Přečtěte si oficiální popis

ARSUTORIA School - Excellence od roku 1947

ARSUTORIA škola pořádá bot a kabelek konstrukce a výroba modelů kurzy od roku 1947, kurzy celosvětově uznáván jako ty nejlepší, aby se stal módní návrháři, kteří jsou schopni kombinovat konstrukční talent s technickými znalostmi o obuvi a tašky modelů.

ARSUTORIA je předním světovým škola pro módní školení, zaměřené na obuv a tašky vzor tvorby a designu. Jedinečnost ARSUTORIA kurzů je dána jeho učitelů, vysoce specializovaných odborníků designérů a tvůrců vzorů, s dlouholetými zkušenostmi v oblasti obuvi a její ARSUTORIA metoda, která umožňuje studentům snadno naučit a rychle ty nejlepší techniky, aby si uvědomit, boty a tašky modely a prototypy.

ARSUTORIA Institute také zahrnuje koleje pro studenty a vzorkovna: jediný designový školu v centru Milána, italského hlavního města módy, který je schopen realizovat boty protoypes zcela in-house.

DĚJINY

Arsutoria

Adriano Lunati ARSSUTORIA

Ars Sutoria škola pořádá kurzy v oblasti bot a kabelek od roku 1947. V té době kurzy byly organizovány jen v Itálii a byly určeny k výcviku obuv modeláři z továren nacházejících se v oblasti Milána. V roce 1965 se škola přestěhovala tříd, do budovy, kde se stále organizovat naše kurzy.

Adriano Lunati se narodil 27. dubna 1924 v Castel San Pietro di Camino v Piemontu. Jeho otec se rozhodl švec, aby ho studovat na škole Salesiánské, kde získal diplom učení obchod obuvnickou. Na konci druhé světové války působil v jedné z obuvnických továren v Casale jako frézy, až v roce 1948, on se setkal s Giuseppe Muggiani, zakladatel redakční skupiny Ars Sutoria a školy, a přestěhoval se do Milána jako učitel. Poté se vyučil generace a generace nyní renomovaného tvůrce vzoru a 53 let navrhl a vytvořil nevyčíslitelné množství bot.

kurzů zaměřených

Kurzy v Miláně

Třídy v Miláně jsou stále naším nejdůležitějším aktivitou.

Profil a zázemí studentů se změnily v průběhu let: držíme na tréninkových tvůrci vzorů a technické vývojáři, ale nyní náznakový část našich studentů mají design pozadí a některé z nich - obvykle druhý nebo třetí generaci podnikatelů - mají obchodní administrativa stupňů ,

Důvody pro výběr naše kurzy jsou následující:

 • Stále jsme se zaměřili na technickém vývoji obuvi a tašek, které je základním zázemí pro ty, kteří pracují v těchto oblastech
 • Předměty jsou krátkodobé (maximálně 15 týdnů), plná časově náročné
 • Prostředí je mezinárodní a Mluví se anglicky
 • Studenti nepotřebují konkrétní podklady navštěvovat kurzy, i když kurzy jsou magisterské úrovni
 • V současné době máme studenty přicházející z Itálie, Spojených státech, Německu, Španělsku, Hongkongu a Číny, Indie ...

Zahraniční kurzy

Za posledních 5 let jsme vyvinuli výcvikové kurzy v různých zemích, většinou s podporou místních institucí. V současné době pořádáme kurzy in:

 • Boston a New York ve Spojených státech
 • Leon v Mexiku
 • ČÍNA
 • Indie
 • Thajsko
 • Japonsko
 • Singapore
 • Kolumbie

V domě tréninku

Během těchto posledních pěti letech jsme také organizovány v domě tříd pro mezinárodně renomovaných firem, jako je Bati, Nine West, hnědé boty, Timberland, Deckers, Nike, New Balance, Aldo, LVMH. V domě jsou třídy plně přizpůsobit a byly vyvinuty společně se zákazníky.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Arsutoria School

Hlavním cílem Bag Collection designu čtyři týdny kurzu je ponořit účastníky procesu tvůrčího rozvoje kolekci tašek. Kurz je zaměřen na studenty absolvoval v módních škol, ... [+]

Hlavním cílem Sáček kolekce Design čtyři týdny kurz je ponořit účastníky procesu tvůrčího rozvoje kolekci tašek. Kurz je zaměřen na studenty absolvoval v módních škol, odborníků již pracujících v oblasti pytlů (a to jak v sáčku značky nebo maloobchodníků) a do profilů z různých prostředí, kteří mají v úmyslu, aby prozkoumala možnost věnovat se kariéře v sáčku průmyslu.

První část kurzu je věnována ruce skicování a digitální výkres, s cílem poskytnout studentům základní nástroje pro návrh a sběru kabelka. To je více než kdy jindy důležité vyvinout kolekcí, které jsou oba komerčně životaschopné a efektivní z hlediska výroby. Nová kolekce bude mít úspěch, pokud jsou nové módní trendy jsou interpretovány, vykládat a přizpůsobit konkrétním konkurenčním scénáře a s okem na efektivitu podnikání (investice do zařízení, výrobní náklady). U mladých designérů, kteří se rozhodnou zahájit své vlastní linii, techniků a vzor činitelům, které se cítí, že je třeba lépe pochopit dynamiku trhu, nebo produktové manažery ze strukturovaných společností s tradicí, jejímž cílem kurzu je porozumět vývoji sběrný kabelka proces, při identifikaci přesné cílové skupiny, soulad mezi dodávky výrobku a distribuční kanál, do správné polohy cen a vhodnou volbou výrobních procesů a dodávky materiálu.... [-]

Itálie Milan
Kontaktuj školu
Angličtina,Italština
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině