Přečtěte si oficiální popis

EUTHECA - Evropská unie akademie divadla a kina, a Akademie vysokoškolského vzdělání v uměních divadla kina se sídlem v Římě. EUTHECA je referenčním bodem v Itálii, pro školení a přípravu herců, kteří chtějí pustit do mezinárodní kariéru díky studijním programu, který také předpokládá výuku přednesu v angličtině pro divadla, kina a pro různé obchody, které činí up na světě zábavy. EUTHECA je také domov pro rezidenta divadelní společnosti a v rámci jedné organizace, má divadla, kde oba národní a mezinárodní produkce najít své místo.

EUTHECA vybírá studenty z celého světa k účasti na svých působících vzdělávacích kurzů, díky didaktického programu na vysoké úrovni, v souladu s hlavními evropskými divadelních a filmových škol.

Eutheca diplomu je dosaženo na konci tříletého Drama kurzu. Studenti, kteří absolvovali program tříletý ziskem může také dosáhnout BA (Hons) v herectví, britský kvalifikace, která je ekvivalentní tříleté italského titulu. Čtvrtý specializace rok začne na akademický rok 2012-2013 v rámci akademie v Římě, který umožní aktéři, aby provedla zvláštní odbornou přípravu v předmětech, jako je ruský školy, kina a filmovou režii.

TŘI ROKY DRAMA KURZ Formální drama školení není nutné pro zápis do tříletém Drama kurzu na EUTHECA akademii, ani je nutné být zapojen v odborném poli. Je však nutné složit zkoušku způsobilosti pro přijetí. Aby mohla být přijat do testu, studenti chtějí účastnit školních vzdělávacích kurzů pro herce v Římě musí platit pro podání nabídek oznámení, které jsou pravidelně publikovány na těchto webových stránkách. Akademický rok začíná v říjnu a končí v polovině července. Program předpokládá povinnou účast od pondělí do pátku v průměru 6 až 8 hodin denně. Ve výjimečných případech, některé kurzy mohou rovněž konat v sobotu a / nebo v neděli, celkem 800 hodin ročně (cílem je, aby studenti dosáhnout umělecké povědomí a technickou způsobilost, aby bylo možné vydat se na profesionální kariéru ve světě divadla nebo kina. Vzdělávací nabídka Akademie je založen na základních metod, recitálů, které si stanovili divadlo 20. století na rozdíl od současného divadla. Ve druhém a třetím ročníku kurzu se studenti budou mít možnost podniku četné zkušenosti na jevišti, a přijít do přímého kontaktu s velkým profesionálním realitě. Kromě základních kursů, studenti mohou zúčastnit workshopů a stáží s významnými mezinárodně uznávaných mistrů, a od druhého roku projde stáže v inscenacích vedle filmových a divadelních profesionálů. Na konci studentů tříletý kurz:

Budou moci dát různé přednesu techniky do praxe, porozumění základní principy improvizace a výzkumu. Na konci třetího roku, budou studenti získali potřebné umělecké povědomí a kompetence pustit se do profesionální divadelní hereckou kariéru. Budou schopni pracovat na výrobních procesech divadlo, analyzuje různé koncepce, zkušební a vývojové fáze. Budou získaly schopnost pracovat ve skupině pod příručce ředitele a bude mít vyzrálé jejich povědomí o pravidlech profesní etiky a role herce i mimo jeviště. Budou schopni pracovat v mezinárodním produkcí a kontextů, díky jejich vzdělávání v italštině a angličtině a vzdělávací nabídky směřující na mezinárodní tržní produkce. Budou také být připraveni na možnosti otěhotnění autonomní divadelní představení, řízení umělecké a organizační aspekty samy o sobě a nabízí platné podporu pro samotnou výrobu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Cílem je dát studentovi úplnější pochopení práce dramatika je nepovažují jen ve scénáři evropského divadelního kontextu, ale jak je uplatňována v současné situaci, a obec ... [+]

Popis "commedie dell'arte, ARTE DELLA COMMEDIA"

Commedia dell'Arte znamená divadlo A nejen to, dramaturgii společenského života a umění znamená povolání, herec disciplínu. Je to druh žijící divadlo, který udržuje vyvíjí, jednající v lidském oboru své doby. V divadle je slovo připojen k akci a herec je ten, kdo jedná.

V současné době je Commedia dell'Arte stále pracuje jako samostatná kategorie, ale zejména je nezbytné v oblasti vzdělávání a chápání divadelní akce v textu autorova pro ty, kteří se starají o divadle.

Šest měsíců v zahraničí na EUTHECA je pro každého, kdo chce prohloubit v teorii a praxi, zkoumání úzké spojení mezi Commedia dell 'Arte a evropské dramaturgie. ... [-]

Itálie Řím
Říjen 2020
Italština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Vzdělávací program se týká nejdůležitějších metod divadla na "900 a moderní. ... [+]

PREZENTACE

Vzdělávací program se týká nejdůležitějších metod divadla na "900 a moderní. Kromě základních předmětů jsou plánovány:

stáže a mimoškolních workshopů s mezinárodně uznávaných mistrů.

Pokud žádáte o tomto kurzu, může být také máte zájem o náš Úvod do Drama School a Audition Technika krátkých kurzů.

1st půl roku

CÍLE:

znát základní principy způsobu ruské školy a jejích metodologických vývojem v Evropě. naučit metodik divadelní, aby bylo možné traslate literární text na malebné textu. naučit se techniky zkoumání a objevit své vlastní emocionální a expresivní divadelní potenciálu v akci, a to zejména v non-verbální úrovni. znát hlavní postavy Commedia dell'Arte. rozvíjet narativní plátno technikou improvizace. naučit se základy historického šermu, scénického boje (s a bez zbraní) a ve službě akrobacie komické kontrastu. naučit se základní principy profesní etiky skupiny a jednotlivce. naučit se základy vokální a artikulační. rozvíjet intonace, rytmický smysl a poslechu. ... [-]
Itálie Řím
Říjen 2020
Angličtina,Italština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině