In Florence Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

1

Italská jazyková škola ve Florencii

  • První italská jazyková škola ve Florencii akreditovaná italským ministerstvem školství pro výuku italského jazyka a kultury zahraničním studentům.
  • Vysoce kvalitní výuka jazyků od roku 1948.
  • Inovativní systém úspěchu, který se zavázal poskytovat jazykovou přípravu nejvyšší kvality na celém světě.
  • Certifikováno společností EAQUALS, Evropské asociace pro kvalitní jazykové služby, která zaručuje vysokou úroveň vzdělání v průběhu let.
  • Krásně se nachází uvnitř renesančního paláce "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), navržený slavným florentským architektem Cronaca.
  • Centrální poloha: Škola má výhled na centrální náměstí Piazza S. Spirito , přímo v centru starého města, 300 m od paláce Pitti, 500 m od Ponte Vecchio a asi alt = "15 minut chůze od katedrály .
  • Je snadno dostupný odkudkoli ve městě a je obklopen typickými trattoriami, kavárnami a tradičními řemeslnými dílnami.

Naše italská jazyková škola se skládá z jedenácti učeben, plně vybaveného multimediálního učebního centra s širokou škálou italských učebních pomůcek od tradičních gramatických cvičení po online programy, velkou konferenční místnost, salónek studentů a velkou slunečnou terasu.

Proč zvolit InFlorence Academy?

5Máte možnost studovat v budově z 16. století ...

Zažijte bydlení ve městě známém po celém světě jako "Kolébka renesance". InFlorence Academy se nachází v nejstarší části Florencie, v krásném náměstí Piazza S. Spirito, obklopeném typickými trattoriami, kavárnami a tradičními řemeslnými dílnami, v centru města, ale daleko od přeplněných turistických oblastí.

Máte příležitost studovat v budově z 16. století bohaté na historii a florentské kouzlo. Naše škola se nachází v Palazzo Guadagni a má 11 učeben, multimediální učební centrum, konferenční místnost, relaxační prostor pro studenty a velkou sluneční terasu.

3

Věříme v udržení malých tříd, abychom udrželi vysoce kvalitní výukové standardy od našich zkušených akademických pracovníků.

Naši kvalifikovaní učitelé jazyků mají značné zkušenosti v oblasti výuky italštiny. Používají různé inovativní přístupy k vytvoření ideálního kurzu pro každou jednotlivou skupinu. Někteří členové našich pedagogických pracovníků jsou také školiteli učitelů.

Všichni naši pracovníci mají značné zkušenosti s řešením studentů z celého světa, takže vždy existuje někdo, kdo vám může pomoci s jakýmkoli problémem, velký nebo malý!

Místa

Florence

Eurocentres Firenze

Adresa, 1. řádek
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florence, Toskánsko, Itálie
Telefonní číslo
+39 055 213030