Berlitz Roma

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fascinující příběh Berlitzovy jazykové školy začíná v roce 1878 ve státě Rhode Island (USA) z inovativní revoluční myšlenky svého zakladatele Maximiliana D. Berlitze . Během pouhých deseti let se rozšiřuje do Evropy a také do první etapy následného rozvoje na italském území. Mezi jeho nejprestižnějšími učiteli si pamatujeme skvělého spisovatele Jamese Joyce , který vyučoval přímo v kanceláři v Terstu; Mezi jeho studenty si pamatujeme velkého spisovatele.

Celosvětová expanze

První polovina 50. let viděla otevření mnoha kanceláří po celém světě a v desetiletí 60. let se škola Berlitz začala učit také v Asii, kde se stala více než stovkou škol! Mezi jeho nejprestižnějšími učiteli si pamatujeme skvělého spisovatele Jamese Joyce, který byl přidělen italské pobočce Terstu.

Total Immersion®

Díky své jedinečné metodě vyhrál společnost Total Immersion® v roce 1964 cenu "E", kterou koncipoval prezident Kennedy za účelem podpory vývozu služeb. Je to první jazyková škola.

Inovační metody výuky jazyků

  • V roce 1970 společnost Berlitz zavedla používání multimédií, jako jsou audio pásky, usnadňující a zefektivnění výuky jazyků.
  • V roce 1996 jsou děti zahrnuty do studijních programů Berlitz: je vytvořena specifická metoda, která je integrována s tvůrčími činnostmi, jako je zpěv, kresba a hraní, která usnadňuje učení se dětí.
  • V roce 2004 se stoupajícím rozšířením internetových a webových zdrojů vytvářejí on-line kurzy.

Místa

Řím

Adresa, 1. řádek
Berlitz Roma Prati,
Via Fabio Massimo, 95

00192 Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Berlitz Roma Tuscolana,
Via Tuscolana, 713

00174 Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Berlitz Roma Eur,
Viale Pasteur, 77

00144 Řím, Lazio, Itálie