European Cultural Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cílem European Cultural Academy je posílit znalosti a rozvinout vaši kariéru v oblasti umění, architektury a kreativního průmyslu.

Již více než deset let pomáháme kreativním komunitám, aby zviditelnili, vytvářeli spojení a trvale ovlivňovali jejich kariéru. V našich kurzech sdílíme naše poznatky jako organizátory mezinárodních výstav a Biennale Pavilions, Výtvarný týden umění, Ceny za design a architekturu, stejně jako sympozií, konferencí a pobytů.

Naše fakulta zahrnuje umělce, designéry, kurátory, galleristy, architekty a učence, kteří vám pomohou vybudovat potřebné dovednosti a umožnit vám procházet neprůhledným a velmi konkurenčním průmyslem.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Náš přístup

European Cultural Academy zdůrazňuje praktická řešení. Dostanete se za scénáři bienále a naučíte se spolupracovat s vládami, umělci, nadacemi a sponzory. Na konci kurzu vytvoříte skutečný projekt (např. Výstavní projekt, umělecká díla, publikace, událost apod.), Které mohou být přidány do vašeho portfolia / životopisu a budete mít možnost jej předložit veřejnosti.

Významní profesoři v příbuzných oborech zajišťují solidní akademickou součást a umožní vám získat širší perspektivu.

Kdo může požádat

Naši účastníci pocházejí ze všech oblastí a kurz je otevřen všem, kdo se zajímají o umění a architekturu. Pokud jste vysokoškolský zástupce a chcete uspořádat program pro své studenty, můžeme je přizpůsobit vašim potřebám.

Jednotliví žadatelé jsou vítáni k podání žádosti o určité termíny, neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

Doba trvání je od 1 do 2 týdnů. Akademie probíhá po celý rok, ačkoli nejoptimálnější období bude během Biennale (květen-listopad).

Umístění

Benátky, Itálie. Máme čtyři historické paláce v centru Benátky, kde pořádáme výstavy a poskytujeme studentům jedinečný zážitek ze zákulisí.

Místa

Benátky

Adresa, 1. řádek
S. Marco, 4013, 30124 Venice, Italy
30124 Benátky, Veneto, Itálie