Ca' Foscari University of Venice

Úvod

Read the Official Description

O Ca 'Foscari

Původně založená jako první obchodní škola v Itálii v roce 1868, Ca 'Foscari University v Benátkách je nyní multidisciplinární institucí nabízející širokou škálu studijních programů v oboru ekonomie a řízení, cizích jazyků, humanitních oborů a věd a stala se jednou z špičkových vysokých škol. Ca 'Foscari má studentskou instituci 20 000 studentů a 4 000 studentů a každoročně hostí více než 1000 zahraničních studentů.

Díky své poloze v benátském historickém centru úctyhodné univerzity poskytuje univerzita jedinečnou a obohacující příležitost studovat a provádět výzkum v jednom z nejkrásnějších měst na světě, což představuje kontext, ve kterém se spojují kulturní tradice a intelektuální inovace.

S pověstí excelence ve výzkumu získala v uplynulých letech více dotovaných grantů Marie Curie než kterákoli jiná italská instituce. V roce 2018 je QaS Foscari jednou z nejlepších světových univerzit pro moderní jazyky, v top 200 pro ekonomiku

Univerzita rovněž podporuje bohaté studijní zkušenosti prostřednictvím poskytování celé řady studentských služeb a různých sportovních aktivit a studentských sdružení.

Umístění

Univerzita Ca 'Foscari se nachází ve světoznámém městě Benátky, jedinečném městském centru, které se nachází v laguně na severovýchodním pobřeží Itálie, které je přímo napojeno na Jaderské moře.

Benátky jsou město v severovýchodní části Itálie a hlavním městem regionu Veneto. Je postavena na souostroví nacházejícím se v mělké laguně, která zahrnuje více než 100 ostrovů spojených lávkami. Vzhledem k tomu, že kanály mají místo silnic, lidé se pohybují po městě pěšky a lodí. Ve skutečnosti je Benátky evropským největším moderním městským městem bez automobilů.

Město je charakterizováno množstvím ohromující historické architektury a umění, protože historická Benátská republika byla prosperujícím obchodním přístavem a velkou námořní silou během středověku a renesance, takže některá místa města jsou zařazena na Seznam světového dědictví UNESCO .

Vedle barevné minulosti má však Benátky stejný zážitek, protože je i nadále centrem současného umění a kultury.

Život v historickém centru Benátek znamená bydlení životního prostředí. Kvůli potřebě chodit na většinu míst se městská veřejná prostranství stává společenskými uzly. Ve skutečnosti je jedním z nejvíce očekávaných okamžiků v den benátského studenta tzv. Aperitivo in campo nebo venkovní aperitiv: Odpoledne až do pozdního večera se oblasti jako Campo Santa Margherita a Erbarìa v Rialtu změní na místa konání kde se lidé shromažďují, aby si povídali a poslouchali hudbu, zatímco pijí spritz a jesli cicchetti - tradiční místní aperitiv a občerstvení, které Benátsko slavilo.

Studijní zkušenosti

Studijní nabídka Ca 'Foscari University v Benátkách je rozdělena do 8 oddělení zodpovědných za výzkum a výuku bakalářských a magisterských, 3 škol a prestižní Collegio Internazionale (mezinárodní vysoká škola). Mezi těmito třemi dalšími strukturami patří:

· Ca 'Foscari Graduate School, která koordinuje výzkumné doktoráty (PhDs);

· Škola Ca 'Foscari Challenge, která organizuje programy odborného magisterského studia (1. a 2. stupeň) a další příležitosti pro výkonné vzdělávání;

· Škola pro mezinárodní vzdělávání Ca 'Foscari, která podporuje intenzivní letní a podzimní kurzy, orientační programy, programy založené na základních ročnících a další mimoškolní aktivity pro italské a zahraniční studenty.

Věnovala studentům stimulační, konkurenceschopné a špičkové vzdělání. Ca 'Foscari vytvořila rozsáhlou akademickou síť partnerských univerzit, která se rozprostírá po celém světě a v důsledku toho nabízí řadu společných a dvojitých bakalářských a magisterských titulů a má více než 700 aktivních mezinárodních dohod o výměně. Jako důsledek univerzitního odhodlání podporovat mezinárodní akademickou komunitu nabízí Ca 'Foscari také významný počet studijních programů, které se vyučují v angličtině.

