Istituto Italiano di Fotografia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ŠKOLA

Istituto Italiano di Fotografia již 20 let vedoucím pracovníkem v oblasti odborného vzdělávání v Itálii. Výcvik ve IIF je charakterizován jeho úplností a praktickým a profesionálním přístupem, který se řadí mezi nejdůležitější sektory fotografického světa.

NAŠE MISE

Posláním IIF je poskytnout přípravu na fotografování, která je pevným, úplným a moderním výrazovým jazykem stylu a inovací. Hlavním cílem je, aby studenti rozvíjeli citlivost a kritický dohled, který je nezbytný pro co nejvýraznější a nejdynamičtější přístup na trh s fotografiemi.

VÝLUČNOST

Istituto Italiano di Fotografia je rozdělena do tří částí, které spolupracují synergicky, aby se vzdělávání, které okamžitě ponoří studenta do reality prostřednictvím konkrétních zkušeností a tvůrčích projektů ve spolupráci s vydavateli a společnostmi.

Velikost: skutečnost vhodná pro studenty

Istituto Italiano di Fotografia je realitou vhodná pro studenty, fotografické laboratoře, ve které jsou všichni vzdělání, profesionál a osobně asistovány. Místo pro kultivaci jejich dovedností a expresivních a tvůrčích schopností, po individuální a individuální cestě růstu ve srovnání s učiteli a výměnou s kolegy. Přívětivá "rodinná" atmosféra, která podporuje získávání dovedností potřebných k tomu, aby se stali vyškolenými odborníky, fotografové schopní vyjádřit svou kreativitu jedinečným, osobním a originálním.

Místa

Milán

Istituto Italiano di Fotografia Srl

Adresa, 1. řádek
Istituto Italiano di Fotografia
Via Enrico Caviglia 3

20139 Milán, Lombardie, Itálie
Telefonní číslo
+39 02 5810 5598