Icelandic Film School

Úvod

Read the Official Description

Icelandic Film School - IFS

Islandská filmová škola - IFS - byl zřízen v roce 1992 a je jedinou filmová škola v Islandu. IFS nabízí 2 roky bakalářský diplomové studium ve čtyřech odděleních.

Pět důvodů, proč byste si měli vybrat IFS jako svůj odrazový můstek pro vaši kariéru ve filmovém a televizním průmyslu

1.. CURRICULUM Učební osnovy je jedinečný design, vytvořený, aby se studentské krok za krokem s průvodcem v cestě, kdy na konci budou dosažení čistého kompetence. Máte-li plně se zapojit do programu osnov, garantujeme, že budete absolvent jako zkušený profesionální filmaře a herce.

  1. Individuální a ředitel Appoach Každý student musí být odpovědný za nejméně čtyř krátkých filmů v průběhu celé studie. To platí i pro jednání a technické studentů. Být responsable znamená, že student může napsat skript, přímý a vybrat si role, které chcete provést. Mohou také "najmout" někoho jiného, ​​než je ta, kterou chtějí specializovat v pozicích. Ale je student je vždy odpovědný za celkovou práci. Tento systém s několika variantách ujišťuje, že každý jedinec dostane hlubší porozumění a odborné znalosti v oblasti filmové tvorby jako kombinaci mnoha aspektech. Také vlaky všichni v roli režiséra. V oddělení režiséra, důraz je kladen především na jednotlivých filmů. Cílem je, aby každý absolvent má silný osobní důvěru a porozumění filmu.

  2. Učitelé Všichni učitelé na IFS jsou profesionálové z praxe s vzdělání buď z Evropy nebo USA. Politika je, že studenti musí splňovat tolik učitele a lektory je to možné s cílem získat širokou prespective. V celém programu dva roky, mohou studenti očekávat, že ke splnění a učit se od 30 - 50 učitelů, všichni odborníci v různých oblastech.

  3. Praxe Každý semestr, studenti musí absolvovat určitý počet jednotek při práci ve filmech jiných studentů. IFS je robustní produkční dům s až 100 filmů vyrobených každý semestr. Po celou dobu studie dva roky, budou studenti pracovat ve všech druhů role ve velkém množství filmů. To znamená, že když se absolvent, studenti mají značné zkušenosti s natáčení za proměnlivých podmínek. Tato zkušenost je velmi cenná, když absolventi bere své první kroky do průmyslu.

  4. Island je kulturní tavící hrnec: A Severní Atlantik ostrov ležící mezi kontinentu Evropy a Ameriky Evropská země se silným vlivem ze Severní Ameriky, Island je moderní společnost s vysokou životní úrovní. S populací na pouze 350.000, Islanďané podařilo vybudovat velmi competitve společnost z oblasti umění, sportu a vědy. Filmový průmysl je prosperující a islandské celovečerních filmů zvítězil na všech významných mezinárodních festivalech. V roce 2015, 17 islandské filmy získal 102 mezinárodních ocenění, včetně Un Certain Regard v Cannes, 1. cena v San Sebastianu a 1. cena od Severské rady. Skladatel Jóhann Jóhannsson dokonce získal cenu Zlatý glóbus za svou hudbu!

To je v tomto prostředí "Všechno je možné", které se podílejí studenti v IFS. Island je velmi bezpečný země s exodic krajinou, nepředvídatelné počasí a šílené noční život. Výborné místo ke studiu se!

Vstupné

Hledáme studenty z celého světa. Aby byl způsobilý, musí studenti soutěžili svou maturitu (účast na vysokoškolské vzdělání). Zkušenosti z filmu není nutné, ale to, co je zapotřebí, je umělecké znalosti a účast je významné, stejně jako láska k hudbě, tanec, psaní, malování atd.

IFS se u studentů dvakrát ročně. Pro podzimním semestru, který začíná 20. srpna a letního semestru na 10. ledna.

Neexistuje žádný Uzávěrka přihlášek, ale přijímací proces podzimním semestru je od 1. února do 1. června a 1. srpna do 1. prosince pro jaro.

Výběrové řízení se provádí pomocí aplikací a 1 - 3 skype rozhovory.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Creative Technology

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2019 Island Reykjavík

Učební osnovy tohoto oddělení zkoumá praktické aspekty filmové tvorby se zvláštním důrazem na kinematografii, editaci, zvukového designu a vizuální efekty. Další pokyny jsou uvedeny v oblastech výroby design, speciální efekty a korekce barev ... [+]

Učební osnovy tohoto oddělení zkoumá praktické aspekty filmové tvorby se zvláštním důrazem na kinematografii, editaci, zvukového designu a vizuální efekty. Další pokyny jsou uvedeny v oblastech výroby design, speciální efekty a korekce barev.