Bakalářské studium v:

· Digitální správa

· Filozofie, mezinárodní a ekonomická studia

· Obchodní administrativa (Kurikulum pro správu podnikání a řízení)

· Ekonomika a podnikání (ekonomika, trhy a finanční osnovy)

Magisterské studijní programy:

· Globální rozvoj a podnikání

· Ochrana přírody a technologie pro kulturní dědictví

· Srovnávací mezinárodní vztahy (Mezinárodní a mezikulturní studijní plány)

· Počítačová věda

· Ekonomika a finance (Ekonomika - Kurikulum QEM / Finance curriculum)

· Environmentální vědy (učebnice globální změny životního prostředí)

· Evropský, americký a postkoloniální jazyk a literatura (Kurikulum amerických studií / Kurikulum angličtiny)

· Řízení

· Jazykové vědy (výuka jazykových věd)

· Věda a technologie bio a nanomateriálů;

· Udržitelná chemie a technologie (životní prostředí, učební plán udržitelné chemie a technologie)

Chcete-li získat přehled o všech studijních programech (vyučovaných jak v italštině, tak v angličtině), navštivte tuto stránku

Studentská zařízení a služby

Ca 'Foscari je hlavní areál se nachází v srdci historického centra Benátek, ale má také další areály na pevnině. Studenti nabízejí použití 6 knihoven, školy pro mezinárodní vzdělávání, postgraduální školu Challenge a jazykové studijní středisko. Má také výstavní prostory, divadlo, sportovní centrum a jídelny.

Ca 'Foscari pomáhá studentům během celé kariéry univerzity nabízet řadu půjček, grantů a stipendií prostřednictvím svého úřadu pro finanční pomoc. Podpora na míru je k dispozici mezinárodním studentům, studentům a studentům se zdravotním postižením.

Mezinárodní uvítací jednotka nabízí širokou škálu služeb pro mezinárodní příjemce, jako je vedení a pomoc při přijímacích postupech, uznávání akademických kvalifikací, procesu podávání žádostí o víza, povolení k pobytu, služeb pro studenty, zdravotních problémů a dopravy.

Stipendia

Za účelem posílení přítomnosti zahraničních studentů a obohacení své globální komunity Ca 'Foscari nabízí finančním pomocníkům talentovaným zahraničním finančníkům dvě formy:

• osvobození od poplatků za školné - úplné osvobození od placení školného a poplatků

• jednorázové stipendia ve výši 5000 EUR / každý

Další informace naleznete na webové stránce

Ubytování:

Kancelář bydlení Ca 'Foscari je služba pro italské i zahraniční studenty, výzkumné pracovníky, profesory a administrativní pracovníky přijíždějící ke studiu nebo práci ve společnosti Ca' Foscari. Poskytuje užitečné informace a kontakty, aby našel vhodné a pohodlné ubytování v Benátkách av blízkém okolí.

Další informace naleznete na webové stránce .

Uvítací jednotka

Uvítací jednotka nabízí širokou škálu služeb určených zahraničním studentům a fakultám, jako je poradenství / informace o pomoci při uznávání akademických kvalifikací, postup při podávání žádostí o víza a postupy při zápisu. Poskytuje také obecné informace týkající se studentských služeb univerzity, finanční pomoci, bydlení, zdravotních služeb a dopravy.

Další informace naleznete na webové stránce .

Jazykové centrum

Centrum nabízí kurzy cizích jazyků v angličtině, francouzštině, ruštině, španělštině a němčině na různých úrovních.

Jídelny

Univerzita má jídelny na mnoha místech, a to jak v historickém centru Benátek, tak i na pevninských kampusech v Mestre, Marghera a Trevisu.

Příležitosti k mobilitě

Díky více než 650 dohodám o spolupráci mezi mezinárodními univerzitami a Ca 'Foscari můžete strávit nějaký čas studiem v zahraničí ve více než 70 zemích po celém světě . Mezinárodní úřad podporuje odchozí mobilitu studentů Ca 'Foscari tím, že se účastní předních mezinárodních programů mobility, rozvíjí vztahy s zahraničními hostitelskými univerzitami a firmami a poskytuje pobídky pro účast všech členů univerzitní komunity.

Další informace naleznete na webové stránce

Podpora kariéry

Kariérní úřad organizuje stáže a stáže i v Itálii i v zahraničí, také vede kariérové ​​veletrhy, náborové práce a workshopy, které pomáhají současným studentům a novým absolventům získat odborné dovednosti, které potřebují k tomu, aby byli konkurenceschopní na trhu práce.

Další informace naleznete na webové stránce .

Den kariéry

Den kariéry je celodenní událost věnovaná náboru, během níž se studenti a noví absolventi mohou setkat s manažery zúčastněných společností a seznámit se s pracovním světem. Studenti mohou navštívit stánky firem, distribuovat své životopisy, účastnit se rozhovorů a získat informace o odborných příležitostech a možnostech kariéry, které jim jsou otevřeny. Den kariéry zahrnuje také řadu workshopů, seminářů a firemních prezentací.

Studentský život

Jen málo dalších univerzit nabízí možnost studovat a provádět výzkum v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Na Ca 'Foscari se kulturní tradice a intelektuální inovace mohou spojit.

Studium na Ca 'Foscari poskytuje příležitost studovat a žít ve velmi jedinečném městě, kde se můžete procházet po celé hodiny a dokonce si užívat ztracení, mít Spritz na jednom z krásných náměstí Benátky, navštívit světově proslulé muzea a výstavy, cestovat lodí přes menší ostrovy laguny, vychutnejte si pláže Lido a ochutnejte lahodné pokrmy.

