Bifröst University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Bifrost University

Bifrost University byla založena v Reykjavíku v roce 1918 na modelu Ruskin College. V roce 1955, škola byla přesunuta 110km severně od hlavního města. Bifrost University je Pouze univerzita svobodných umění v zemi, To byl akreditován jako univerzitě v roce 1988, nejprve jen v podnikání, případně nabízet tituly v právu 2002 a společenských věd od roku 2005.

Bifrost University je soukromá, samosprávný, nezisková instituce, která přijímá zhruba 40% svých příjmů z islandského státu, 40% ze školného a 20% z jiných zdrojů. Absolventi z zahrnují mnoho prominentních podnikatelů a vedoucích pracovníků v islandských byznysu a politice, včetně premiéra země.

Bifrost University rovněž nabízí jednoletý úrovni pre-univerzitní přípravný studijní program pro studenty chybí plné univerzitní přijímací kvalifikaci, stejně jako různé celoživotního vzdělávání programů, včetně úspěšných programů pro řízení maloobchodu, cestovního ruchu a jeden pro lidi pracující v místní správě. Mnoho vysokoškolských studentů strávit jeden nebo několik pojmů v zahraničí na partnerských univerzitách v Americe, Asii a kontinentální Evropě.

Bifrost University Je aktivním členem islandském a mezinárodních výzkumných komunit a je hrdá na nábor fakulty s širokými výzkumným profilem ve společenských vědách. Univerzitní hostí mnoho nezávislých výzkumných center, například Centra pro evropská studia, Centre for Retail studia a výzkumným střediskem kulturního managementu. Bifrost vedlo mnoho výzkumných projektů financovaných podle rady pro výzkum islandského kromě projektů financovaných ES rámcového programu pro výzkum. Bifrost rovněž také se účastnil mnoha akademických sítích programů COST a Erasmus, jakož i programu severním okraji.

Výuka Policy Bifrost University

Je to politika univerzitní nabídnout vynikající vzdělání, které umožňuje studentům získat rozsáhlé znalosti ve svém oboru, zvyšuje jejich velkorysost a posiluje jejich kreativitu. Důraz je kladen na podporu studentů schopnost přijímat a vykonávat odborné pracovní metody, aplikovat teorie a koncepty v přiřazení řešení a posílit jejich schopnost řešit praktické problémy. Tímto způsobem University si klade za cíl poskytnout studentům co nejlepší přípravě na účast v demokratické společnosti a ekonomiky, nebo pro další studium. Bifrost University splňuje požadavky vyrobené pro studium v ​​disciplínách, pro které je University je akreditován.

Proč zvolit Bifröst University?

Malý kampusu University s závazek k akademické inovace

Přetrvávající učitelé, osobní pozornost a časté úkoly

Výborné studijní a vzdělávací zařízení

Garantovaná bydlení na koleji pro všechny studenty

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Semestrální kurz na Islandu

Campus forma Denní studium July 2019 Island Borgarnes

Semestr na Islandu je volbou pro studenty, kteří nejsou z jedné z partnerských univerzit Bifröst University a chtějí zůstat na Islandu na studium a dobrodružství. [+]

Vítejte na Adventurous Bifröst University na Islandu

Obklopte se ledovci, sopky, půlnoční slunce, jezera, vodopády a příroda, která je neodolatelná pro pěší turistiku. Semestr na Islandu je volbou pro studenty, kteří nejsou z jedné z partnerských univerzit Bifröst University a chtějí zůstat na Islandu na studium a dobrodružství. Program nabízí příležitost studovat na ambiciózní a dynamické univerzitě, která se nachází ve skutečně jedinečném prostředí. Bifröst University se nachází v údolí 'Norðurárdalur' v Borgarfjörður, cca. 100 km od Reykjavíku. Hnízdí ve velkolepé a úžasně krásné lávové lince, nabízející nekonečné možnosti prožívání nedotčené přírody. Na kampusu studenti najdou minimarket, kavárnu / bar, posilovnu, fotbalové hřiště, basketbalové obruče, prádelnu, bankomat a mateřskou školu.... [-]


Letní kurzy

Letní škola na Islandu 2018

Campus forma Denní studium 3 týdnů July 2019 Island Borgarnes

Letní škola se nachází v přírodním ráji Bifru

[+]

Program letní školy 2019

Letní škola se nachází v přírodním ráji vesnice Bifröst na západním Islandu, přímo mezi sopkou a ledovcem. Studenti jsou ubytováni v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v krásném areálu programu na břehu jezera Hreðarvatn.

Tři-týdenní program (8 kreditů ECTS / 4 v USA) nabízí vysokoškolské studium Leadership s důrazem na udržitelnost.

Letní škola se bude konat od 13. července do 3. srpna 2019.

Letní škola poskytuje studentům školení vedoucích pracovníků a připravuje je na výzvy, kterým čelí budoucí vůdci.

Zde můžete vidět některé posudky studentů: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]


Videos

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Contact

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)

Adresa, 1. řádek Bifröst, 311
Borgarnes, Island
Website http://www.bifrost.is/english/
Telefonní číslo +354 433 3000