Přečtěte si oficiální popis

Přední světové CENTRUM PRO PŘÍPRAVY na italskou kuchyni

ALMA - Mezinárodní škola italské kuchyně je umístěn v nádherné vévodský palác Colorno, který se nachází v krásné zahradou v italském stylu. Škola je 10 km od Parma, srdce italského Food Valley, a uděluje UNESCO kreativní město gastronomie, kde také EFSA - je umístěn Evropský úřad pro bezpečnost potravin.

Tento vynikající historická lokace je vybavena nejnovějšími výuky a vaření. To pokrývá více než 7,000 MQ s: konferenční místnosti a uživatelů Stáhnout pokoj s kuchyní, 7 školící učebny, 4 demonstrační učebny, 2 pečivo Laboratoře a 1 Sommellerie pokoj plně vybaven A / V systému, 17. století, vinný sklep, 1 senzorická analýza v laboratoři 1 R & D kuchyň, 1 knihovna s 13.000 kuchařských knih, novin a dVD sbírek, centrální kuchyně, 1 restaurační sezení 180 hostů a 1 Fine Dining Restaurant sezení 40 hostů.
Od roku 2004, ALMA je vzdělaný v tomto umístění kuchařů, cukrářů, sommelierů a F & B manažerů z celého světa s vzdělávacích programů prováděných na nejvyšší úrovni ze strany nejoceňovanějších učitelů.

ALMA děkan je Maestro Gualtiero Marchesi, nejvíce autoritativní italský kuchař a vaření učitel po celém světě. Kromě toho škola spolupracuje s více než 700 mezi nejznámějších italských restaurací umístit stáže pro studenty ALMA, také spoléhají na vysoce kvalifikované pedagogické pracovníky.

V posledním roce se výrazně zvýšila poptávka po ALMA vysoko vzdělávacích kurzů, takže dnes ALMA hostí asi 2.000 studentů ročně (mezi učebními programy a míru -made kurzů) a další nárůst se očekává v roce 2017.
Jedním z důvodů tohoto úspěchu je vysoká míra zaměstnanosti ALMA Alumni lidové. Mimo statistiky, 90% t lemu najít práci do 6 měsíců poté, co jejich diplom a ALMA pomáhá přístupu k nim díky zaměstnání s cílem ALMAlink, specializovaný portál www.almalink.it umožňující restaurace, hotel a společnostem gastronomii dostat se do kontaktu s absolventi ALMA.

ALMA Nabídka výuky

Jazyk: italština

 • Pokročilí italské kuchyně
 • Pokročilí pečiva
 • KUCHYNĚ TECHNIKY KURZ
 • Cukrářské zboží TECHNIKY KURZ
 • ASSISTANT RESTAURANT & BAR MANAGER
 • Master SOMMELIER ALMA-AIS
 • F & B MANAGER KURZ

Jazyk: English

 • Mezinárodní program italské kuchyně
 • Mezinárodní program MODERNÍ TĚSTÍČKU
 • Mezinárodní kurz VÍN
 • Společné programy s partnerskými školami

ALMA INTERNATIONAL NETWORK

ALMA má silnou mezinárodní povolání, a to je důvod, proč se to vyvinulo silnou síť se špičkovými kuchařských škol po celém světě. Ve spolupráci se svými partnerskými školami, ALMA pořádá speciální kurzy italské kuchyně a školí zahraniční kuchaři, aby se stal velvyslance italské kuchyně a italských výrobků ve své domovské zemi.

 1. International Culinary Center - New York (USA)
 2. Il Cuoco - italský kulinářský institut - Soul (Jižní Korea)
 3. George Brown škola škola škola - Toronto (Kanada)
 4. ITHQ (Institut de Tourisme et d'Hôtellerie du Quebec) - Montréal (Kanada)
 5. Cessa Universidad - Mexico City (Mexiko)
 6. Ecole d'Art Culinaire de Miyagi - Odesa (Japonsko)
 7. VTC - Rada pro odborné vzdělávání - Hongkong (Čína)
 8. Westminster Kingsway College - Londýn (Velká Británie)
 9. Senac - Centro Universitário - São Paulo (Brazílie)
 10. MSA - Akademie kuchařských umění - Istanbul (Turecko)
 11. NSI - Severní Sydney Inshttp: //www.bic-lj.si/en/titute - Sydney (Austrálie)
 12. Prue Leith Chef Academy - Centurion, Johannesburg (Jižní Afrika)
 13. Vysoká škola KDU - Kuala Lumpur (Malajsie)
 14. Mausi Sebes - Buenos Aires (Argentina)
 15. BIC Vocationale Vysoká škola Ljubljana - Ljubljana (Slovinsko)
 16. Hungkuang University, Taichung (Tchaj-wan)
 17. Institut AIMS - Bangalore (Indie)
 18. Kul In - Sisak (Chorvatsko)
 19. Tourism College of Zhejiang - Hangzhou (Čína)
 20. Švýcarská vzdělávací skupina - Montreux (Švýcarsko)

ALMA PARTNERS

Někteří hlavními partnery školy jsou většinovým obchodním parlamentem Parma, společně s Provincia di Parma, který dal prostory s hradem Colorno. Dalšími partnery jsou: Unione Industriali a Ascom Parma, Cariparma Crédit Agricole, Fipe několik Konsorcia pro ochranu typická jídla a vína (Parmigiano-Reggiano, Lambrusco di Modena, Olio Toscano, Prosciutto di Parma, Vini Reggiani, ve věci Salumi Tipici Piacentini, Vini DOC Colli Piacentini, Vini Colli di Parma, Produttori di Aceto Balsamico, Vini Colli Bolognesi), APACOOP, ASSICA, Confcooperative Emilia-Romagna, Istituto Nazionale Espresso Italiano, Federalimentare, Assolatte a FederDoc.


ALMA rovněž podepsala protokolové dohody s italským ministerstvem školství, univerzity a výzkumu (MIUR) a Italským národním institutem pro zahraniční obchod (ICE). Má také uzavřela dohody a spolupráce s SDA Bocconi v Miláně a Parma univerzity. ALMA je akreditován do vzdělávacího systému region Emilia Romagna a je certifikován ISO 9001-2008.

V roce 2011 podepsala smlouvu o spolupráci s EXPO 2015 na řadu vzdělávacích a propagačních aktivit v rámci EXPO v rámci tématu "Krmení planety - energie pro život", která bude zahrnovat i její mezinárodní síť.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

ALMA - The International School of Italian Cuisine

1 týdenní program určený zahraničním studentům, kteří hledají první kulinářský zážitek s vášní pro italské jídlo a chtějí obohatit svůj výlet do Itálie, včetně jiného způ ... [+]

Chuť Itálie je prvním krátkým kurzem ALMA:

1 týdenní program určený zahraničním studentům, kteří hledají první kulinářský zážitek s vášní pro italské jídlo a chtějí obohatit svůj výlet do Itálie, včetně jiného způsobu, jak prozkoumat zemi a objevit vynikající vlastnosti italské gastronomie v novém způsob.

Kurz, který podle metodiky ALMA kombinuje akademické hodiny, přímé zkušenosti s produkty a surovinami, ovládání technik a procesů, znalost a praxi tradičních italských receptů a zahrnuje zaměření na těstoviny, víno a pečivo, stejně jako přednášku o historii italské kuchyně a degustační setkání. Proto představuje nejlepší příležitost pro ty studenty, kteří cestují do Itálie, aby objevili tajemství italské kuchyně a měli první přístup k výuce kulinářských umění.... [-]

Itálie Parma
July 2019
Denní studium
1 týden
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ALMA - The International School of Italian Cuisine

Program je zaměřen na výuku základů italského moderního pečivo ve svých regionálních variantách s teorií, demonstrací a výcviky. Objevte autentickou tradici italské pečiv ... [+]

Program je zaměřen na výuku základů italského moderního pečivo ve svých regionálních variantách s teorií, demonstrací a výcviky.

Stráví dva měsíce v ALMA Campus nedaleko Parmy, jen prohlásil, Creative City gastronomie, a naučit se autentické italské pečivo z uznávaných šéfkuchařů. Pak dokončit tuto celoživotní zkušenost s 3-měsíční stáž v sekci pečivo z restaurace, hotelový struktury nebo pečiva laboratoři v A v jednom z 20 italských regionů.

Objevte autentickou tradici italské pečivo a dostat své Professional Certificate of italského šéfcukráře.

Adresování:

Zahraniční studenti, kteří mají za cíl, aby se stal profesionálním italských Moderní pečivo Požadavky na přijetí:... [-]

Itálie Parma
October 2019
Denní studium
5 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ALMA - The International School of Italian Cuisine

Italský kulinářský program je jednoletý kurz organizovaný ve dvou vzdělávacích jednotkách. Je to perfektní kurz, pokud hledáte skutečné plné ponoření do italského jídla a ... [+]

NOVÝ italský kulinářský program, organizovaný ve dvou vzdělávacích jednotkách, je dokonalým kurzem, pokud hledáte skutečné plné ponoření do italského jídla a kompletní studijní zážitek, abyste se stali profesionálním šéfem italské kuchyně.

Italský kulinářský program je dlouhodobý / jednoroční kurz: od základů se pohybuje až po pokročilou úroveň a nabízí plnohodnotné italské jídlo

Navrhované tak, aby nabízely zkušenost z italské kuchyně, budou mít možnost navštěvovat výuku a předváděcí kurzy a cestovat po Itálii za doprovodu učitelů ALMA a navštívit nejdůležitější italské vynikající potraviny, jídlo... [-]

Itálie Parma
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Alma S.R.L. Scuola Internazionale Di Cucina Italiana
Adresa, 1. řádek
ALMA - La Scuola Internazionale di Cucina Italiana Piazza Garibaldi, 26 Colorno
43052 Parma, Emilia-Romagna, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 0521 525211