Univerzita také organizuje spoustu kulturních akcí, které přinášejí studenty a spolupracovníky ve městě, které není jako jiné, místo, kde se minulost setkává s inovací a vaše touha po znalostech je stimulována četnými iniciativami. Život v Benátkách je živé umění, architektura, vývoj, výzkum, pozornost k životnímu prostředí a objevování starověkých tradic a různých kultur.

Navíc Ca 'Foscari zaručuje studentům bohaté zkušenosti se studiem tím, že poskytuje široké spektrum sportovních aktivit a studentských sdružení:

· Studentská síť Erasmus (ESN) - S více než 12 000 členy ze 36 zemí podporuje Studentská síť Erasmus a podporuje mezinárodní síť tím, že poskytuje studentům příležitosti pro kulturní porozumění a samostatný rozvoj podle zásady studentů, kteří studentům pomáhají.

· Univerzitní sportovní centrum (CUS) - CUS nabízí studentům možnost zúčastnit se široké škály sportů díky svým zařízením v historickém centru Benátek.

· Radio Ca 'Foscari - vytvořené studenty Ca' Foscari, univerzitní online rozhlasová stanice je nesmírně populární komunikační prostředek. Zajímavé studenty se mohou podílet na své činnosti na základě svých individuálních dovedností a zkušeností.

· Univerzitní sbor a orchestr - Za více než dvacet pět let sbor a orchestr Ca 'Foscari nabízí studentům příležitost prozkoumat a podporovat svou lásku k hudbě. Skupinové repertoáry se mění od roku k roku a pohybují se od středověku po současné.

· Univerzitní divadelní centrum Shylock (CUT) - Shylock je kulturní sdružení zaměřené na podporu technicko-umělecké inovace v oblasti divadelního představení. Organizuje školení a experimentální workshopy, hostí hostující produkce a přehlídky a provádí výzkumné a výrobní projekty.

Kontakty

· E-mailová adresa recruiting@unive.it

· Facebook

· Twitter

· Instagram - studentský život v Benátkách

· Instagram - Ca 'Foscari Oficiální stránka

· LinkedIn

· YouTube

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy » Vidět MSc » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Ca 'Foscari mezinárodní vysoká škola

Campus forma Denní studium 2 - 3  October 2019 Itálie Venice

Ca 'Foscari International College je vysokoškolská vysoká škola, která je financována Ministerstvem školství, vysokých škol a výzkumu (MIUR), aby poskytla talentovaným vysokoškolským studentům se specializovaným vzděláním. Spolu s standardními kurzy nabízenými v rámci svého studijního programu se studenti zabývají širokou škálou kulturních aktivit a interdisciplinárních přednášek a workshopů zaměřených na poskytování teoretických znalostí a specifických odborných znalostí. [+]

Pokud jste zapsáni v Ca 'Foscari International College, žijete na ostrově San Servolo, mezinárodním obytném kampusu, který se nachází v benátské laguně. Dvě hlavní přednosti vysoké školy jsou její mezinárodní vyhlídky a multidisciplinární přístup.

Spolu s standardními kurzy nabízenými v rámci svého studijního programu se studenti zabývají širokou škálou kulturních aktivit a interdisciplinárních přednášek a workshopů zaměřených na poskytování teoretických znalostí a specifických odborných znalostí. Kulturní program akademie je v angličtině a studenti jsou vyzýváni k tomu, aby přijali mezinárodní vyhlídky nejen z prostředí, v němž žijí, ale také prostřednictvím období studia a stáží prováděných v zahraničí. Díky různorodému kulturnímu a disciplinárnímu zázemí svých studentů i učitelů je Vysoká škola živá komunita a vytváří stimulační prostředí pro vysoce kvalitní studenty, kteří dokáží vyniknout ve studiu a ve výzkumu. Kolegium každoročně vybírá studenty, kteří se přihlásí do prvního ročníku bakalářského nebo postgraduálního studia na univerzitě Ca 'Foscari, a nabízí úspěšným žadatelům částečné nebo úplné snížení jejich poplatků. Studenti, kteří si udržují vysokou úroveň v pravidelných studiích a v kulturním programu, obdrží vysokoškolský diplom. Diplom potvrzuje jejich odborné vzdělání, které je tvořeno množstvím vysoce kvalitních interdisciplinárních aktivit, seminářů a přednášek, které povzbuzují studenty, aby byli zvědaví a přiblížili své studium a pracovní sílu o krok nad sebou a otevřenou myslí.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Dorsoduro 3246
30123 Venice, Veneto, Itálie
Telefonní číslo false

Adresa, 1. řádek Via Sile 41, 31056 Roncade (TV)
31056 Ca' Tron, Veneto, Itálie
Telefonní číslo false