Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Bifrost University

Bifrost University byla založena v Reykjavíku v roce 1918 na modelu Ruskin College. V roce 1955, škola byla přesunuta 110km severně od hlavního města. Bifrost University je Pouze univerzita svobodných umění v zemi, To byl akreditován jako univerzitě v roce 1988, nejprve jen v podnikání, případně nabízet tituly v právu 2002 a společenských věd od roku 2005.

Bifrost University je soukromá, samosprávný, nezisková instituce, která přijímá zhruba 40% svých příjmů z islandského státu, 40% ze školného a 20% z jiných zdrojů. Absolventi z zahrnují mnoho prominentních podnikatelů a vedoucích pracovníků v islandských byznysu a politice, včetně premiéra země.

Bifrost University rovněž nabízí jednoletý úrovni pre-univerzitní přípravný studijní program pro studenty chybí plné univerzitní přijímací kvalifikaci, stejně jako různé celoživotního vzdělávání programů, včetně úspěšných programů pro řízení maloobchodu, cestovního ruchu a jeden pro lidi pracující v místní správě. Mnoho vysokoškolských studentů strávit jeden nebo několik pojmů v zahraničí na partnerských univerzitách v Americe, Asii a kontinentální Evropě.

Bifrost University Je aktivním členem islandském a mezinárodních výzkumných komunit a je hrdá na nábor fakulty s širokými výzkumným profilem ve společenských vědách. Univerzitní hostí mnoho nezávislých výzkumných center, například Centra pro evropská studia, Centre for Retail studia a výzkumným střediskem kulturního managementu. Bifrost vedlo mnoho výzkumných projektů financovaných podle rady pro výzkum islandského kromě projektů financovaných ES rámcového programu pro výzkum. Bifrost rovněž také se účastnil mnoha akademických sítích programů COST a Erasmus, jakož i programu severním okraji.

Výuka Policy Bifrost University

Je to politika univerzitní nabídnout vynikající vzdělání, které umožňuje studentům získat rozsáhlé znalosti ve svém oboru, zvyšuje jejich velkorysost a posiluje jejich kreativitu. Důraz je kladen na podporu studentů schopnost přijímat a vykonávat odborné pracovní metody, aplikovat teorie a koncepty v přiřazení řešení a posílit jejich schopnost řešit praktické problémy. Tímto způsobem University si klade za cíl poskytnout studentům co nejlepší přípravě na účast v demokratické společnosti a ekonomiky, nebo pro další studium. Bifrost University splňuje požadavky vyrobené pro studium v ​​disciplínách, pro které je University je akreditován.

Proč zvolit Bifröst University?

Malý kampusu University s závazek k akademické inovace

Přetrvávající učitelé, osobní pozornost a časté úkoly

Výborné studijní a vzdělávací zařízení

Garantovaná bydlení na koleji pro všechny studenty

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Bifröst University

Tento program se bude konat od 29. června do 13. července 2019. Dne 29. června představí účastník programu a kampusu orientační setkání koordinátora programu. Uvítací več ... [+]

Podnikatelská žena 21. stoletíBifröst University Islandu29. června - 13. červencepřehled programu

Tento program se bude konat od 29. června do 13. července 2019. Dne 29. června představí účastník programu a kampusu orientační setkání koordinátora programu. Uvítací večeře se koná večer 29. června.

Univerzita pořádá autobusovou dopravu z Reykjavíku do Bifröstu dne 28. června v 18:00, takže účastníci se doporučují, aby si rezervovali letenky pro přílet do Islandu dne 27. nebo 28. června.

Účastníkům se doporučuje, aby si po 14:00 14. července rezervovali letenky z Islandu. Letištní kyvadlová doprava dorazí na letiště v době od 12:00 do 14 července.... [-]

Island Borgarnes
Červen 2019
Denní studium
2 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bifröst University

Cílem tohoto kurzu je zvýšit obecné povědomí o rozdílu mezi ženami a muži a předsudky, které ženy čelí při vystupování po firemním žebříčku a poskytnout účastníkům účinné ... [+]

Vedení a rovnost pohlaví v 21. stoletíBifröst University Islandu29. června - 20. července

Je dobře známo, že ženy jsou nedostatečně zastoupeny v nejvyšší úrovni, např. V podnikání, politice a akademii, v oblastech, které se tak vzdaly obrovského potenciálu vedení. Nedostatečná rozmanitost z hlediska pohlaví, rasy, náboženství a dalších aspektů je proto oceánem ztracených příležitostí a obecné ztráty, pokud jde o hospodářský růst a obecné sociální blaho. Jádro tohoto kurzu se točí kolem vůdčích a vedoucích teorií v kontextu pohlaví.

V mezinárodní politické debatě je Island považován za vynikající příklad úspěchu z hlediska rovnosti žen a mužů, který je často považován za "ráj rovnosti" a bude zvláště diskutován ve srovnání s jinými zeměmi a částmi světa. Výzkum ukázal, že společnosti a instituce, které jsou inkluzívní z hlediska vedení a správy, překonávají jiné, které neprokazují stejnou rozmanitost. Navíc existuje korelace mezi genderovou rovností a úrovní společenského blahobytu.... [-]

Island Borgarnes
Červen 2019
Denní studium
3 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bifröst University

Letní škola se nachází v přírodním ráji Bifru ... [+]

Program letní školy 2019

Letní škola se nachází v přírodním ráji vesnice Bifröst na západním Islandu, přímo mezi sopkou a ledovcem. Studenti jsou ubytováni v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v krásném areálu programu na břehu jezera Hreðarvatn.

Tři-týdenní program (8 kreditů ECTS / 4 v USA) nabízí vysokoškolské studium Leadership s důrazem na udržitelnost.

Letní škola se bude konat od 13. července do 3. srpna 2019.

Letní škola poskytuje studentům školení vedoucích pracovníků a připravuje je na výzvy, kterým čelí budoucí vůdci.

Zde můžete vidět některé posudky studentů: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]

Island Borgarnes
Červenec 2019
Denní studium
3 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)
Adresa, 1. řádek
Bifröst, 311
Borgarnes, Island
Website
Telefonní číslo
+354 433 3000