Půjčovna vybavení škol nabízí širokou škálu profesionálního vybavení z největších jmen v podnikání (Arri, Matthews, Canon, Kinoflo atd). Student se začínají seznamovat se s Canon DSLR a 3-bodové osvětlení. Když rozvíjet své dovednosti filmaři, jejich seznamy vybavení stále složitější, naše zařízení manažer dělá jeho nejlepší odpověď na potřeby žáka, na pořízení zařízení, v současné době nejsou držiteli od našich kolegů vybavení půjčovny; KUKL, Luxor a MediaRental.... [-]


Herectví

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2019 Island Reykjavík

Toto oddělení učí základní techniky a metody jednající za jeviště a filmového plátna. Doporučujeme našim studentům zkoumat jejich individuální kreativitu a klást zvláštní pozornost na tanec, fyzické projevu a zpěv ... [+]

Toto oddělení učí základní techniky a metody jednající za jeviště a filmového plátna. Doporučujeme našim studentům zkoumat jejich individuální kreativitu a klást zvláštní pozornost na tanec, fyzické projevu a zpěvu.

Náš vzdělávací program poskytuje solidní základ pro buď hereckou kariéru ve filmu, televizi nebo na jevišti, nebo pokračování dramatu či o filmování stupeň jinde. Na rozdíl od mnoha dramatických hereckých a programů zdůrazňujeme jednající za kameru, který dává našim studentům možnost naučit se základy filmové produkce, jak je dobře, protože pracují na mnoha filmových projektů se v průběhu svého studia.

... [-]

Režie / produkující

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2019 Island Reykjavík

Toto oddělení nabízí rozmanitý, náročné učební plán na režii a produkci pro film, televizi a jiných médiích. Během dvou letech studia, budete objevovat hlavní role a funkce obou profesí prostřednictvím řady praktických cvičení, včetně krátkých filmů, reklam, hudebních videí, dokumentů a různých televizních formátů. Budete také vyškolen v scenáristiku ... [+]

Toto oddělení nabízí rozmanitý, náročné učební plán na režii a produkci pro film, televizi a jiných médiích. Během dvou letech studia, budete objevovat hlavní role a funkce obou profesí prostřednictvím řady praktických cvičení, včetně krátkých filmů, reklam, hudebních videí, dokumentů a různých televizních formátů. Budete také vyškolen v psaní scénářů, film gramatiku, na režii aktérů, jakož i ve vybavení a technické aspekty, používaných v současné filmové tvorby.

Cílem vzdělávacího programu je poskytnout studentům solidní pochopení základů filmové tvorby a dovedností potřebných při budování vizuální příběhy. Dozvíte se, jak rozebrat scénář, scénickou pro kameru, a komunikovat s a blokové herci. Dozvíte se, co se podílí na tvorbě pro film a televizi, a o povaze a struktuře obou odvětví. Dozvíte se, jak se film set běžet, a důležitost spolupráce, disciplínu a odborných pracovních metod. Zároveň, budeme vás podporovat po celou dobu riskovat, být kreativní a vytvořit svůj jedinečný hlas vypravěče.... [-]


Scénáristika / režie

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2019 Island Reykjavík

Toto oddělení nabízí univerzální a kreativní studium v ​​oblasti psaní a režie pro obrazovku. Naučíte se různé metody pro rozvíjet své nápady a psaní skriptů pro celovečerní filmy, šortky, televize a jiných vizuálních médií. Budete také dostávat rozsáhlé školení v režii vlastní skripty, stejně jako ti ostatní ... [+]

Toto oddělení nabízí univerzální a kreativní studium v ​​oblasti psaní a režie pro obrazovku. Naučíte se různé metody pro rozvíjet své nápady a psaní skriptů pro celovečerní filmy, šortky, televize a jiných vizuálních médií. Budete také dostávat rozsáhlé školení v režii vlastní skripty, stejně jako ti ostatní.

Studijní plán stanoví potřebné základy pro vás, aby se stal autorem v oblasti filmové tvorby. Absolventský z oddělení obdrží diplom s titulem "Filmař - se zvláštní koncentrace v psaní a řízení". S touto proškolení a znalostí našich absolventů jsou připraveny pro práci s filmových produkčních společností, televizní vysílání, reklamní agentury a vydavatelství, mezi ostatními.... [-]


Videos

Believe in Adventure

Icelandic Film School