Přečtěte si oficiální popis

Flight Academy Cepu Flight Academy Cepu dělá Letový výcvik a Flight Training. Škola poskytuje komplexní průpravu ve všech těch, kteří chtějí proměnit svou vášeň pro let v obchodu, který zaručuje nejvyšší úroveň profesionality a bezpečnosti poděkování na zaměstnance kvalifikovaní instruktoři.

Naše kurzy, aby se piloti Průběhy pomocí Academy Flight Cepu dostanete licenci ATPL (pilot), CPL (obchodní pilot) a PPL (Private Pilot), vydané ENAC, které je nezbytné věnovat se kariéře jako pilot, nebo dokonce pěstovat vášeň let jako soukromý pilot ve svém volném čase.

Mercado vyžaduje, aby řidiči Být u řízení letadla je nejen jedním z nejzajímavějších zážitků člověk může mít v životě, ale také skvělou příležitostí k práci. Podle posledních studií, ve skutečnosti se odhaduje, že během příštích dvou desetiletí, v důsledku letecké dopravy, společnosti zvýší poptávku po kvalifikované letu. Přečtěte si zde nejnovější zprávy o poptávku pro piloty na světě.

Jak získat přístup k školu Pro přístup do školy je třeba provést kontrolu vstupu, a pak přezkoumá koronera v ústavu soudního lékařství letectva.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Flight Academy - Accademia del Volo

Tato licence umožňuje začít svou kariéru toho, že první důstojník, aby se stal kapitánem v multi-pilotních a vícemotorových letadel na komerční lety. ... [+]

Tato licence umožňuje začít svou kariéru toho, že první důstojník, aby se stal kapitánem v multi-pilotních a vícemotorových letadel na komerční lety. Ti, kteří již mají PPL (A), obdrží akreditaci ve výši 50% jejich nalétaných hodin (až 40 hodin) po letové zkoušky s naším vedoucím výcviku.

DOBA TRVÁNÍ

Kurz trvá 14 měsíců.

Vstupní požadavky Minimální věk: 18 let Získat Class EU osvědčení zdravotní způsobilosti 1. z schválenou EASA Letecko lékařské inspekci středisko je v souladu s částí MED-FCL Angličtiny, matematiky a fyziky, vstupní testy při příjezdu Teoretická část 750 hodin teoretické pozemního výcviku (včetně přípravné 80-hodinový kurz matematiky a fyzika). 25 hodin věnovaných kurzu MCC. Průběh zkoušky a závěrečné zkoušky. Další aktivity: výlety s průvodcem na letiště institucí, výuky, interaktivní video, audio-vizuální prezentace, konzultace, knihovna, kurzy práce na PC, dlouhé instruktáže a další. Možnost navštěvovat kurz angličtiny. Praktická část 195 hodin praktického letového výcviku.UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ ... [-]
Itálie Perugia
Kontaktuj školu
Denní studium
14 - 14 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Flight Academy - Accademia del Volo

ATPL (H), licence umožňuje působit jako kapitán a druhý pilot vrtulníku používané pro komerční lety. ... [+]

ATPL (H), licence umožňuje působit jako kapitán a druhý pilot vrtulníku používané pro komerční lety.

DOBA TRVÁNÍ

680 hodin celkem.

Vstupní požadavky Minimální věk pro získání teoretických licence: 16 let; 18 rok o studium na praktickou zkoušku dovednosti Získat Class EU osvědčení zdravotní způsobilosti 1. z schválenou EASA Letecko lékařské inspekci středisko je v souladu s částí MED-FCL Vstupní vyšetření při příjezdu z matematiky, fyziky Dobrá znalost anglického jazyka Teoretická část 500 hodin teoretické pozemního výcviku. Další aktivity: výlety s průvodcem na letiště institucí, výuky, interaktivní video, audio-vizuální prezentace, konzultace, knihovna, kurzy práce na PC, dlouhé instruktáže a další. Možnost navštěvovat kurz angličtiny. Praktická část 180 hodin praktického letového výcviku.UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ ... [-]
Itálie Perugia
Říjen 2020
Denní studium
680 - 680 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Flight Academy - Accademia del Volo

Tato licence umožňuje létat jako velící pilot letadla s jedním nebo několika motorů, pro non-komerční lety. ... [+]

Tato licence umožňuje létat jako velící pilot letadla s jedním nebo několika motorů, pro non-komerční lety.

DOBA TRVÁNÍ:

7 týdnů

Vstupní požadavky: Minimální věk: 17 let Získat Class EU 1 nebo 2 lékařské osvědčení od schválenou EASA Letecko lékařské inspekci středisko je v souladu s částí MED-FCL Teoretická část: 100 hodin teoretické pozemního výcviku. Praktická část: 45 hodin praktického letového výcviku.

Všechny naše kadetů bude mít potřebné výukové materiály a uniformy.

[-]
Itálie Perugia
Kontaktuj školu
Denní studium
145 - 145 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Flight Academy - Accademia del Volo

Tato licence umožňuje létat jako pilot-in-velení vrtulníku pro nekomerční lety. ... [+]

Tato licence umožňuje létat jako pilot-in-velení vrtulníku pro nekomerční lety.

DOBA TRVÁNÍ:

150 hodin celkem.

Vstupní požadavky: Minimální věk: 16 let Získat Class EU 1 nebo 2 lékařské osvědčení od schválenou EASA Letecko lékařské inspekci středisko je v souladu s částí MED-FCL Teoretická část: 100 hodin teoretické pozemního výcviku. Praktická část: 50 hodin praktického letového výcviku.

Všechny naše kadetů bude mít potřebné výukové materiály a uniformy.

[-]
Itálie Perugia
Říjen 2020
Denní studium
150 - 150 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině