Eurotech Flight School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cílem Eurotech Flight School je získání licence na soukromou vrtulník (PPL (H)) v souladu s JAR-FCL. Licence umožňuje studentovi jednat jako soukromý pilot na jednomotorovém vrtulníku v nekomerčních letech.

Letový výcvik

Jak je očekáváno od JAR-FCL 2.125, pro dosažení PPL (H) se vyžaduje alespoň 45 hodin letu, z nichž 29 je dvojí kontrola a druhé jako sólista. Hodiny budou rezervovány 1 nebo 2 dny předem, s možností letů v průběhu prázdnin. Povolení kruhu CPL (H), které následuje po PPL (H), zahrnuje 35 hodin letu s instruktorem a vyhrazenými třídami. Vrtulníky používané pro výcvik: Robinson R22 Beta / Beta II Lety 7 dní ze 7 včetně svátků.

Kurz teorie

Kurz se skládá z přibližně 100 hodin teorie, rozložených v následujících oblastech: letecké právo; všeobecné znalosti, výkonnost a plánování letadel, výkonnost lidí a jejich omezení; meteorologie, navigace, provozní postupy, principy letu. Organizace poskytne každému studentovi veškeré potřebné knihy pro daný kurz.

Frekvence a trvání

Uspořádání podle potřeb účastníků. Obecně 2/3 hodin jeden večer v týdnu. Konkrétní lekce na konci programu pro přípravu kvízů. K dispozici jsou také zkušební lety 20 minut.

Moderní a efektivní společnost

Eurotech byl založen v roce 1995 Roberto Grazioli, pilot a technik helikoptér známý a oceňovaný všude po Itálii av zahraničí. Eurotech začal jako společnost vybavená servisem vrtulníků JAR 145 (dnes je součástí 145). Kvůli rychlé expanzi v roce 1998 se společnost Eurotech přestěhovala do Caiolo v Lombardii (provincie Sondrio) v nové budově postavené speciálně pro potřeby moderní firmy údržby vrtulníků. Základna má nyní celkem 2 000 m2 kanceláří a hangáru, pozemek pro přelepení vrtulníků o rozloze přes 5000 m2 se závodu na dodávku leteckého benzínu a kerosenu a zaměstnává více než 30 odborníků a techniků.

Místa

Caiolo

Adresa, 1. řádek
Via Valeriana, 8, Caiolo, Sondrio
23010 Caiolo, Lombardie, Itálie