Flight Academy - Accademia del Volo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Flight Academy Cepu Flight Academy Cepu dělá Letový výcvik a Flight Training. Škola poskytuje komplexní průpravu ve všech těch, kteří chtějí proměnit svou vášeň pro let v obchodu, který zaručuje nejvyšší úroveň profesionality a bezpečnosti poděkování na zaměstnance kvalifikovaní instruktoři.

Naše kurzy, aby se piloti Průběhy pomocí Academy Flight Cepu dostanete licenci ATPL (pilot), CPL (obchodní pilot) a PPL (Private Pilot), vydané ENAC, které je nezbytné věnovat se kariéře jako pilot, nebo dokonce pěstovat vášeň let jako soukromý pilot ve svém volném čase.

Mercado vyžaduje, aby řidiči Být u řízení letadla je nejen jedním z nejzajímavějších zážitků člověk může mít v životě, ale také skvělou příležitostí k práci. Podle posledních studií, ve skutečnosti se odhaduje, že během příštích dvou desetiletí, v důsledku letecké dopravy, společnosti zvýší poptávku po kvalifikované letu. Přečtěte si zde nejnovější zprávy o poptávku pro piloty na světě.

Jak získat přístup k školu Pro přístup do školy je třeba provést kontrolu vstupu, a pak přezkoumá koronera v ústavu soudního lékařství letectva.

Místa

Perugia

Adresa, 1. řádek
Perugia, Umbrie, Itálie