Přečtěte si oficiální popis

ŠKOLA

Istituto Italiano di Fotografia již 20 let vedoucím pracovníkem v oblasti odborného vzdělávání v Itálii. Výcvik ve IIF je charakterizován jeho úplností a praktickým a profesionálním přístupem, který se řadí mezi nejdůležitější sektory fotografického světa.

NAŠE MISE

Posláním IIF je poskytnout přípravu na fotografování, která je pevným, úplným a moderním výrazovým jazykem stylu a inovací. Hlavním cílem je, aby studenti rozvíjeli citlivost a kritický dohled, který je nezbytný pro co nejvýraznější a nejdynamičtější přístup na trh s fotografiemi.

VÝLUČNOST

Istituto Italiano di Fotografia je rozdělena do tří částí, které spolupracují synergicky, aby se vzdělávání, které okamžitě ponoří studenta do reality prostřednictvím konkrétních zkušeností a tvůrčích projektů ve spolupráci s vydavateli a společnostmi.

Velikost: skutečnost vhodná pro studenty

Istituto Italiano di Fotografia je realitou vhodná pro studenty, fotografické laboratoře, ve které jsou všichni vzdělání, profesionál a osobně asistovány. Místo pro kultivaci jejich dovedností a expresivních a tvůrčích schopností, po individuální a individuální cestě růstu ve srovnání s učiteli a výměnou s kolegy. Přívětivá "rodinná" atmosféra, která podporuje získávání dovedností potřebných k tomu, aby se stali vyškolenými odborníky, fotografové schopní vyjádřit svou kreativitu jedinečným, osobním a originálním.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Istituto Italiano di Fotografia

Tento jedinečný kurz spojuje klíčové pojmy jak fotografie, tak módy, aby poskytly studentům úvodní znalosti a dovednosti v módní fotografii. Důraz na technické dovednosti ... [+]

Přehled:

Tento jedinečný kurz spojuje klíčové pojmy jak fotografie, tak módy, aby poskytly studentům úvodní znalosti a dovednosti v módní fotografii. Důraz na technické dovednosti v oblasti fotografování a vnímání módního průmyslu dává studentovi obeznámenou práci s módou a rolí módního fotografa v oboru. Poskytnout studentovi skutečnou perspektivu "insider", tento kurz zahrnuje také interakce se zavedenými módními fotografy, umělkyně make-upu a modelářskými agenturami.

Nabízeno: Istituto Italiano di Fotografia ( IIF )

Umístění:

Milán, Itálie

• Istituto Italiano di Fotografia , přes E.Caviglia 3, Milan www.istitutoitalianodifotografia.it... [-]

Itálie Milan
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
60 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Istituto Italiano di Fotografia

Intenzivní kurz, jehož cílem je poskytnout účastníkům, kteří už mají základní fotografické techniky, nástroje, aby se naučili metody, triky a potíže s profesionálními fot ... [+]

Přehled:

Intenzivní kurz, jehož cílem je poskytnout účastníkům, kteří už mají základní fotografické techniky, nástroje, aby se naučili metody, triky a potíže s profesionálními fotografickými fotografiemi. Student se naučí plánovat a organizovat svůj vlastní tvůrčí proces, počínaje myšlenkou projektu, poté se pohybovat procesem výzkumu na navrhovaná témata, plánováním následujících fází operace, jako je střelba, postprodukce a konečně zpracování konečného produktu. Fotografové budou mít také schopnost komunikovat s různými postavami, kteří pracují ve světě potravin a profesionální fotografie.

Praktická část umožní zažít fotografické médium technikami a nástroji vhodnými pro typ snímání a požadovaný obraz. Studenti se naučí, jak sestavit sadu, najít nejlepší řešení pro vytváření a získávání snímků v krátkém čase a v různých situacích.... [-]

Itálie Milan
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
30 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Istituto Italiano di Fotografia Srl
Adresa, 1. řádek
Istituto Italiano di Fotografia Via Enrico Caviglia 3
20139 Milan, Lombardy, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 02 5810 5598