Fondazione Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lidé Campus jazyková škola pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyky a vytvořit ve stále více globalizovaném světě, cizí jazyk se stal velmi konkurenční nástroj. Škola, dříve známý jako Luca Campus Foundation, v areálu nadace více než deset let věnuje výzkumu a vzdělávání, pokročilý výcvik obchodu, cestovního ruchu a řízení pole univerzity.

učitelé jazyků matka učitelka jazyka areálu školy mají vysoké odborné znalosti a rozsáhlé mezinárodní zkušenosti v této oblasti.

kavárna

Oba přátelský a teplé, ale také těšit na krásné scenérie prostoru na kopcích Lucca, kde studenti a učitelé mohou vychutnat krásný více času odpočinku. Od pondělí do pátku v době od 14.30 hod do 8.30 hod - bod

knihovna

Knihovna má 48 čtení tabulek a Wi-Fi, muzeum má více než 2500 registrovanou kulturní dědictví, tyto knihy obsahují aspekty oblasti historie, literatury, umění, ekonomie, bohaté a rostoucí kolekce obsahu pro některé z odvětví cestovního ruchu domorodých znalostí a publikace.

Studovna: od pondělí do pátku v době od 9.00 hodin do 19.00 bodů

multimediální učebny

Campus jazyková škola má učebny jsou vybaveny moderní didaktickou technikou, ve kterém jsou dvě počítačové učebny a jazykovou laboratoř učebna v Toskánsko je nejvíce inovativní. Od pondělí do pátku v době od 9.00 hodin do 19.00 bodů

provoz

Škola nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do a ze školy a centra města Lucca. Škola má také dostatek parkovacích míst, a velmi snadno použitelný pro osoby se zdravotním postižením.

zůstat

byt

Školy by se měly být sdíleny jako jednoduché nebo dvojité apartmány poskytují studentům dům, byt koupelnu a kuchyň utility, byt v blízkosti centra města Lucca, nebo ve škole.

Cena citace a vidět spoustu

Lucca San Frediano Hotels

Tento hotel se nachází v centru starého města Lucca, vedle hotelu nabízí ubytování v pokojích se samostatným sociálním zařízením (včetně jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové), ale také poskytuje veřejné WC můžete žít s 6-8 individuální velké místnosti, která skupina cestování, ubytování pro rodiny s dětmi je také velmi dobrá volba. Cena hodinek na dostupnosti.

Hotely a "bed and breakfast" Family Hostel

Školy mohou také potřebují k životu ve dvou-star se čtyřhvězdičkovým hotelem nebo „bed and breakfast“ Family studentských ubytoven pro tyto volby. „bed and breakfast“ Rodinný hotel, někteří v centru starého města Lucca, a některé vesnice v blízkosti školy, ti hvězdičkové hotely a ve spolupráci všech našich hotelů a hostinců mají vysoký standard vybavení a spolehlivou kvalitu ,

Ceny začínají od € 50,00 za osobu a noc včetně snídaně.

Škola poskytuje pouze pomoc pro studenty a pronajímateli, vztah mezi oběma stranami nenese žádnou odpovědnost.

* Italské kurzy pro cizince jsou registrováni studenti zdarma

Město Lucca

Luka, protože mají stěny 15,16 budově století, je známý pro jeho celý obvod 4,5 km obklopen historické město Lucca, že je jedním ze čtyř zdí starobylého hlavního města Itálie, za další tři (Ferrara , Grosseto a Berga magie). přítomnost starobylého města zdi také dělá historické centrum města takřka beze změny zachovat původní vzhled, existuje mnoho budovy architektonického zájmu, jako větší než 100 (a non-náboženské ) obrovský palác náboženské středověké kostely, věže, zvonice, památek a mají vynikající styl čáry renesance.

Město se může pochlubit také nádherné městské prostory, kdy se počet nejznámější amfiteátr náměstí, jeho rysy je určitě na světě jediný, na náměstí architekt Lorenzo Bellini Noto římského amfiteátru stanoveny.

Hlavní ulice je kus starobylého města úzké středověké ulice Fillungo, která sdružuje největší ulici obchodů města.

Vzhledem k jeho bohaté historické památky, nejnověji UNESCO navrhla Lucca „světového dědictví“ seznam doporučení.

Místa

Lucca

Adresa, 1. řádek
Fondazione Campus | Via del Seminario Prima, 790 - Monte San Quirico
55100 Lucca, Toskánsko, Itálie