Přečtěte si oficiální popis

DIEFFE : 30 LET ZKUŠENOSTI NA VAŠI STRANĚ

DIEFFE již více než 30 let úspěšně poskytuje vzdělávací programy společnostem a mladým dospělým, kteří hledají zaměstnání, nebo těm, kteří jsou již zaměstnáni, ale chtějí využít nových profesních příležitostí. Jsme certifikát kvality ISO 9001, který je uznán regionem Veneto a italským ministerstvem práce a školství. Certifikace DIEFFE jsou platné v celé Evropě a uznávána celosvětově podle EQF: Evropský kvalifikační rámec.

Naše čísla jsou tím, co nás řadí mezi špičkové evropské školy: více než 2 600 studentů, 60 000 hodin školení, 2 miliony školení na jednoho studenta a 4500 partnerských společností.

Hlavním cílem DIEFFE akademie je učit cizí studenty umění vaření a poskytnout jim znalost autentické "italské cesty". Věříme, že nejlepší způsob, jak se učit kulinářské umění, je studovat v profesionálním prostředí, kde se cvičit s některými z nejlepších kuchařů v podnikání. Pro nás není lepší než praktická.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

DIEFFE Job's Academy

Studenti odborného kurzu v italské kuchyni ... [+]

Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí stát profesionály z italské kuchyně na světě.

Chcete-li se stát profesionálem italské kuchyně, musíte se učit, jak používat hlavní kuchyňské techniky a jak rozpoznat kvalitu autentických italských surovin a produktů. Ale také znamená internalizovat "italskou cestu" jako životní styl, kulturu, která má být vyjádřena skrze nádobí.

Studenti odborného kurzu v italské kuchyni

Seznámí se s nejznámějšími italskými kulinářskými tradicemi a zároveň zlepšují své znalosti o potravinářství, technologiích a metodách zpracování.

Kurz se uskuteční na Akademii DIEFFE ve VERONA (Itálie).... [-]

Itálie Verona
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině