Italian Genius Academy - Made in Italy School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč zvolit IGA:

  • Škola "Made in Italy"
  • Vánoční, módní a designovou školu v Římě

Vaření, móda a design byly vždy vlajkovými loďmi italské ekonomiky a jsou to také oblasti nabízející více pracovních příležitostí. Naše kurzy vaření, módy a designu umožňují našim studentům okamžitě vstoupit na trh práce.

Důvody pro výběr IGA - Vyrobeno v Italské škole, škola, která organizuje kurzy vaření, módy a designu v Římě, a to vám dává příležitost vstoupit na trh.

V první řadě inovativní filozofie IGA - vyrobená v Itálii vychází ze skutečnosti: tradiční kurzy odborné přípravy vás nepřipravují k praxi ve své profesi! Je to proto, že většina dostupných školení navrhuje hodně teorie, ale velmi málo praktické, s výsledkem celkového pocitu nespokojenosti na konci kurzu.

Mohli byste se ocitnout stále ve výchozím bodě a nezaměstnaní. Naše akademie se odlišuje svým praktickým přístupem a uplatňuje základní pravidlo pro to, aby se učila profese: nejlepším způsobem, jak se naučit profese, je praktická výuka.

To, co většina škol neřekne: pouze v reálném světě budou tajemství profesí získávány pouze přímým učením technik charakterizujících toto povolání. To je nejlepší způsob, jak vstoupit na trh.

Podle této základní koncepce se všechny kurzy odborné přípravy IGA Made in Italy uskutečňují v nejlepších společnostech "Made in Italy". Ve skutečnosti se první otázka, kterou se každý zaměstnavatel ptá, je: kde jste pracovali? Všechny kurzy IGA - vyrobené v Itálii budou vydávat diplom s uvedením toho, kdo byl Vaším Tutorem a ve které společnosti jste absolvovali stáž.

Osvědčení vydané na konci kurzu bude považováno za skutečnou pracovní zkušenost! Obvykle na konci kurzu odborné školy opouštějí studenty samostatně a nepřipraveny vstoupit na trh. K tomu dochází také proto, že nemají mentora, který je řídí na trhu.

Právě naopak, IGA - Made in Italy School vám pomůže vstoupit na trh díky službě JOB OPPORTUNITIES, což je skutečná služba JOB VYHLEDÁVÁNÍ, která vám pomůže postavit se do sítě partnerských společností IGA, to nejlepší v celé Itálii.

Místa

Řím

Adresa, 1. řádek
via Sistina 149
Řím, Lazio, Itálie

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: