základ v učebních náležitosti potřebné k výuce angličtiny jako cizího jazyka s důvěrou.

Jakou práci možnosti jsou k dispozici po ukončení kurzu?

Kvalifikace je univerzitní postgraduální postgraduální certifikát na úrovni 9 - akreditované National University of Ireland, Galway. Předmět umožní absolventům ucházet o pozice v Irsku av zámoří jako učitelé angličtiny jako cizího jazyka.

Jaký je obsah a struktura kurzu?

Studenti budou mít časový rozvrh a samozřejmě souhrn obsah na první den. Učebna založené učení zasedání ve formě přednášek, diskusí a mikro-učení se bude konat jeden víkend měsíčně (pátek večer a sobota) v průběhu akademického roku. Studenti budou také muset absolvovat pod dohledem pedagogické praxe.... [-]

Irsko Sligo
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Cílem EAP / EGP se bude rozvíjet důvěru a copetence studentů v používání angličtiny v akademickém prostředí pro pregraduální a postgraduální studium nebo pro vlastní osob ... [+]

Tyto kurzy v akademickém nebo obecného jazyka má za cíl pomoci a připravit zahraniční studenti požadovanou úroveň angličtiny pro vysokoškoláka třetí úrovně vzdělání v irských univerzitách a vysokých školách. Časový rámec kurzu bude lišit v závislosti na vaší úrovni angličtiny a požadované úrovně pro váš akademický kurz. Předmět je přijata od 4 do 25 týdnů trvání. Budete požádáni o vyplnění rozřazovací test a předložit nedávné mezinárodní anglický test skóre s cílem posoudit svou úroveň angličtiny. To nám pomůže určit, kolik týdnů budete muset absolvovat k dosažení úrovně požadované pro vaše budoucí vědecké studie nebo Standard budete potřebovat. ... [-]

Irsko Sligo
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 25 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Letos v létě vám St. Angela College nabízí jedinečnou příležitost absolvovat anglický jazyk ponoření program v krásném prostředí hrabství Sligo na severozápadě Irska. ... [+]

Toto léto St. Angela College Vám nabízí jedinečnou příležitost absolvovat anglický jazyk ponoření program v krásném prostředí hrabství Sligo na severozápadě Irska.

Sligo je živé přímořské městečko se spoustou kulturních rodinných akcí v průběhu letních měsíců. Studenti budou mít možnost být opravdu ponoří do prostředí, které je bezpečné a přátelské pro všechny věkové kategorie.

Chlapců a dívek ve věku od 11 do 16 zlepší svou angličtinu a zkušenosti v Irsku neuvěřitelné pláží a krajiny prostřednictvím aktivit a venkovních extrémní sporty.

Naučte se surfovat podél atlantického Wild Way, výlet v Irsku krásné hory a stand-up paddle board podél malebných jezer.... [-]

Irsko Sligo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Tento program je vhodný pro uchazeče, kteří ukončili středoškolské vzdělání ve své domovské zemi. Diplom v Foundation studií (Pre-Third Level) poskytuje akademickou přípr ... [+]

Tento program je vhodný pro uchazeče, kteří ukončili středoškolské vzdělání ve své domovské zemi. Diplom v oboru Foundation studií (Pre-Third Level) poskytuje akademickou přípravu na prvním vstupu rok vysokoškoláka a zajišťuje, že účastníci splňují minimální požadavek v anglickém jazyce na zvoleném programu. Program kombinuje akademické studium, intenzivní přípravu anglický jazyk, studijní dovednosti a kulturní orientace.

Jádro Module:

Angličtina pro akademické účely (EAP)

Volitelné Akademické moduly:

Existují dvě cesty:

Science & Engineering (fyzika, chemie, biologie, základní a pokročilé matematiky) Business & Humanities (ekonomika, matematika, filozofie, sociologie, politika) Jaké jsou vstupní požadavky? ... [-]
Irsko Sligo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině