European University of Rome

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní univerzita založená na velké tradici lidských hodnot, zapojená do vedoucích budoucích generací a profesionálů. Skvělá volba pro etické i kulturní vzdělávání.112023_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Kdo jsme

Italská univerzita

European University of Rome (EUR) je soukromá , právně uznávaná univerzita, která vydává akademické kvalifikace s právní hodnotou. EUR nabízí bakalářské studium v oboru ekonomie a řízení podniku (L-18), psychologické vědy a techniky (L-24) a cestovní ruch a obhospodařování pozemků (L-15); Magisterský titul v oboru ekonomie a inovace (LM-56) a psychologie (LM-51); Bakalářský magisterský studijní program Právo (LMG-01) a Věda primárního vzdělávání (LM-85 bis). Dále nabízí Ph.D. a kurzy dalšího vzdělávání a specializace.

křesťan

European University of Rome , založená v roce 2004 náboženským sborem Kristových legionářů , je součástí velké tradice katolické církve a mezinárodní sítě univerzit.

Kde je student středem inovačního vzdělávacího projektu

Roky věnované vysokoškolskému vzdělávání představují vzrušující a rozhodující okamžik života: European University of Rome vede mladé lidi tak, aby jejich volba na vysoké škole byla pečlivě zvážena podle jejich postojů a aspirací; tímto způsobem jsou osobnosti každého studenta osobně oceňovány, což zaručuje jejich přístup k širokému spektru znalostí a zároveň snižuje riziko problematických cest.

Projekt European University of Rome se nachází na moderně organizovaném kampusu a vychází z ústředního postavení studenta . Kurzy nabízené European University of Rome se vyznačují participační metodou, která umožňuje studentům navázat přímý vztah s profesory podle ducha autentické akademické obce. Tyto kurzy se vyznačují vysokou úrovní výuky a efektivní výukou .

Kurikulární nabídka různých studijních programů zahrnuje aktivity společenské odpovědnosti a rozvoje osobních dovedností s cílem podpořit osobní růst, autonomii a pozitivní konfrontaci a angažovanost vůči ostatním.

Více příležitostí k dokončení akademického vzdělávání s obdobími studia v zahraničí umožňuje studentům zdokonalit své jazykové dovednosti , rozšířit svůj kulturní horizont a žít důležité zkušenosti pro lidský a profesní růst.

European University of Rome také doprovází absolventy v přístupu do světa práce , nabízí stáže a stáže, spolu s přípravnými kurzy pro pohovor, kvalifikační zkoušky pro výkon povolání a státní zkoušky.

Ve službách nového globálního rozvoje společnosti

European University of Rome připravuje seriózní a schopné odborníky, vychovává lidi s pevným systémem hodnot , vědomi si jejich role ve společnosti, kteří budou mít na starosti budování společného dobra a prosazování důstojnosti osoby.

Università Europea di Roma : Trénujeme lidi, připravujeme profesionály.

Místa

Řím

Adresa, 1. řádek
Via degli Aldobrandeschi, 190
00163 Řím, Lazio, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium