Bifröst University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Bifrost University

Bifrost University byla založena v Reykjavíku v roce 1918 na modelu Ruskin College. V roce 1955, škola byla přesunuta 110km severně od hlavního města. Bifrost University je Pouze univerzita svobodných umění v zemi, To byl akreditován jako univerzitě v roce 1988, nejprve jen v podnikání, případně nabízet tituly v právu 2002 a společenských věd od roku 2005.

Bifrost University je soukromá, samosprávný, nezisková instituce, která přijímá zhruba 40% svých příjmů z islandského státu, 40% ze školného a 20% z jiných zdrojů. Absolventi z zahrnují mnoho prominentních podnikatelů a vedoucích pracovníků v islandských byznysu a politice, včetně premiéra země.

Bifrost University rovněž nabízí jednoletý úrovni pre-univerzitní přípravný studijní program pro studenty chybí plné univerzitní přijímací kvalifikaci, stejně jako různé celoživotního vzdělávání programů, včetně úspěšných programů pro řízení maloobchodu, cestovního ruchu a jeden pro lidi pracující v místní správě. Mnoho vysokoškolských studentů strávit jeden nebo několik pojmů v zahraničí na partnerských univerzitách v Americe, Asii a kontinentální Evropě.

Bifrost University Je aktivním členem islandském a mezinárodních výzkumných komunit a je hrdá na nábor fakulty s širokými výzkumným profilem ve společenských vědách. Univerzitní hostí mnoho nezávislých výzkumných center, například Centra pro evropská studia, Centre for Retail studia a výzkumným střediskem kulturního managementu. Bifrost vedlo mnoho výzkumných projektů financovaných podle rady pro výzkum islandského kromě projektů financovaných ES rámcového programu pro výzkum. Bifrost rovněž také se účastnil mnoha akademických sítích programů COST a Erasmus, jakož i programu severním okraji.

Výuka Policy Bifrost University

Je to politika univerzitní nabídnout vynikající vzdělání, které umožňuje studentům získat rozsáhlé znalosti ve svém oboru, zvyšuje jejich velkorysost a posiluje jejich kreativitu. Důraz je kladen na podporu studentů schopnost přijímat a vykonávat odborné pracovní metody, aplikovat teorie a koncepty v přiřazení řešení a posílit jejich schopnost řešit praktické problémy. Tímto způsobem University si klade za cíl poskytnout studentům co nejlepší přípravě na účast v demokratické společnosti a ekonomiky, nebo pro další studium. Bifrost University splňuje požadavky vyrobené pro studium v ​​disciplínách, pro které je University je akreditován.

Proč zvolit Bifröst University?

Malý kampusu University s závazek k akademické inovace

Přetrvávající učitelé, osobní pozornost a časté úkoly

Výborné studijní a vzdělávací zařízení

Garantovaná bydlení na koleji pro všechny studenty

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Letní škola na Islandu 2019

Campus forma Denní studium 3 týdnů July 2019 Island Borgarnes

Letní škola se nachází v přírodním ráji Bifru

[+]

Program letní školy 2019

Letní škola se nachází v přírodním ráji vesnice Bifröst na západním Islandu, přímo mezi sopkou a ledovcem. Studenti jsou ubytováni v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v krásném areálu programu na břehu jezera Hreðarvatn.

Tři-týdenní program (8 kreditů ECTS / 4 v USA) nabízí vysokoškolské studium Leadership s důrazem na udržitelnost.

Letní škola se bude konat od 13. července do 3. srpna 2019.

Letní škola poskytuje studentům školení vedoucích pracovníků a připravuje je na výzvy, kterým čelí budoucí vůdci.

Zde můžete vidět některé posudky studentů: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]


Summer Course: Redefining the Rules of Power

Campus forma Denní studium 2 týdnů June 2019 Island Borgarnes

This program will take place from June 29 to July 13, 2019. On June 29th, an orientation session given by the Program Coordinator will introduce the participants to the program and the campus. The welcome dinner will take place on the evening of June 29th. [+]

The Entrepreneurial Woman of the 21st Century Bifröst University Iceland June 29 - July 13 Program Overview

This program will take place from June 29 to July 13, 2019. On June 29th, an orientation session given by the Program Coordinator will introduce the participants to the program and the campus. The welcome dinner will take place on the evening of June 29th.

The University organizes a bus pick-up from Reykjavik to Bifröst on June 28th at 18:00 so participants are advised to book their flight tickets for arrival in Iceland on June 27th or 28th.

Participants are advised to book their flight ticket from Iceland after 14:00 on July 14th. The airport shuttle will arrive at the airport around 12:00 on July 14th. ... [-]


Summer Course: Redefining the Rules of Power and the Role of the Leader

Campus forma Denní studium 3 týdnů June 2019 Island Borgarnes

It is a well-known fact that women are underrepresented in top tier role e.g. in business, politics and academia, fields that thereby forego a vast resource of leadership potential. Lack of diversity in terms of gender, race, religion and other aspects is, therefore, an ocean of lost opportunities and a general loss in terms of economic growth and general societal welfare. [+]

Leadership and Gender Equality in the 21st century Bifröst University Iceland June 29 - July 20

It is a well-known fact that women are underrepresented in top tier role e.g., in business, politics and academia, fields that thereby forego a vast resource of leadership potential. Lack of diversity in terms of gender, race, religion and other aspects is, therefore, an ocean of lost opportunities and a general loss in terms of economic growth and general societal welfare. The core of this course revolves around leadership and leadership theories in the context of gender.

In the international political debate, Iceland is considered an excellent example of success in terms of gender equality, often considered as the ‘equality’s paradise’ and will be particularly discussed in comparison with other countries and parts of the world. Research has demonstrated that companies and institutions who are inclusive in terms of leadership and governance are outperforming others that do not demonstrate the same diversity. Furthermore, there is a correlation between gender equality and the level of societal welfare.... [-]


Videos

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Contact

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)

Adresa, 1. řádek Bifröst, 311
Borgarnes, Island
Website http://www.bifrost.is/english/
Telefonní číslo +354 433 3000