eBSI Export Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

eBSI Exportní akademie s potěšením oznamuje uvedení našeho volného certifikátu programu "Úvod do mezinárodního obchodu a eBusiness", což je krátký program kurzů, jejichž cílem je poskytnout základ znalostí o základech exportu a připravit účastníky na další studium v ​​rámci eBSI Exportní akademie je vyspělejší programy.

Program zahrnuje následující - Úvod do Export - Úvod do mezinárodního obchodu - mezinárodní způsoby placení - Úvod do elektronického obchodování a internetového marketingu se můžete zaregistrovat na Úvod do mezinárodního obchodu a eBusiness programu na Registrace eBSI hřiště Page a program je navržen tak, že byste měli být schopni dokončit během víkendu, pokud si to přejí.

Po ukončení tohoto programu budete odměněni s osvědčením o absolvování, které si můžete stáhnout a vytisknout pro vaše záznamy a CV.

Další výhodou tohoto volného programu certifikátu je, že budete pak dokončili 4 z 42 lekcí o akreditaci programu ITS již proto, že jsme udržet své výsledky kurz pro budoucí použití v celý program!

Neváhejte se podělit tento kurz se svými přáteli, zpětná vazba doposud na kurzech součást byla výborná s téměř 1000 lidí, kteří se přihlásili k této bezplatné kurzu tak daleko! Je to skvělá příležitost vyzkoušet metodiku předmětu před investováním do dalšího studia.

Chcete-li se dozvědět více o eBSI Exportní akademie a její pokročilé obchodu, Trade Finance a internetový marketing programy certifikátu neváhejte navštívit http://www.ebsi.ie

Místa

Irsko online

eBSI Export Academy

Adresa, 1. řádek
eBSI Export Academy,
Partner, World Trade Centre Dublin
22-24 Newmount House, Lower Mount St.

Dublin 2 Irsko online, Irsko

Programy

Tato škola dále nabízí: