Přečtěte si oficiální popis

1

Italská jazyková škola ve Florencii

  • První italská jazyková škola ve Florencii akreditovaná italským ministerstvem školství pro výuku italského jazyka a kultury zahraničním studentům.
  • Vysoce kvalitní výuka jazyků od roku 1948.
  • Členem globální Eurocentres Swiss Foundation, která vyučuje 8 jazyků v 38 místech po celém světě, více než alt = "15 000 studentů ročně.
  • Inovativní systém úspěchu, který se zavázal poskytovat jazykovou přípravu nejvyšší kvality na celém světě.
  • Certifikováno společností EAQUALS, Evropské asociace pro kvalitní jazykové služby, která zaručuje vysokou úroveň vzdělání v průběhu let.
  • Krásně se nachází uvnitř renesančního paláce "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), navržený slavným florentským architektem Cronaca.
  • Centrální poloha: Škola má výhled na centrální náměstí Piazza S. Spirito , přímo v centru starého města, 300 m od paláce Pitti, 500 m od Ponte Vecchio a asi alt = "15 minut chůze od katedrály .
  • Je snadno dostupný odkudkoli ve městě a je obklopen typickými trattoriami, kavárnami a tradičními řemeslnými dílnami.

Naše italská jazyková škola se skládá z jedenácti učeben, plně vybaveného multimediálního učebního centra s širokou škálou italských učebních pomůcek od tradičních gramatických cvičení po online programy, velkou konferenční místnost, salónek studentů a velkou slunečnou terasu.

Proč zvolit InFlorence Academy?

5Máte možnost studovat v budově z 16. století ...

Zažijte bydlení ve městě známém po celém světě jako "Kolébka renesance". InFlorence Academy se nachází v nejstarší části Florencie, v krásném náměstí Piazza S. Spirito, obklopeném typickými trattoriami, kavárnami a tradičními řemeslnými dílnami, v centru města, ale daleko od přeplněných turistických oblastí.

Máte příležitost studovat v budově z 16. století bohaté na historii a florentské kouzlo. Naše škola se nachází v Palazzo Guadagni a má 11 učeben, multimediální učební centrum, konferenční místnost, relaxační prostor pro studenty a velkou sluneční terasu.

3

Věříme v udržení malých tříd, abychom udrželi vysoce kvalitní výukové standardy od našich zkušených akademických pracovníků.

Naši kvalifikovaní učitelé jazyků mají značné zkušenosti v oblasti výuky italštiny. Používají různé inovativní přístupy k vytvoření ideálního kurzu pro každou jednotlivou skupinu. Někteří členové našich pedagogických pracovníků jsou také školiteli učitelů.

Všichni naši pracovníci mají značné zkušenosti s řešením studentů z celého světa, takže vždy existuje někdo, kdo vám může pomoci s jakýmkoli problémem, velký nebo malý!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

In Florence Academy

Kurz je určen pro studenty, kteří mají zájem v interiérovém designu a kteří chtějí porozumět technické a konstrukční aspekty vnitřních prostorách, metodiky zpracování kon ... [+]

Kurz je určen pro studenty, kteří mají zájem Design interiéru a kteří chtějí porozumět technické a konstrukční aspekty vnitřních prostorách, metodiky zpracování koncepci projektu a jeho odpovídající zastoupení. Tento přístup je pouze technický, ale tvůrčí, umělecké a intuitivní ne. Základy kurzu jsou zaměřeny na poskytování znalostí o různých stylech, studie řešení v oblasti vybavení, použité materiály a různé možnosti v tkaniny; vzorů, barev a odstínů.

[-]
Itálie Florence
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
1 - 8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
In Florence Academy

Naučte se, jak se stát hercem se krok za krokem herecké zkušenosti a školení v oblasti obrazovky herectví. Naučte se, jak se stát filmovým režisérem. Theorical i praktick ... [+]

Jednat hřiště

Naučte se, jak se stát hercem se krok za krokem herecké zkušenosti a školení v oblasti obrazovky herectví.

Jednat vlastnosti předmětu: Program: Jednat pro filmy, konkursu technik, filmové řemeslo, hlasu a pohybu, studium scén, monologů, způsob Meisner. Na konci workshopu, každý student obdrží CD-ROM obsahující díla udělal, podílový list, a možnost přijmout konkurz v proslulé agentury "La Bottega degli attori" v Římě. angličtina k dispozici 1 lekce = 50 minut Ceny kurzů a doba trvání: 2 měsíce Předmět:4 hodiny, 2 dny v týdnu, 150 Kč 6 lekcí, 3 dny v týdnu, 180 Kč 4 měsíce Předmět:4 hodiny, 2 dny v týdnu, 100 Kč 6 lekcí, 3 dny v týdnu, 180 Kč 6 měsíců Předmět:4 hodiny, 2 dny v týdnu 100 Kč 4 hodiny, 2 dny v týdnu více než 120 € (soukromé) Film Režie hřiště ... [-]
Itálie Florence
Kontaktuj školu
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
1 - 8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
In Florence Academy

Italská kurz vaření zaměřit především na toskánské kuchyně a na konci každé lekce je ochutnávka relace. ... [+]

Italská kuchyně - základní kurz

The Základní Italská kurz vaření spočívá v přípravě kompletního italské menu (2 typická italská jídla + 1 dezert). Italská kurz vaření zaměří zejména na toskánskou kuchyni a na konci každé lekce je ochutnávka relace.

Základní vlastnosti předmětu: Lekce (za týden) 5: Cvičení v týdnu (dva vaření sezení, každé úterý a čtvrtek odpoledne) 1 lekce = 50 minut Úrovně Vstupní: 0-9 Doba trvání: od 1 do 12 týdnů K dispozici také v angličtině. Cena kurzu (za týden): 70 Eur Zápisné: Ne bude Zápisné se vyměří, pokud je student zapsán do kurzu italštiny. Pokud student zapíše se do tohoto kurzu, aniž by jazykový kurz bude existovat € 15 podléhají vratná zápisné. To € 15 Poplatek za musí být vyplacena pouze jednou měla student zapsat do více než jednoho dalšího předmětu (tj zapíše do Cucina Italiana, Storia dell'arte, atd.) Italská kuchyně - profesionální hřiště ... [-]
Itálie Florence
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
1 - 20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
In Florence Academy

Italské kurzy jazyka a kultury pro studenty všech věkových kategorií a národností. Zjistit, který vyhovuje pro vás nejlepší! Dlouhá doba, krátká doba, skupinové kurzy či ... [+]

Italské Jazykové

Italské kurzy jazyka a kultury pro studenty všech věkových kategorií a národností. Zjistit, který vyhovuje pro vás nejlepší! Dlouhá doba, krátká doba, skupinové kurzy či individuální lekce, specializované jazykové kurzy pro podnikání a cestovního ruchu, přípravné kurzy na zkoušku, a mnoho dalšího. A pokud máte stále nenajdete ten, který odpovídá vašim potřebám, zeptejte našeho personálu na nějaké osobní radu nebo přizpůsobených programů!

standardní 20 Standard 20 Italian Kurz se skládá v 20 všeobecných jazykových hodin týdně. To je jádro vašeho programu, ve kterém jsme zajistit vaši učební úspěch. Váš třídní učitel pečlivě plánuje vyvážený, plně integrovaný, pestrý program založený na vašich potřebách vzdělávání. 5 až 10 lekcí týdně učí svém druhém učitelem při provádění týdenního plánu. Každý pátek během revizního lekci, budete mít možnost podívat se zpět přes týden a návrhy pro příští. Standardní 20 Italská samozřejmě zajišťuje cílená, fascinující vzdělávací program pro dlouhé i krátkodobé studentů. Intenzivní 25 - Italian Course Intenzivní 25 je kompletní italský intenzivní jazykový kurz je ideální pro ty, kteří chtějí ponořit se do jazyka a kultury naší země a to nejen učit nebo zlepšit jejich jazykové schopnosti, ale také objevování a prohloubení znalostí italského umění a kultury. Prohloubit své znalosti italského jazyka a rozvíjet své sebevědomí. Intenzivní kurz vám umožní dále procvičit své italské jazykové dovednosti, zejména mluvení a psaní. K dispozici bude také možnost pracovat na jakýchkoliv potíží nebo problémy s gramatikou a výslovnosti. přežití Italian ... [-]
Itálie Florence
Přihlašování započato
Italština
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
In Florence Academy

Módní design Předmět si klade za cíl poskytnout úvod do italského oděvního návrhářství a rozvoj kolekce, se zvláštním zřetelem k italského módního deskou, jeho praktické ... [+]

The Fashion Design Kurz si klade za cíl poskytnout úvod do italského oděvního návrhářství a rozvoj kolekce, se zvláštním zřetelem k italského módního deskou, jeho praktické tvorbě a studiu příslušenství.

Kurz módní design si klade za cíl seznámit studenty se způsobem prostřednictvím několika cestami, pomáhá jim nejen zlepšit své praktické dovednosti pro oděvního designu a ilustraci, ale také získat konkrétnější a mnohostranný citlivost na cokoliv, která zahrnuje módu, jako nové trendy technické aspekty oblečení / styly, vlivy historie na šaty a teoretických přístupů k rozvoji a vytvoření módní kolekce.

Módní kurz vlastnosti: Lekcí (za týden) 5: Cvičení ve 2 aftnernoons 1 lekce = 50 minut Úrovně položku: 3-9 Doba trvání: 2 až 12 týdnů K dispozici také v angličtině K dispozici také pro začátečníky Cena kurzu (za týden): 100 Eur Zápisné: Ne bude Zápisné se vyměří, pokud je student zapsán do kurzu italštiny. Pokud student zapíše se do tohoto kurzu, aniž by jazykový kurz bude existovat € 15 podléhají vratná zápisné. To € 15 Poplatek za musí být vyplacena pouze jednou měla student zapsat do více než jednoho dalšího předmětu (tj zapíše do Cucina Italiana, Storia dell'arte, atd.) Předměty Začátek kurzů a ceny ... [-]
Itálie Florence
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Kombinované
2 - 12 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
In Florence Academy

Zkušenosti žijící ve městě známý po celém světě jako "kolébka renesance". InFlorence Academy lze nalézt v nejstarší části Florencie, v krásné náměstí Piazza S. ... [+]

Proč zvolit InFlorence Academy?

Mají možnost studovat v budově ze 16. století ...

Zkušenosti žijící ve městě známý po celém světě jako "kolébka renesance". InFlorence Academy lze nalézt v nejstarší části Florencie, v krásné náměstí Piazza S. Spirito obklopen typickými tratoriích, kaváren a tradičních dílen řemeslnických, v centru města, ale daleko od přeplněných turistických oblastech.

Mají možnost studovat z 16. století, s bohatou historií a kouzlem florentské budově. Naše škola se nachází v Palazzo Guadagni a má 11 učeben, multimediální výukové centrum, konferenční místnost, relaxační prostor pro studenty a velkou sluneční terasou.... [-]

Itálie Florence
Přihlašování započato
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Brochure Interattiva Eurocentres Firenze

Just a view

Eurocentres Firenze Japanese presentation

Florence Secret

How to spell in Italian

Florence Attitude

Eurocentres Firenze
Adresa, 1. řádek
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florence, Toskánsko, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 055 213030