Přečtěte si oficiální popis

Fascinující příběh Berlitzovy jazykové školy začíná v roce 1878 ve státě Rhode Island (USA) z inovativní revoluční myšlenky svého zakladatele Maximiliana D. Berlitze . Během pouhých deseti let se rozšiřuje do Evropy a také do první etapy následného rozvoje na italském území. Mezi jeho nejprestižnějšími učiteli si pamatujeme skvělého spisovatele Jamese Joyce , který vyučoval přímo v kanceláři v Terstu; Mezi jeho studenty si pamatujeme velkého spisovatele.

Celosvětová expanze

První polovina 50. let viděla otevření mnoha kanceláří po celém světě a v desetiletí 60. let se škola Berlitz začala učit také v Asii, kde se stala více než stovkou škol! Mezi jeho nejprestižnějšími učiteli si pamatujeme skvělého spisovatele Jamese Joyce, který byl přidělen italské pobočce Terstu.

Total Immersion®

Díky své jedinečné metodě vyhrál společnost Total Immersion® v roce 1964 cenu "E", kterou koncipoval prezident Kennedy za účelem podpory vývozu služeb. Je to první jazyková škola.

Inovační metody výuky jazyků

  • V roce 1970 společnost Berlitz zavedla používání multimédií, jako jsou audio pásky, usnadňující a zefektivnění výuky jazyků.
  • V roce 1996 jsou děti zahrnuty do studijních programů Berlitz: je vytvořena specifická metoda, která je integrována s tvůrčími činnostmi, jako je zpěv, kresba a hraní, která usnadňuje učení se dětí.
  • V roce 2004 se stoupajícím rozšířením internetových a webových zdrojů vytvářejí on-line kurzy.
Programy se vyučují na:
Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Berlitz Roma

Program Express je intenzivní individuální kurz, který vám umožní naučit nebo zlepšit jazyk za pouhé tři týdny. Budete mít vždy záruku Berlitz® metody, kvalifikovaných uč ... [+]

Program Express je intenzivní individuální kurz, který vám umožní naučit nebo zlepšit jazyk za pouhé tři týdny. Budete mít vždy záruku Berlitz® metody, kvalifikovaných učitelů mateřského jazyka a vysoce kvalitní služby.

Lekce budou naplánovány podle vaší dostupnosti: intenzivní přístup usnadňuje učení a maximalizuje výsledky.

VýhodyRychlé a efektivní jazykové vzdělávání pomocí metody Berlitz®Využijte kvalifikované učitele mateřského jazykaK dispozici pro všechny jazykové úrovně a pro všechny jazykyMaximální flexibilita programováníDokončení úrovně Berlitz

Jednou z nejúčinnějších metod učení jazyka je totální ponoření. Během výuky mluví student v novém jazyce minimálně 50% času.... [-]

Itálie Rome
Říjen 2019
Italština
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Berlitz Roma

Učte se anglicky, francouzsky, německy, španělsky, italsky nebo jakýkoli jiný jazyk v příjemném prostředí s dalšími účastníky a proslulou Berlitzovou metodou. Kurzy v mal ... [+]

Učte se anglicky, francouzsky, německy, španělsky, italsky nebo jakýkoli jiný jazyk v příjemném prostředí s dalšími účastníky a proslulou Berlitzovou metodou. Kurzy v malých skupinách Berlitz spojují výhody individuálních a skupinových kurzů.

Polo-soukromé kurzy se skládají z 2-4 účastníků se stejnou jazykovou úrovní a stejným vzdělávacím cílem. Počet vyučovacích hodin je úměrný počtu účastníků a předem dohodnutý časový plán výuky.

Kurz je k dispozici pro všechny jazykové úrovně.

VýhodyRychlé a efektivní učení s garantem metody BerlitzProfesionální a zkušení učitelé mateřského jazykaZaměřte se na konverzaci: gramatika se také učí nepřímoProgresivní obohacení slovní zásobyNízká cena... [-]
Itálie Rome
Říjen 2019
Italština
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině