Přečtěte si oficiální popis

Abbey School - Ciao Itálie se narodil z multikulturní zkušenost a profesionalitu personálu Abbey školy, který zastupoval vynikající centrum v oblasti výuky jazyků v Turíně od roku 1996.

Škola, která se specializuje na výuku italského jazyka a kultury k cizincům, garantuje svým studentům nejvyšších možných standardů jazykového vzdělávání. Instituce je členem ASILS, se AIL a Eduitalia, a byla rovněž uznána ČSN Lund Švédskem. Kromě toho, škola je také centrem pro poskytování Bildungsurlaub kurzů, a od roku 2012 byl spuštěn Master ve výuce italštiny jako cizího jazyka a jako druhý jazyk.

Rozhodnutí školy pracovat pouze s malými skupinami zajišťuje, že každý účastník má možnost rozvíjet a zlepšovat jeho / její jazykové dovednosti. Přístup ke každému kurzu proto vyžaduje přijímací zkoušku, aby se vytvořily třídy vhodnou úroveň pro všechny účastníky.

Lekce jsou svěřeny kvalifikované a dynamické rodilí mluvících učitelů, kteří prostřednictvím přímé metody a využití širokého spektra didaktických materiálů (knihy, noviny, CD, filmové záběry, hudba, atd), pomoci studentům zlepšit své komunikační a kulturní dovednosti. Četné rekreační aktivity organizované školou, ve spolupráci s odborníky v této oblasti, aby student dostat se do kontaktu s místními lidmi a poznat kulturní a umělecké bohatství města a provincie. Nabídka Abbey karty, navíc oprávnění na jejich držitelům, což jim umožňuje využívat různé zlevněné služby (od restaurací do tělocvičny), které nabízejí zúčastněných korporací.

Reagovat na rostoucí poptávku po kurzech asijských studentů, abbeySCHOOL CiaoItaly připravila programy na základě metodik výuky, které berou v úvahu fonetickou a syntaktickou rozmanitost non-evropské jazyky. S cílem pomoci studentům, škola také zaměstnanci, kteří jsou obeznámeni s některými z hlavních asijských jazyků.

Pro studenty, kteří mají lásku potravin, speciální programy pro objev Piedmontese kuchyně a kulinářských specialit mohou být uspořádány.

Programy se vyučují na:
Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Abbey School - Ciao Italy

Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí naučit italsky na zábavu a dynamickém prostředí. V 80 hodin je možné získat jazykové znalosti odpovídající úrovni, která stud ... [+]

Naučte se italsky v Turíně

Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí naučit italsky na zábavu a dynamickém prostředí. V 80 hodin je možné získat jazykové znalosti odpovídající úrovni jsou studovány, včetně: gramatických struktur, rozvoj slovní zásoby, učení a zlepšení výslovnosti, konverzace, porozumění, čtení a psaní.

Přístup do kurzu se předpokládá prostřednictvím bezplatného vstupu zkoušce s cílem vyhodnotit studenta počáteční úroveň znalostí a následně vytvoření třídy složené ze studentů na stejné úrovni.

Výuka probíhá každý den od pondělí do pátku, a představují celkový počet 20 hodin týdně. Test pokrok bude mít v polovině kurzu následuje závěrečný test na konci, pro které bude vydáno osvědčení jazyková úroveň. ... [-]

Itálie Turin
Přihlašování započato
Italština
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině