Přečtěte si oficiální popis

Cílem Eurotech Flight School je získání licence na soukromou vrtulník (PPL (H)) v souladu s JAR-FCL. Licence umožňuje studentovi jednat jako soukromý pilot na jednomotorovém vrtulníku v nekomerčních letech.

Letový výcvik

Jak je očekáváno od JAR-FCL 2.125, pro dosažení PPL (H) se vyžaduje alespoň 45 hodin letu, z nichž 29 je dvojí kontrola a druhé jako sólista. Hodiny budou rezervovány 1 nebo 2 dny předem, s možností letů v průběhu prázdnin. Povolení kruhu CPL (H), které následuje po PPL (H), zahrnuje 35 hodin letu s instruktorem a vyhrazenými třídami. Vrtulníky používané pro výcvik: Robinson R22 Beta / Beta II Lety 7 dní ze 7 včetně svátků.

Kurz teorie

Kurz se skládá z přibližně 100 hodin teorie, rozložených v následujících oblastech: letecké právo; všeobecné znalosti, výkonnost a plánování letadel, výkonnost lidí a jejich omezení; meteorologie, navigace, provozní postupy, principy letu. Organizace poskytne každému studentovi veškeré potřebné knihy pro daný kurz.

Frekvence a trvání

Uspořádání podle potřeb účastníků. Obecně 2/3 hodin jeden večer v týdnu. Konkrétní lekce na konci programu pro přípravu kvízů. K dispozici jsou také zkušební lety 20 minut.

Moderní a efektivní společnost

Eurotech byl založen v roce 1995 Roberto Grazioli, pilot a technik helikoptér známý a oceňovaný všude po Itálii av zahraničí. Eurotech začal jako společnost vybavená servisem vrtulníků JAR 145 (dnes je součástí 145). Kvůli rychlé expanzi v roce 1998 se společnost Eurotech přestěhovala do Caiolo v Lombardii (provincie Sondrio) v nové budově postavené speciálně pro potřeby moderní firmy údržby vrtulníků. Základna má nyní celkem 2 000 m2 kanceláří a hangáru, pozemek pro přelepení vrtulníků o rozloze přes 5000 m2 se závodu na dodávku leteckého benzínu a kerosenu a zaměstnává více než 30 odborníků a techniků.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Eurotech Flight School

S tímto kurzem budete moci létat podle předpisů instruktážního letu na certifikovaných vrtulnících. ... [+]

Výsady

S tímto kurzem budete moci létat podle předpisů instruktážního letu na certifikovaných vrtulnících.

Předpoklady

K tomuto hodnocení se může zúčastnit soukromý pilot, který je držitelem nočního hodnocení s nejméně 50 hodinami běhu na zemi nebo pilot, který absolvuje školení pro modulární kurz CPL, integrovaný kurz ATPL nebo pilot, který již vlastní licenci CPL.

Teoretický kurz

Teoretický kurz je stejný jako kurz ATPL pro konkrétní předměty, s dispenzací pro hodiny hodiny. Je však vhodné, aby piloty s licencí PPL nebo ti, kteří absolvovali kurz CPL nebo APTL více než 5 let, opakovali všechny lekce teorie ATPL, aby byli lépe připraveni (bez dalších nákladů).... [-]

Itálie Caiolo
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eurotech Flight School

Kurz letových instruktorů vás provede kvalifikací, která má nárok na výcvik studentů pro pilotní výcvik a typovou kvalifikaci na jednomístném letadle. ... [+]

Výsady

Kurz letových instruktorů vás provede kvalifikací, která opravňuje k výcviku studentů pro PPL a pro typové hodnocení letadel jednoho motoru. Letový instruktor může vlak Cpl Student Pilots poté, co absolvoval 200 tréninkových hodin, a může také instruovat instruktora instruktora poté, co absolvovali 500 tréninkových hodin.

Instruktážní instruktor pro výcvik může absolvovat výcvik pro část modulárních kurzů Ifr, integrované kurzy a pro rozšíření na vícemotorový vrtulník, pokud má tři náležitosti.

Typový instruktor může vycvičit pro kurzy typového hodnocení na mě vrtulníky.

Předpoklady

Pro letové instruktory Kandidáti: držitelé Cpl musí mít 250 letových hodin vrtulníku, z toho 100 hodin jako Pic; Ppl držitelé musí mít 200 letových hodin vrtulníku jako pic a také musí absolvovat zkoušku Cpl nebo Atpl Theory.... [-]

Itálie Caiolo
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eurotech Flight School

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. Inte ... [+]

Výsady

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. Integrovaný kurz umožňuje studentovi vstoupit přímo do profesionálního světa vrtulníků bez jakýchkoliv předpokladů pro letectví.

Předpoklady

K získání leteckých licencí nesmí být v rejstříku trestů ani v trestním řízení.

Chcete-li požádat o kurz CPL, musíte prokázat základní znalosti z matematiky a fyziky a dobré znalosti jazyka, který bude zkoušen přihláškou před zápisem.

I když lékařská prohlídka (certifikace třídy 1) není vyžadována zákonem, abychom mohli začít kurz, důrazně doporučujeme, abyste ji provedli. Můžete bezplatně kontaktovat plánovací kancelář naší Akademie, aby si rezervoval lékařskou službu, která musí být přijata v Aeromedical Centre (viz stránka Všeobecné informace). Musíte být nejméně 18 let, abyste provedli závěrečný test dovedností.... [-]

Itálie Caiolo
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eurotech Flight School

Pomocí licence Private Pilot budete moci pilotovat helikoptéry pro cestovní ruch. ... [+]

Výsady

Pomocí licence Private Pilot budete moci pilotovat helikoptéry pro cestovní ruch.

Předpoklady

K získání leteckých licencí nemusíte mít v rejstříku trestů ani v trestním řízení.

I když lékařská prohlídka (certifikace 2 °) není vyžadována zákonem k zahájení kurzu, důrazně doporučujeme našim studentům, aby je provedli: platnost je pět let pro piloty mladší 40 let a dva roky pro piloty nad 40 let. může bezplatně kontaktovat plánovací kancelář a rezervovat lékařskou službu, která musí být přijata v Aeromedical Centre (viz stránka Obecné informace).

Je nutné mít 16 let pro první sólový let a 17 pro závěrečný praktický test.... [-]

Itálie Caiolo
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
4 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eurotech Flight School

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. ... [+]

Výsady

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. Modulární kurz (krok za krokem) umožňuje získání profesionální licence, která se blíží soukromé licenci. Každý krok může být naplánován v různých obdobích, jako způsob, jak si vytvořit svůj vlastní kurz.

Předpoklady

K získání leteckých licencí nesmí být v rejstříku trestů ani v trestním řízení.

Chcete-li požádat o kurz CPL, musíte prokázat základní znalosti z matematiky a fyziky a dobré znalosti anglického jazyka, který bude testován prostřednictvím vstupní zkoušky před zápisem, licence PPL a 150 hodin minimálního letu.... [-]

Itálie Caiolo
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eurotech Flight School

Tyto kvalifikace vám umožní létat s vícemotorovými turbínovými vrtulníky. Kurz musí být opakován i pro ty, kteří potřebují obnovení typové kvalifikace, která vypršela o v ... [+]

Výsady

Tyto kvalifikace vám umožní létat s vícemotorovými turbínovými vrtulníky. Kurz musí být také opakován pro ty, kteří potřebují obnovení typové kvalifikace, která uplynula o více než 3 roky.

Předpoklady

Tento kurz mohou navštěvovat soukromí a komerční piloti, kteří mají alespoň 70 letových hodin jako pilot ve velitelském nebo studentském pilotě, který absolvuje celý kurz ATPL. Pro prodloužení hodnocení podle IFR je nutné, aby byla dokončena první část kurzu IR nebo již je držitelem IR certifikátu na jiném vrtulníku.

Teoretický kurz

Teoretický kurz organizuje Akademie.

Praktický kurz

Plánovací kancelář pořádá schůzky s instruktory pro rezervaci letových hodin na vyžádání.... [-]

Itálie Caiolo
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině